Şimdi Ara

Superonline Samsung Galaxy Grand Prime Plus Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50 MB 150 GB internet+Samsung Galaxy Grand Prime Plus Kampanyası 89.90 ₺. Telefon kızıma alacağım. İlk telefonu olacak. Biliyorum çok iyi telefon değil ama hiç alınmayacak bir telefon mudur? Yorumlarınız önemlidir benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2-3 ay hertürlü kullanılır, zamanla kasar. Samsung'un bu seviyedeki telefonlari pek iyi olmuyor.

Benim 4. yıl 2 haftaya dolacak, soylediginiz tarifeyi 80tlye istiycem, vermezlerse rest çekecem sonuç ne olur bilemiyorum.

• Aboneliğin 36 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dâhil 240TL kurulum bedeli, varsa tüm vergileri dâhil 96 TL aktivasyon ücreti, kampanya kapsamında yararlanılan 36 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamında seçilen cihaza göre tabletin rayiç bedeli (Samsung Galaxy Grand Prime Plus akıllı telefon için vergiler dâhil (%18 KDV) 859 TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

36 ay taahhüt süresi bana uzun geldi. İptal gibi bir durum söz konusu olursa

240 tl kurulum (yeni aboneliklerde)
    96 tl aktivasyon
    bir de her ay 20 tl indirim
    bir de telefonun rayiç bedeli 859 tl

piyasa fiyatı 700 lira gibi gördüm internette.

• quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

2-3 ay hertürlü kullanılır, zamanla kasar. Samsung'un bu seviyedeki telefonlari pek iyi olmuyor.

Benim 4. yıl 2 haftaya dolacak, soylediginiz tarifeyi 80tlye istiycem, vermezlerse rest çekecem sonuç ne olur bilemiyorum.

50 ye 150 gb telefonsuz tarife 79.90 sınıf sanırım. Benim derdim telefonun idare edip etmeyecegi

• hocam bence 90 tl 50 megabite vericegine 10 tl daha verip 100 mps 100 gb akk ile kullanman daha iyi olucak akk sonrası 100 mps ler 24 e düser iken 50 ler 16 ya düşücektir 10 tl için sınırsız 24 den mahrum kalma

bende tahüt bitince anneme aynı paketten yapıp telefonu almayı planlıyorum annemin ilk akıllı telefonu için bence yeter ama küçük kız face insta whatsapp derken telefonu kastırabilir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 31 Mayıs 2017; 11:28:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.