Şimdi Ara

SüperTeklif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.süperteklif.com adresinden para kazanmak güvenli midir sizce ? Banka hesap numarası filan istiyor , vereyim mi vermeyeyim mi kararsız kaldım . Süperteklif hakkında yorum yaparsanız bekliyorum

• hiç bi bilgim yok ama bence verme
  • merak etm bk
  • bendece verme
  • Bilmiyorum güvenli mi değil mi.Ama bence verme herhangi bir numara falan.
  • Kafam karıştı ama ben güveniyorum , ayrıca banka hesabıma 3 ayda bir para yatıyor ve cüzzi bir miktar , yüklü paralar taşımıyorum zaten o hesapta.
  • DH'den Ceyun. nikli arkadaşımız da diyor ki : Abim ve kuzenim kullanıyor ve güvenli olduğuna eminim ,

Ben de Ceyhun'a katılıyorum
  • orada 100 ytl kazanmak oldukca zor senin baya davetli arkadaşın var galiba..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanSaR Salvo

orada 100 ytl kazanmak oldukca zor senin baya davetli arkadaşın var galiba..

Puanınız

Toplam 4.350,00 Puan'ınız var.

4,35 Ytl oldu 5 Ytl'ye tamamlayacağım
  • %100 güvenlidir orası bende üyeyim bayadır 5.25 ytl param var ama ilgilenmem hiç :) hesap no ister verin ister parayı alacağınız zaman verin farketmez
  • gayet güvenli orası tanıdıgım ordan kazanıp para alan birsürü insan var
  • Tamamen güvenli ben üye oldum ve kazanmaya başlıyorum 1 ayda 75 milyon para topladım topladığın paralar 100 milyona ulaşınca çekebiliyorsun ödemedede bir problem olmuyor 25 milyon para yaparsanda onu bilyoner hesabınıza transfer edebiliyorsunuz..

http://www.s(ü)perteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=205fc24a-4355-4519-80fa-154802ed91a8

Not:Hadi sizde üstteki linke tıklayarak üye olun sizde kazanmaya başlayn parantez içindekini (u) yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CENKKK -- 4 Kasım 2008; 12:15:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.