Şimdi Ara

Superonline resmen adam kandırıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • superonline çağrı merkezi bayisi mi ne deniyorsa onlarla görüştüm ilk önce cazip bir teklif sundu,15 gün deneyin taahhütünüzü biz öderiz dediler.tamam dedim.
    sonra taahhütün hepsini ödemiyorlarmış 360 liranın 200ünü ben ödeyeceğim kalanını faturadan düşeceklermiş.160'ı vermek istemedim zaten ilk 2 günde kopmalar oldu.
    iade etmek istediğimi söyledim beni arayan numaraya modemi gidin bırakın dediler.
    yakındaki bir şubeyi aradım öyle birşey yok para ödersiniz dendi.0850'li superonline'ı aradım durumu anlattım onlarda deneme süresi olmadığını söyledi.sonra ses kayıtlarının dinlenmesini istedim 72 saate geri döneceklerdi dönmediler.dün tüketiciler derneğine gittim superonline bedelini ödememek için bugün ttnetimi iptal etmişler.beni arayan numarayı geri aradığımdaysa öyle birşey olmaması lazımdı gidin ttnet'i şikayet edin diyor.hem 15 gün deneyeceksin diye beni kandırdılar,hem 15 gün ttnet'i kapatmayacağız dediler,hem masraf ödemeyeceksiniz dediler.tam anlamıyla mağdurum.

• Taşeron şirket olabilir mi? Ayrıca VDSL geçtiyseniz 200tl'lik kısmı ödüyorlar hepsini ödemiyorlar, taşeronlar baya uydurabilme yeteneğine sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4w0n

Taşeron şirket olabilir mi? Ayrıca VDSL geçtiyseniz 200tl'lik kısmı ödüyorlar hepsini ödemiyorlar, taşeronlar baya uydurabilme yeteneğine sahip.

öyle büyük ihtimalle bayi onlar diyor superonline.yazık günah ya,koskoca turkcell'de adam kandıracaksa ne diyeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.