Şimdi Ara

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
5
Favori
78.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueMartini7

ankara 20 mbit

Bölge neresi dostum? Birde rapidden vs indiriken hız ne alemde.
  • bölge çayyolu. bugün gördüğüm en yüksek hız 9.1 download / 5.3 upload oldu.

şu an hızım 1.85 / 0.40

rapidden 80-110 arası çekiyor. 1 mbit'ten farksız yani. 20 Mbit adı altında bağlattık. durum böyle. umarım düzeltirler.
  • üzüldüm dostum...işallah düzeltirler
  • Bu durum hakikaten çok can sıkıcı olmaya başladı. Ya ping düşer ya hız stabil değil. Bizde merkezin onaylamasını bekliyoruz ama pekde hevesim kalmadı. Umarım düzeltirler.
  • quote:

bölge çayyolu. bugün gördüğüm en yüksek hız 9.1 download / 5.3 upload oldu.

şu an hızım 1.85 / 0.40

rapidden 80-110 arası çekiyor. 1 mbit'ten farksız yani. 20 Mbit adı altında bağlattık. durum böyle. umarım düzeltirler.

Free indiyorsanız düşük hız çıkması normal.

www.hizinitestet.com 'dan dener misiniz bir de ?
  • sorun çözüldü, az önce arayıp hallettiler. teşekkürler ilgilenenlere
  • quote:

sorun çözüldü, az önce arayıp hallettiler. teşekkürler ilgilenenlere

neymiş sorun belirttiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

quote:

sorun çözüldü, az önce arayıp hallettiler. teşekkürler ilgilenenlere

neymiş sorun belirttiler mi?

dediği şey; Ankara'da bu aralar genel bir sorun var, altyapıyı geliştirmeye devam ediyoruz. ilk günler böyle düşüşler kesintiler olması doğal gibi şeyler söyledi. ip adresimden modemimin arayüzüne bağlanıp bir şeyler yaptı. bağlantı kesildi, 15-20 saniye sonra geri geldi. hız testi yaptığımda her şey düzelmişti. sanırım peşine düşmek gerekiyor. umarım başkasının başına gelmez.
  • Geçmiş olsun umarım daha stabil hızlar yakalarsınız(tabi yüksek hızlarda ).
  • evet akşam oldu, başladı aynı terane

Edit : wirelss'tan bağlanınca sorun oluyor. ethernette hız sabit. çözerim onu da umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 12 Ocak 2010; 23:26:34 >
  • Benim fiber internet bağlanalı henüz 1 ay olmadı. Dün akşam modemi açtığımda en alttaki lamba kırmızı yanıyordu ve internete bağlanmıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım, yaklaşık 6 dakika bekledikten sonra yetkili ile görüştüm, modemi aç-kapat falan yaptırdı ama düzelmedi. Teknik ekip sizinle irtibat kuracak diye cep telefonumu teyid etti, ne zaman kurar dedim, net bir süre veremiyoruz dedi.
    Şimdiye kadar çok memnundum ama kısa sürede arıza vermesi midemi bulandırdı, bi de ne yapacaklar, ne zaman çözecekler belli değil. Bugün bir daha arayıp mail atacağım.
  • Yanlış mesaj. Kusra bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -spawn- -- 17 Ocak 2010; 12:51:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Benim fiber internet bağlanalı henüz 1 ay olmadı. Dün akşam modemi açtığımda en alttaki lamba kırmızı yanıyordu ve internete bağlanmıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım, yaklaşık 6 dakika bekledikten sonra yetkili ile görüştüm, modemi aç-kapat falan yaptırdı ama düzelmedi. Teknik ekip sizinle irtibat kuracak diye cep telefonumu teyid etti, ne zaman kurar dedim, net bir süre veremiyoruz dedi.
    Şimdiye kadar çok memnundum ama kısa sürede arıza vermesi midemi bulandırdı, bi de ne yapacaklar, ne zaman çözecekler belli değil. Bugün bir daha arayıp mail atacağım.

dostum ilk önce müşteri hizmetlerini arayıp teknik desteğe bağlan, verdiği talimatlar işe yaramazsa evinize fiberi getiren bayi ile irtibata geç. 2 gün içerisinde gelirler. ben başvuruyu yaptım, 2 gün sonra bağlandı. bir kaç ufak sorun çıktı, 48 saat içinde onları da çözdüler. bir kaç kere arayıp peşine düşersen daha hızlı sonuca ulaşırsın. hakkaten hızlı ve düzenli çalışıyorlar ama dediğim gibi biraz rahatsız etmen lazım

• Gece çözmüşler sanırım. Benden b.sayarı ve modemi açık bırakmamı istemişlerdi.
  • bizim site yöneticisine gelmişler sözleşme için kadının dediğine göre adamlar apartmanlara istediğimiz gibi gireriz bize anahtar vereceksin tanıtım için arabayla gelecez 1 ay kalacaz çayımızı kahvemizi yapacaksın falan demişler ki ben böyle birşey olacağını sanmıyorum.

tanıtım için gelen adamlar ne yapar nasıl yapar bu konu hakkında bir bilginiz var mı.

eryaman 4. etapta oturuyorum birkaç site sözleşme yapmış superonline sitesinde gözüküyor ben ne tanıtım arabası gördüm ne de başka birşey. sonunda katil olacam yönetici kabul etmiyor delirmek üzereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: echonia

bizim site yöneticisine gelmişler sözleşme için kadının dediğine göre adamlar apartmanlara istediğimiz gibi gireriz bize anahtar vereceksin tanıtım için arabayla gelecez 1 ay kalacaz çayımızı kahvemizi yapacaksın falan demişler ki ben böyle birşey olacağını sanmıyorum.

tanıtım için gelen adamlar ne yapar nasıl yapar bu konu hakkında bir bilginiz var mı.

eryaman 4. etapta oturuyorum birkaç site sözleşme yapmış superonline sitesinde gözüküyor ben ne tanıtım arabası gördüm ne de başka birşey. sonunda katil olacam yönetici kabul etmiyor delirmek üzereyim.

sizin bina yöneticisi sallamış baya:D adamlar sizin yöneticinin imzası olmadan paralarını bile alamıyor
  • Bu akşam hızda ciddi bir düzelme görüyorum.
    eryaman 2. etap
  • doğa üstü bir şekilde 0 ms çıkıyor pingim defalarca test ettim.

• arkadaslar demetevler cemre parkının yanında oturuyorum ne zaman arasam 1 ay sonra gelcek diyolar sizce ne zaman gelir buraya
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.