Şimdi Ara

Superstars V8 Racing(XBOX360,PS3,PC) PAL ÇIKTI!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun offical yapılan V8 yarışları için hazırlanmış,yapımcılığını yine şaşırtıcı olmayan bir şekilde CODEMASTERS üstlenmiş...

http://forums.techarena.in/video-games/1156381.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 22 Haziran 2009; 14:57:34 >

• Araba yarışlarında güvendiğim iki firma vardır. Codemasters ve SEGA. Gelsin, oynayalım
  • Codemasters ve sega ise kesin araç fizikleri tırttır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 11 Nisan 2009; 14:44:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

Codemasters ve sega ise kesin araç fizikleri tırttır...

Bu oyun sadece Codemasters. SEGA ile alakası yok sanırım.
  • Sega değil sadece Codemasters,Uğur Bey yapmayın böyle

Codemastersda fizikler tırt demek DİRT ve GRİD e haksız yere iftira atmak demek....
  • Aha bi RacePro daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScRyedd

Aha bi RacePro daha

RacePro her ne kadar tuhaf görünse de ben hala severek oynuyorum. Çok amaçsız bir oyun gibi, hep aynı pistler var ama ben bitirmeyi kafaya koydum. Bakalım sonunda ne olacak

Ayrıca Codemasters fizik konusunda fena değil. Ama SEGA oyunların arcade tarafına önem verdiğinden, oyunlarının fizikleri de ona göre oluyor.
  • Aslında bir bakım hakılsınız sega arcade oyunlar yapıyor gayetde güzel oluyor.Ama codemasters ne yapmaya çalışıyor anlayamadım.Simulasyon mu yapayım arcade mi yapayım derken ikisi arasında kalan saçma balon fizikli bir oyun çıkıyor..Artık bir karar versede bizde oynayacak olduğumuz oyunu bilsek..
  • Abi TOCA dan beri böyleler,tarzları bu zaten,arayı bulmak...

En azından balon fizik,GT5de araca dokunduğun zaman çıkan "dup,dup" seslerinden ve araçların her daim fabrika çıkışı görünmesinden iyidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 11 Nisan 2009; 15:20:25 >
  • Grafikleri hoşuma gitti.
  • Oyun güzele benziyor.Özellikle son screenshottaki TÜRK BAYRAĞI na dikkat
  • quote:

Orjinalden alıntı: Guru_Meditation

Oyun güzele benziyor.Özellikle son screenshottaki TÜRK BAYRAĞI na dikkat

Aga ne göz var be
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Abi TOCA dan beri böyleler,tarzları bu zaten,arayı bulmak...

En azından balon fizik,GT5de araca dokunduğun zaman çıkan "dup,dup" seslerinden ve araçların her daim fabrika çıkışı görünmesinden iyidir...

• Güzele benziyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

Orjinalden alıntı: Guru_Meditation

Oyun güzele benziyor.Özellikle son screenshottaki TÜRK BAYRAĞI na dikkat

Aga ne göz var be

Bayrakların en şanlısı görmemek mümkün mü

• Olm dup dup sesi belirlemiyor fizikleri.Ne adamsın ya
    Balon demek arabanın bir ağırlığının olmaması hemen hemen her aracın aynı tepki ve fizikleri vermesi.Araba sanki yolda değilde havada uçuyormuş gibi hisstermesi balon demektir..
    Bir araba üçgen açı ile viraj dönmez, 200 km hız ile giderken lap diye durmaz araba.Fizik krallarına uymaz bu...Sırf bu yüzden dolayı grid vedirtden zevk alamadım.Hapgr 4 gibi yapsa fizikleri çok daha güzel olurdu.Ama balon araba yapınca işte bana zevk vermiyor...Bi kere açıp oynanmaklık bir oyun oluyor.Lütfen grid ve dirti fizik konusunda övmeyin.En çöp araç fizikleri bu 2 oyunda var.Simulasyon ile alakası dahi olmayan bu oyunu çöpe attım...

• @SONY_55 ne zaman bir yaris oyunu duyurulsa sana bir haller oluyor

edit :codemasters varsa alinir bu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahs3R -- 11 Nisan 2009; 14:29:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mahs3R

@SONY_55 ne zaman bir yaris oyunu duyurulsa sana bir haller oluyor

edit :codemasters varsa alinir bu oyun

Lanet olsun içimdeki gt sevgisine....

Ama haksızmıyım bir dirt asla bir wrc edemez.Bir grid asla forza 2 ve gt5 edemez.Benim gözümde çerezlik oyunlardır...Bi kere oyna salla gitsin...

• Evolution Studios deyince akan sular durur ==> WRC & MOTORSTORM & O KADAR
  • SONY_55

GT5i asla sürüş keyfi açısından eleştiremem zaten bildiğin gerçektir o ben de GT4 adamıyım,Gtye ve Forzaya bu konuda eleştiri getirenler araç kullanımı konusunda tamamen bilgisizdir....

Benim yakındığım konu DUP DUP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 11 Nisan 2009; 15:44:09 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.