Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.181
Cevap
82
Favori
294.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam benim yorumumun yarısı yok yazmasanız bilemicem, çok sağ olun. Hayır hiç memnun değilim. Instagram ile YouTube'da sorun yaşıyorum, onun dışında görünür başka sorunum yok. Siz de bu mevcut mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yeni başvuru yaptım. Wifi 6 modem dedim özellikle. 200 Mbps download 20 Mbps upload 169.90 24 ay taahhüt. Şu piyasada iyi sayılır. Modem olarak sizce ZTE mi huawei mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar dostlar bu huawei hg8245x6 modemin wifi çekim gücü nasıldır kullananlar yardımcı olabilir mi? Bir de forumda adı geçen zte ve nokia marka modemler superonline sitesinde adsl bölümünde çıkıyor.

• forgottenh F kullanıcısına yanıt

Benim de sürümüm H3600 V9 V9.0.0P5_TR. 6 Eylül 2021'de bu modem ile aboneliğimi başlattığımda arayüzün fotoğrafını çekmiştim o fotoğrafı açıp baktım onda da aynı sürüm numarası varmış. Bilemedim şimdi bana gelen cihaz acaba güncelleme yüklü mü geldi de sizin cihaza çok geç güncelleme verildi?

• Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Tv plus dahil mi hocam

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tv plus dahil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ben de bu tarifeye başvurmak istiyorum. Kullandıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

• compy C kullanıcısına yanıt

Merhaba. Acaba deneyimleriniz nasıl? İnternetten memnun musunuz?

• muko0 kullanıcısına yanıt

Estağfurullah rica ederim.

Modem rezalet, defalarca kez değişim talebinde bulundum, şikayet etmediğim yer kalmadı, maalesef sürekli talebim geri çevriliyor.

Ben Youtube de sorun yaşamıyorum, lakin Instagram, Twitter ve Bir kaç site üzerinde ciddi sorun yaşatıyor.

Ben Superonline tercih edeceğime bu kadar pişman olacağımı söyleseler inanmazdım.

• Ciddi söylüyorum internet konusunda boşa okadar stress yaşamışım router alın bu sorunlardan kurtulun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myomeroz kullanıcısına yanıt
    Hocam ben eski modemle çok memnundum bu yeni WiFi 6 modem çok kötü

Hocam bu tarifeyi internet sayfasinda bulamadim da rica etsem bana atman mumkun mu

• Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım dün millenicom üzerinden süperonline 100 mbps bağlattım. Ben evde yoktum eve kadar fiber kablosu çekmüşler modemi bağlayıp gitmişler. Daha sonra yarım saat sonra gelmişler biz modemi yanlış taktık diyip huawei Echolife HG8010H V2 gPON takıp H267Av2 modem takıp gitmişler. İlk taktıkları modem de bu Gpon yokmuş. kafam karıştı bana eski modem veya sistem mi taktılar anlamadım. Birde 5 ghz de 100 mbps alıyorum. 2.4 ghz de 40-50 mbps alıyorum. kablo ile bağladığimda 40-50 mbps alıyorum. değerli yorumlarınıza ihtiyacım var modem değişimi yaptırayım mı ne yapayım anlamadım. Yardımlarınızı rica ediyorum.

• Merhaba arkadaşlar, Sol'e Wifi6 için yeni modem geldi mi?

Benim bu cihazdan çat çut diye sesler geliyor, zaman zaman ışıklarda değişim olmasa bile net gidiyor.

Bilen veya yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametcafer61 -- 10 Aralık 2021; 16:59:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myomeroz kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam , İnstagram hikaye ve videolarda görüntüleme sorunu yaşıyorum. Sende aynı sorunu mu yaşıyorsun ? Wifi 6 Zte modem var.

• husnu89 H kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım genel bir problem var galiba onlarda aynı sorunu bende yaşıyorum huawei hg255s modem var bende de.

• Merhaba,

200mbit superonline kullanıcısıyım. Geçtiğimiz ay modemimi ZTE H3600 V9 ile değiştirdiler. evin sabit bir noktasında kablosuz bağlantıda çok değişken değerler görüyorum, 380mb ile 40mb arasına. benzer sorunu yaşayan arkadaşlar var mı? xiaominin yükselticisi işe yarar mı?

bir de kablosuz özelliklerinden baktığımda protocol:Wi-Fi 5 (802.11ac) şeklinde görüyorum.

edit: 802.11ac görünmesinin sebebi kullandığım bilgisayarın desteklediği maksiumum wifi5 olmasıymış. ancak yine de hızdaki dalgalanmalara çözüm bulamadım, ben de modem ayarlarından 2.4ghz kapattım bu sayede kısa mesafe yüksek hız politikasına geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taruzmania -- 12 Aralık 2021; 0:24:55 >
  • seiten S kullanıcısına yanıt
    Çok sinir bozucu gerçekten yaaa , çözüm bulabildiniz mi peki ?

• Arada bir normale dönüp sonra tekrar yavaşlıyor sanırım müdahale ediliyor bir yerlerden.

• Superonline'nın verdiği bir kaç model varmış. Bana bu modemi verdiler, LG8245X6-20 modem iyi midir? Evin içine kadar fiber geliyor. Sadece eski modemi çıkarıp bunu taktılar. Diğeri kaldı. Yorumları okuduğumda, HG li modemde diğer cihazada gerek kalmıyormuş sanırım. Neden bana ondan vermediler acaba. Sizce değiştirmelimiyim.

Bu modemi nasıl restart yapabiliyorum. Eski modemde yeniden başlat vardı. Bunda bulamadım.

Kurulumu yapan, wlan ismini 1 gün sonra değiştirebilirsiniz dedi, ilk gün sorun oluyormuş. 2.4 isim değiştiriliyor ama 5 de isim kısmı pasif geliyor.

Acer A715-74G model laptop var, wifi özellikleri aşağıdaki gibi. Bu modemden maksimum faydalanmak için yapmam gereken bir ayar var mı. Modeme ilk bağlandığımda PC de uyarı çıktı ve Wifi 6 ile ilgili bilgilendirme yaptı. Aşağıda da pc'den aldığım ekran görüntüsü aşağıda. Laptop wifi6 uyumlumu demek oluyor.

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM

https://www.acer.com/datasheets/2019/4876/A715-74G/NH.Q5TEY.001.html?

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.