Şimdi Ara

Superstar 120tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
4
Favori
19.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi beni de aradılar, arkadaşın dediklerine ek olarak; bu üründe sistemsel bir problem oldu, yeni alacağınız üründe satıcısı trendyol olacak, bizim stoklarımızdan gelecek dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Şimdi beni de aradılar, arkadaşın dediklerine ek olarak; bu üründe sistemsel bir problem oldu, yeni alacağınız üründe satıcısı trendyol olacak, bizim stoklarımızdan gelecek dediler.

tv ürünü olmasaydı tremdyoldan bu davranışı beklemezdim gerçi yine beklemezdim de şaşırttı gerçekten Superstar 120tl 

• Sporjinalden ayakkabılar geldide bunun orjinal olduğunu nasıl anlayacağım bilmiyorum hala Bilen yardım etsin çok dua ederim yoksa iade edeceğim . ilk defa gördüm chinada üretileni
    Superstar 120tl
    Superstar 120tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho1428 -- 8 Ekim 2020; 18:53:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siparişini mecbur iptal edenler ne gibi bir yol izlemeli çünkü bu durumda mağdur edilmiş olduk ...

• maho1428 M kullanıcısına yanıt
    Tabanlıği cikarin mavi keçenin dikişleri düzgün mü ona bakın.Arka adidas yazan yere bakın kesimi düzgün mü sahtelerde orda çentik oluyor, daha önceki mesajlarima bakın.Youtube da incelemeler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Profesor -- 8 Ekim 2020; 19:3:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ewwliya kullanıcısına yanıt
    Başta o zaman trendyol kendi satsaydı iptal etmezdik,iade ile ugrasmamak yaptim.Profspor dan alan biri ayakkabı sahte diye saticiya yazmis adam da bu bizim ayakkabi degil kargo da degistirmisler demis.Bize gonderin yine degisim yapalim demis ayakkabiyi geri gondermisler kaç gündür ulasamiyorum diyordu.

• Bende iade ile uğraşmamak için yaptım ama mağdur olan bizler olduk trendyola şikayet oluşturmak gerek

• BaHaNee006 kullanıcısına yanıt
    Ben de forumda ilk kez trendyolun böyle birsey yapcağıni okudum.

Ayakkabı kalıbı nasıl hocam? Standart numara mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: El Profesor

Ben de forumda ilk kez trendyolun böyle birsey yapcağıni okudum.

Çekirdeğimi abur cuburumu aldim izliyorum trendyol 1 kampanya dönemindede şaşırtsın be helal olsun diyelim yok her an her saniye eline yüzüne bulaştırıyor. Bu arada müşteri hizmetlerinin hiçbirşeyden haberi yok.

• onurgencx kullanıcısına yanıt
    Bana yine sporjinal gönderecek dediler. Neden aynı satıcı gönderiyorsa iptal edeceksiniz ki dedim. Sistemsel bir sorun yüzünden dediler.

Hocam normalde 41 giyerim alırken 41 yoktu risk alıp 40 aldım bu tam oldu neredeyse sıkma yapmadı ama ayağım taraklı değil benim o yönden yorum yapamayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben normalde 45 giyiyorum, 45 1/3 aldım küçük gelir mi diyordum, büyük bile gelecek o zaman. Ama ayağım taraklıdır. 44 olmaz, net 45 olur normalde.

• qeep kullanıcısına yanıt
    Bence kendi sattıkları ürünün fiyatını indirmek yerine alt satıcılı ürünün fiyatını indirdiler. Sporjinal de ben o fiyata göndermem dediyse böyle bir yola başvurumuş olabilirler diye düşünüyorum. Aynı satıcı gönderecekse yaptıkları akla mantığa sığmaz,ama iki kere sordum bizim stoklarımızdan trendyol güvencesiyle gelecek dediler

• ben de profspor dan almıştım. mağazaya detaylı bakınca ve internette de aratınca mağazanın bırakın orjinal göndereceğine ayakkabı gönderegeğini bile beklemiyordum aslında o derece sorunlu bir yer. hatta olumlu yorumları kendisinin yazdığına adım gibi eminim. belki trendyol bir telafi sunar diye iptal etmedim hala siparişiniz alındı aşamasında bekliyor. inş beni de arayıp telafi ederler. tv'ye reklam yayınlatıp sonra böyle sorun çıkması zaten sadece müşteriyi mağdur eder, bu da kesinlikle telafi edilmeli, kurumsal bir şirket olmak müşteri odaklı olmayı gerektirir.

Reklam bütçesinden karşılar hocam ty’ye koymaz. Elimizi attığımız heryerde reklamları var 😄 nerden gönderiyorsa göndersin farketmez. Orjinalini göndersin de gerisi mühim değil.
    Sistemsel hata deyip duruyorlar ama bence sistemsel birşey değil. İşin içinde bi hinlik var ama ayakkabılae geldiği sürece sorun yok.

Kabul etmediler göndermem dediler desek @maho1428 ' e sporjinal den gönderilmis ama ,madem sistemsel hata en bastan tüm siparişler iptal olsaydi sonra telafi etselerdi.

• Aslında bu trendyolun suçu değil profspor adlı mağazanın dolandırıcılıgı.Büyük ihtimalle sporjinal mağazası kampanyalı ürün satacaktı.Bunu duyan profspor aradan kaynarız diyerek aynı karekod üzerinde olan ayakkabının fiyatını düşürdü ve kampanyalı ürünü kendi ürünü gibi gösterdi.Normalde TV de reklam girdikten bir dakika sonra stoga giriyor ürünler.Oysaki profspor mağazasınin ürünü stoktayken reklam yeni yayınlanıyordu . Zaten bir dakika sonra TV reklamının ardından sporjinal ürünleri stoğa girdi.Tabi trendyol sporjinale teklifte bulundu o ürünleride siz gönderin diye kabul etmediler.Şimdide trendyol kampanyayi öldürmemek müşteri memnuniyeti sağlamak adına kendi gönderecekmiş.Tebrik ettim Trendyolu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho1428

Aslında bu trendyolun suçu değil profspor adlı mağazanın dolandırıcılıgı.Büyük ihtimalle sporjinal mağazası kampanyalı ürün satacaktı.Bunu duyan profspor aradan kaynarız diyerek aynı karekod üzerinde olan ayakkabının fiyatını düşürdü ve kampanyalı ürünü kendi ürünü gibi gösterdi.Normalde TV de reklam girdikten bir dakika sonra stoga giriyor ürünler.Oysaki profspor mağazasınin ürünü stoktayken reklam yeni yayınlanıyordu . Zaten bir dakika sonra TV reklamının ardından sporjinal ürünleri stoğa girdi.Tabi trendyol sporjinale teklifte bulundu o ürünleride siz gönderin diye kabul etmediler.Şimdide trendyol kampanyayi öldürmemek müşteri memnuniyeti sağlamak adına kendi gönderecekmiş.Tebrik ettim Trendyolu.

Bizleride bi arasalar meraklandım valla.

Olabilir profspor normal fiyatı 141.16 gostermiş ilk aldıgimizda bu garip gelmisti yazmistik burda.
    Superstar 120tl

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.