Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
5
Favori
78.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çukurambarda tüm sitelerin olduğu yerlere mi yoksa belirli yerlede mi fiber hatları var?
  • çukurambarda nerelere döşediler bilmiyorum ama yüzüncüyıl ana caddelere hep döşendi çiğdem mah tamamen bitirmek üzereler zor ama bizim binada alırsa çok güzel olucak
  • proje başındaki müh. ile az önce konuştum yurtkent ebru sitesi başak sitesine bu ay içinde vericeklermiş interneti bizde kaldık site yönetimine
  • Çiğdem Dünya-1 sitesine fiyat teklifi sunmuşlar. Yöneticileri tavlamak için interneti yönetime bedava teklif ediyorlar. Apartman girişine kutu koymaları gerekiyor. Dağıtımı oradan yapıyorlar. Hız aynı tarifede TT'un en az iki katı olur diyorlar. Fiyat daha makul. TT'un yıllarca Çiğdem Mahallesine çektirdiği ızdırabı düşünürsek mutlu son diyebiliriz. Sabit ücretten kurtulmak için telefon hattını kapatmayı düşünen çok kişiyle karşılaştım. Yöneticiler üzerine baskı kurmak lazım.
  • hangi dünya sitesi bu acaba seğmen iş merkezin alttaki mi yoksa park sitesi yada sağlık ocağının oradakimi verdikleri teklifi merak ettim gidip öğrenirim bizim yönetici için malzeme lazım bana:D 2 katı değil aynı fiyata en az 10 katı:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romulus70 -- 11 Kasım 2009; 1:06:59 >
  • Hehe bugün ana giriş kapısına şu gün TELLCOM ile toplantı vardır bütün apartman yöneticilerinin gelmesi rica olunur diye ilan asılıydı :D:D inş bizim pinti yönetici kabul ederde Rahaaaaaaaat RAAAAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT sömürürüz interneti F.ck telekom!
  • Sağlık ocağının ordaki Dünya-1 sitesi diye duydum.
  • Gökkuşağı sitesinden haber yok mu yav
  • Arkadaşlar Superonline in hezimete uğrayan başkalarıda varmı ? Fiber Internet dedik büyük bir hevesle başvuralım sitemize gelmiş dedik rezalet üzerine rezalet yaşadık. Öncelikle kendi çalışanları dahil kimsenin ayrıntılı bilgisi yok , müşteri hizmetleride dahil. Ayrıca yanıltıcı bilgi veriyorlar. Mesela VOIP hizmetini soruyorum tabi beyefendi numara veriyoruz sabit ücret yok vs vs ballandıra ballandıra anlatıyorlar ama sadece superonline ve turkcell abonelerinden aranabiliyorsunuz demiyorlar :) Ayrıca başvuruyu alan elemanlara ne zaman bağlanır ona göre adsl i kestireyim dedim en çok iki gün dediler 7 gün geçti ses yok aradım gelip geçici bi port evrdik dediler aradan 4-5 gün geçti kapandı internet eee size verilen geçici kullanıcı adı kapatıldı ! Sonra ? Yeniden gelemsi lazımdı sms gelmedimi ? diye soruyor bana :) Kavga azar aboneliği iptal edin falandan sonra ertesi sabah arayıp verdiler bilgileri. Sonra web sitesinde @superonline.com uzantılı mail adresi abonelerimize ücretsiz yazmışlar aa ne güzel alayım bir tane diye müşteri hizmetlerini arıyorum webişlemden yapın diyor kardeşim yok öyle bir şey webişlemde diyorum bekleyin ... bekleyin ... başka bir arkadaşa bağlıyor ona diyorum böyle böyle açın bi mail bekleyine fendim , eee soruyorum ücretsiz değilmi ? bilmiyorum bekeyin dıt dıt müzik :) kaç dk oldu ? soran yok kapadım artık telefonu . Fiber güzel güzel olmasına ama hizmet berbat rezalet ötesi.. Bilginize ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiapetos

