Şimdi Ara

Superonline Fiber vs TürkNet VDSL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim 3 ay sonra taahütüm bitiyor bugün Superonline aradı beni ve iki tane tarife sunuyorum size dedi.

1) 50 mbps hız kota limiti 200 GB 200 GB geçtiğim an internet kesiliyor ek paket almak zounda kalıyormuşum fiyat 89.90 TL
    2) 24 Mbps hız kota limitsiz akk 75 GB fiyat 64.90 TL

Şuan kullandığım ise 50 Mbps Kota limitsiz AKK 125 GB tablet kampanyası fiyat 79.90 TL

Bu resmen hırsızlık hem fiyatlar performansa göre artıyor hemde paket içeriği tatmin edici değil.
    Bu paketlerden birini seçip 24 Ay bağlanmammı gerek tekrar bunlara yoksa başka internet sağlayıcısına mı geçmeliyim ?
    Türknet kafama biraz yattı ve nispeten en iyisi o gibi duruyor tek kafama takılan benim olduğum binaya VDSL 35 Mbps hız sağlıyorlar Fibere göre nasıl bi performans farkı olur ?

• Vodafone geçin. Kafanız rahat eder.
    Fibere alıştıktan sonra diğer bağlantılarda aynı kaliteyi bulamazsınız :)
  • Aynen vodafone fiber e geçin superonline üzerinden hizmet veriyorlar hemde superonline ın routerını kullanmak zorunda olmuyorsunuz ayrıca 100 mbps e kadar aknli paketleri var ve upload aknsini geçince sadece upload düşüyor download için de öyle
  • Açıkcası Vodafone hakkında iyi şeyler duymadım herkes kötülüyor o yüzden hiç düşünmemiştim bile. Superonline sistemini kullanıyor derken şuanki tessisattan yani kablodanmı hizmet alıyorum direk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maqen_07

Açıkcası Vodafone hakkında iyi şeyler duymadım herkes kötülüyor o yüzden hiç düşünmemiştim bile. Superonline sistemini kullanıyor derken şuanki tessisattan yani kablodanmı hizmet alıyorum direk ?

Evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.