Şimdi Ara

Superstar 120tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
4
Favori
19.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ürünler gözüküyordu şimdi ürün bulunamadı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 6 Ekim 2020; 22:13:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Galiba fena patladik

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Aynen bendede yok .

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt
    Bende 120 TL ye superstar kaçırmak istemezdim ama çok şikayet var.Satış sozleşmesinde iletisim bilgileri yok.Hb de de magazalari varmiş ama kapatmışlar sikayetvar linkini attım.

• Risk almak isteyen alabilir şipariş aşaması hazirlaniyor olmadan iptal ettim ben,sporjinal olsaydı iptal etmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 6 Ekim 2020; 22:20:54 >
  • asistana bağlanıp bilgi alabilen oldu mu? epeydir asistana bağlanmayı deniyorum kimse atanmıyor sohbete! ek olarak, profspor mağazasının şuan ürünleri listelenmiyor, acaba trendyol bir aksiyon mu aldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyolda birkac kez olumsuz deneyim yasadigimdan bu tarz satislari özellikle tercih etmiyorum; dusuk puanli saticilardan bisey almayin bence.

Adam sipariş edilen ürün disinda daha adi ve ucuz urun gönderdi. Ty musteri hizmetlerine o kadar anlattım, ama hicbir sey yapmayip seyirci kaldilar. Tedarikciler kendi caliyor kendi oynuyor, iadeyi reddediyor, trendyol Mh de papagan gibi satici iadeyi kosullara uymadigindan reddetmis deyip duruyor. Tam bir stress testi; bence yipratmayin bosuna kendinizi.

Olumsuz yorumumu da ilk önce kuşa cevirdiler kirptira kiptira, sonra da sildiler. O yuzden aman dikkat arkadaslar.

• Paranizla rezil olmayin, kedi gibi oynatiyor bizi bu trendyol

• Arkadaşlar bir şey soracağım sporjinalden ben de aldım. Ama eşime almak istediğim için 38 numara aldım. Hızlı davrancam diye bakmadım hiç erkek yazdığına. Unisex modeli ile arasında ne fark oluyor acaba?

• AslanAvda kullanıcısına yanıt

Yanlışın var %1.19

• Birisi demiş tv de çıktı sahte olamaz. Tv de gördüğün herşey yalan . Hala farkına varmadın mı delüğanlı☺️

• murat007m M kullanıcısına yanıt
    Merhaba aldığınız üründe siparişlerim kısmında falan tv ürünü yaziyor mu

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt
    Ben göremedim öyle bir yazı. Merak ettiğim unisex modeliyle erkek modeli arasında ne fark var. Superstar 120tl

• Superstar 120tl

sepetimden aldılar kaldım böyle

• Bi tane sporjinalden bi tane de profspor’dan aldım. Gelince karşılaştırırım. Bakalım ne çıkacak

• qeep kullanıcısına yanıt
    Karşılaştırma bekleriz ins ona göre bizde yola bakalım . Tabi ürünler gelirse Prof zor gözüküyor

• Erg0606 kullanıcısına yanıt
    Aynen prof patlamış gibi duruyor. Gelince video çekerek açmak gerek. İçine 20 liralık ayakkabı koyarlarsa iade etmekle uğraş dur 😄
    Gelirse mesajımı editlerim 👍

• daha varmı beyler bulamadım hiç, link neyin varmı?

• 50 liraydı bunlar boynerden morhipodan indirimle 200 250 daha kalitelş ayakkabı alırsınız nike puma reebook

• Kötü yorum yayınlanmamasına rağmen 5.8 yayınlansa puanını siz düşünün. Sazan çok oldukça oltaya gelen çok oluyor. Biri de puana aldanmayın çok iyi yazmış. He anam he

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.