Şimdi Ara

Süperonline Kopma Ve Hız Problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

kullananların gözlemleri işlemci seçimlerinden dolayı 2.4ghz + 5ghz + ethernet beraber çalışınca zorlanıyor 2.4ghz + ethernet ile sıkıntı yokmuş... sen ethernetten router ile sorunsuz kullanırsın... bu şekilde yıllarca kullanan olmuş...
    Hocam dediğiniz gibi 5ghz kapatayım 2.4gh ve ethernet ile kullanayım fakat evdeki diğer bilgisayar ve farklı telefonlar 5ghz'nin wifisini görüyor 2.4ghz görmüyor onu nasıl yapacağım ?
  • Oliver Wood kullanıcısına yanıt
    2.4ghz ayarına bak gizleme aktif mi yoksa routerda daha garip sorunlar var demek... hiç bu sorundan sözeden birisini görmedim... görmeyen cihazlara elle ayarlamayı dene... ağ ekle diye seçenek olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Hocam bahsettiğiniz acces point nedir nasıl yapılır bilgim yok maalesef sizin modeminizde acces pointten sonra kopma problemi çözüldümü ?

Alıntıları Göster
    eski adsl modem olarak kullandigim ZYXEL P-660N-T1A WİFİ MODEMi access point olarak yapılandırdım . yani benim modem salonda fiber modem .
    masa ustu pc arkada onden arkaya kablo geliyor zaten evde eskiden kalma hub/switch var (8 port)
    modemden gelen kablo hup/sw e bagli diğer portundan biri access pointe - biride pcye
    dogal olarak hiç sorun yasamaiyorum arka odada eski cihaza onde modeme baglaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 24 Kasım 2018; 1:43:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Hocam dediğiniz gibi 5ghz kapatayım 2.4gh ve ethernet ile kullanayım fakat evdeki diğer bilgisayar ve farklı telefonlar 5ghz'nin wifisini görüyor 2.4ghz görmüyor onu nasıl yapacağım ?

Alıntıları Göster
    ssid isimleri aynı olmasın 2.4 le 5 inbzen isimleri aynı yapanlar oluyor .. ondna sorun cıkıyor ama

modem guclu olmadıgı için arkadasın dedigi gibi 2.5 kullanmak 5 devre dısı bırakmak mantıklı bende sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axe190780 -- 24 Kasım 2018; 1:47:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.