Şimdi Ara

şüpheli araç honda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 aydır araba arıyorum. sahibinden com da bi ilan dikkatimi çekti . linkini vereceğim araç daha önce balıkesirden ilana girmişti. Adamı telle arayıp adres sordum. Atatürk caddesi no 18 demişti. Balıkesirde söylenen adrese arkadaşlarımızı gönderdik, öyle bir adres var ama ( gönen de ) adam yok. Çevredekiler bu şahsın üçkağıtçı olduğunu aracınçalıntı olabileceğini söylemişler. Şimdide aynı araç kütahyadan ilana girdi. Adam aynı adam yine atatürk caddesi no 18 dedi. Bende adam göndereceğimi söledim. 2 saat sonra adamöı tekrar aradım araç satıldı dedi . şimdi başka bir telle arıyorum gene satılık kaparo gönderin aracı bağlayalım diyor. Sitedeki arkadaşlardan çalıntı olan varsa ilgilensin lütfen, adam harbi üçkağıtçı, çalıntı araçlar formunu bulamadım özür yeni konu açtım , linki veriyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-1-6-vtec-ls-2002-model-71318548/detay

• Polisi arayın.
  • bu tür ilanlar sürekli oluor sahibinden'de şikayet butonu var burada ki metnin aynısını yazın şikayet edin bende şimdi öyle yapıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.