Arkadaşlar Superonline in hezimete uğrayan başkalarıda varmı ? Fiber Internet dedik büyük bir hevesle başvuralım sitemize gelmiş dedik rezalet üzerine rezalet yaşadık. Öncelikle kendi çalışanları dahil kimsenin ayrıntılı bilgisi yok , müşteri hizmetleride dahil. Ayrıca yanıltıcı bilgi veriyorlar. Mesela VOIP hizmetini soruyorum tabi beyefendi numara veriyoruz sabit ücret yok vs vs ballandıra ballandıra anlatıyorlar ama sadece superonline ve turkcell abonelerinden aranabiliyorsunuz demiyorlar :) Ayrıca başvuruyu alan elemanlara ne zaman bağlanır ona göre adsl i kestireyim dedim en çok iki gün dediler 7 gün geçti ses yok aradım gelip geçici bi port evrdik dediler aradan 4-5 gün geçti kapandı internet eee size verilen geçici kullanıcı adı kapatıldı ! Sonra ? Yeniden gelemsi lazımdı sms gelmedimi ? diye soruyor bana :) Kavga azar aboneliği iptal edin falandan sonra ertesi sabah arayıp verdiler bilgileri. Sonra web sitesinde @superonline.com uzantılı mail adresi abonelerimize ücretsiz yazmışlar aa ne güzel alayım bir tane diye müşteri hizmetlerini arıyorum webişlemden yapın diyor kardeşim yok öyle bir şey webişlemde diyorum bekleyin ... bekleyin ... başka bir arkadaşa bağlıyor ona diyorum böyle böyle açın bi mail bekleyine fendim , eee soruyorum ücretsiz değilmi ? bilmiyorum bekeyin dıt dıt müzik :) kaç dk oldu ? soran yok kapadım artık telefonu . Fiber güzel güzel olmasına ama hizmet berbat rezalet ötesi.. Bilginize ...

arkadaşım bunun yazılma yeri bu konu değil

süperonline fiber sorunları ile ilgili konu var oraya yazıcaksın ! !!

eğer memnun değilsen kapattır o zaman ADSL kullan ne yapalım yani sanki ttnet çokmu farklı !!!

alternatifin varmı başka

-----------------------------------------------
    dün tellcomdan gelenler siteyle görüştü kabul oldu , gelip bakıcaklar siteye ve kazılar başliicak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 13 Kasım 2009; 22:29:53 >

• hayırlı olsun diyim darısı başımıza:D
  • dungeon hangi site?
  • bize yakın değil onun ew sözleşmenin kopyayı alda yöneticeden bana yolla bana lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

dungeon hangi site?

quote:

Orijinalden alıntı: romulus70

hayırlı olsun diyim darısı başımıza:D

eyw darısı başınıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 23 Ocak 2010; 1:29:26 >
  • 5-6 sene içinde yurt geneline yayılır inşallah da bizi Türk Telekom denen lanetten kurtarır ...

bastır SUPERONLINE ... TURKCELL arkanda
  • saol dungeon şartlar ne oldu ücretsiz kullanım falan verdiler mi siteye belli süre bide eline kopyası falan geçerse protokolün 1 kopyayı bana atsana 1 yere upload edip bizim yönetici görmeden ikna olmıycak tiplerden:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: romulus70

saol dungeon şartlar ne oldu ücretsiz kullanım falan verdiler mi siteye belli süre bide eline kopyası falan geçerse protokolün 1 kopyayı bana atsana 1 yere upload edip bizim yönetici görmeden ikna olmıycak tiplerden:D

toplantıya gidemedimde ,bugün kapıcıya sorduğumda ,incelemeye gelcekler bakıcaklar dedi , plan cizilip kazılar yapılcakmış , onun dışında bedava verirlermi vermezlermi bilmiyorum , zaten önemlide değil bi kullanmaya başliyalımda öderiz sorun değil

tmm elime geçerse yollarım kopyasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 14 Kasım 2009; 1:47:56 >

• aklında olsun dayım almıştı mayıs orstasında ilk 2 ay 9,99 diye ondan 1 gün sonra sözleşme yapan binaki tanıdıklara 3 ay beleş vermişler ona göre pazarlık et sözleşme yaparken biraz az kar etsinler:D
  • bizim sitede 3 ay ücretsiz veriyorlar ama ben bu merete güvenemediğim için bağlatmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerumFizyolojik

bizim sitede 3 ay ücretsiz veriyorlar ama ben bu merete güvenemediğim için bağlatmadım

tabiki ,zevkler ve renkler tartışılmaz :D:D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.