Şimdi Ara

Süperonline Online Oyun Oynanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar süperonline kullanıyorum yaklaşık 1 senedir son 2 aydır online oyun oynamak imkansız ne lol ne cs oynayabiliyoruz paket kaybı %50 lere ulaştı süperonline la konuştuğumuzda ya dalga geçer gibi yada otomatik mesaj atıyorlar kesinlikle kanser olmak istemiyorsanız kullanmayın derim aşağıdaki videolarda nasıl birşey olduguna dair internette bulduğum videoları paylaşıyorum aynıları her gün başımıza gelmekte.
    https://www.youtube.com/watch?v=CVyjEl5V1Ok&feature=youtu.be&t=1s
    https://www.youtube.com/watch?v=b3HSo0kguKc&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=2piYy_pzUfU&feature=youtu.be
    http://plays.tv/video/574f4494c9049e5b41/rito-pls?from=user

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxdepelxx -- 30 Mayıs 2017; 15:5:14 >

• Tamamen aynı sorunu ben de yaşıyorum, battlefield da pingim 3000 lere kadar çıkıyor ve hiç düşmüyor en son oyundan çıkıyorum, CS GO desen atlaya atlaya gidiyor oyun. Arayıp uğraşasım da yok ne olacak bu anlamadım gitti.
  • bence sorunun kaynağı router... çok sorunlu HG255s gibi fiyasko model ise...
  • Süperonline Online Oyun Oynanmıyor

bu online oyunlarda iyi rahatca online oyun oynatıyor

bide xbox one da oyunda ping degerime nasıl bakabilirim
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    xbox için daha cevap veren yok eklenti yapacaklarda göreceğiz... 2012 yılında nedense yapmamışlar 2017 oldu hala yok...
  • 2013 de girdik sol a ozaman gelen modem

sizin modem ne hocam modem de fark ettiriyor ozaman
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    tek fark gigabit port HG253s ve bir ayarla nasıl olduysa hızı arttı... ama wifi hızı... 50mbps için zorlanmıyor 100mbps zar zor... ping değerleri belli oranda düştü...
  • Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Modem kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü ttnetin verdiği Airties modemi kullanıyorum ve aynı videolardaki gibi bende de ping sorunları oluyor. World of Warcraft oynuyorum (daha doğrusu oynayamıyorum) kafasına göre 10dk oynatıyor sonra ping tavan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberamente -- 12 Haziran 2017; 15:9:5 >
  • durum superonline ın yurtdışı bağlantı anlaşmalarını fazla ücret ödememek için iptal etmesinden kaynaklı ağzınızla kuş tutsanız müşteri hizmetleri ile 24 saat aralıksız konuşsanız çözemezsiniz bence.
  • 2 ay geçti sorun devam ediyor 1 kişiyi vazgeçirirsem kardır diye çıktığım yolda konu açmadığım hiç bi yer kalmadı 5 ay sonra bitiyorda kurtuluyorum
  • xxdepelxx X kullanıcısına yanıt
    dostum ben de süperonline fiber kullanıyorum gün içinde delaydan oyun oynanmıyor neymiş yok efendim internet yoğun kullanılıyormuş gecikme o yüzdenmiş o zaman fiberin artısı nedir altyapı o kadar rezalet ki taahhüt bitince sol fiberden kurtulacağım
  • Kaan_Ural K kullanıcısına yanıt
    evet internet yüzünden kanser olduğumuz yetmediği gibi bide dalga geçer gibi cevaplar alıyoruz
  • Türkiyede fiber internet tek kablo üzerinden yürütüldüğü için yüklenme oluyor haliyle.Verdiğimiz parayla aldığımız hizmet arasında uçurum var.Altyapı yerlerde sürünüyor.Ayrıca oynadığınız oyunun serverının uzaklığıda pingi önemli derecede etkiler.
  • evime 10-15 dakika uzaktaki arkadaşlarım süperonline kullanarak aynı oyunu sorunsuzca oynuyorlar biri adsl biri vdsl kullanıyor ve superonline destekle konuştuğumda hala sorunun onlardan kaynaklı olmadığını söyleyip duruyorlar ben artık uğraşmaktan bıktım bunlarla
  • Arkadaşlar ben süperonline kullanıyorum memnunum

Süperonline Online Oyun Oynanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seker1adam kullanıcısına yanıt
    hocam bende memnundum 2 ay öncesine kadar sonra ne olduysa oldu şuan sorunu bildiriyoruz dalga geçer gibi cevap alıyoruz sanırım türkiyede internet şans işi
  • sorun devam etmekte süperonline la 1500 defa görüşmeme rağmen
  • Benim sorunum da aynen devam ediyor halen, ping 1400-2000 lere çıkıyor online oyun oynanmıyor.
  • Hosts dosyasında değişiklik yapmış mıydınız? Çünkü birkaç aydır ben de (Superonline) günün bazı dilimlerinde 300'ü geçen pingler gördüm. En son hosts dosyası aklıma geldi. Reklam engellemek için hazır bir hosts dosyası kullanıyordum. Onu silince sorun gitti. Düzelmesinin sebebi bu muydu yoksa onlar mı bir şey yaptı bilmiyorum.

C:\Windows\System32\drivers\etc
  • Wifi sıkıntılı ethernet kablosuyla sorunu çözebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.