Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
674.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki bu interneti komple kesme işlemi SO hariç diğer İSS larda da var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Sol de kesme işlemi sadece akıllı paketlerde var diğer paketlerde yok. Limitsiz yazan her pakette kesinti işlemi olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar diğer başlığı bulamadım.ben 16 mb 75 gb yalın adsl kullanıyorum.genel anlamda memnunum.yeni yıl zammından etkilenmemem için 16 mb 75 gb 79.99 lira , 16 mb 50 gb 69.99 önerdiler nasıl sizce teşekkürler
  • nnk1981 N kullanıcısına yanıt
    Bana pahalı geldi. Türk Telekom daha cazip paket sunuyor dsl de. (Süperonlineye göre)

• quote:

Orijinalden alıntı: Laazzz

Bana pahalı geldi. Türk Telekom daha cazip paket sunuyor dsl de. (Süperonlineye göre)

tamam hocam çok teşekkür ederim sağolun
  • nnk1981 N kullanıcısına yanıt
    Yıl başından sonra hepsinin fiyatı artacak. Memnunsanız şimdiden değerlendirin.

• cinquanta kullanıcısına yanıt
    aynen teşekkürler telekomu aradım o da pek bi güzellik yapmadı en iyisi devam etmek
  • Beyler bana meşhur 3'lü paketi teklif ettiler.

Turkcell TV + İlk 3 Ay Ücretsiz + 50 MBPs HIZ + 150 GB AKK.

Neyse anlaştık.

Evimize geldiler kurulum için getirdikleri sözleşmede bu paket yoktu.

Sitedeki standart paketler vardı ve onlardan birini seçeceğiz ama paketiniz size belirttiğimiz olacak diyorlar.

Biz de geri yolladık.

Bu durumu yaşayan var mı?
  • Yılmaz kullanıcısına yanıt
    İyiymiş. Fiyat neydi?

• 2018 de superonline de akk komple kalkacak mı ?
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    31/12/2018 de tamamen kalkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

2018 de superonline de akk komple kalkacak mı ?

Az önce aradılar. Ne kadarı doğru bilmiyorum AKK 2018'de tamamen kalkacak diyorlar ve 2018de fiyatlar yükselecekmiş. Benim taahhüt martta bittiği için kampanya paylaşımı için aradılar. Heralde 4. veya 5. arayışları. Daha önce martta biten taahhütümün aralıkta bittiğini söyleyerek kandırmaya çalıştılar. Bedava tablet vereceğiz diye hemen aceleye getirip kandırmaya çalıştılar. ( tablet+ tarife ayrı ayrı daha ucuza geliyordu) Bugün 25mbit internetimin 1 mbit e düştüğünü söyleyerek aynı numarayla 2. defa kandırmaya çalıştılar. Arayan elemanı biraz bilgilendirdim. Eleman kontrol ediyorum dedi kaçtı gitti. Eleman fena bozuldu Sattığı ürünün özelliklerini bilmeyen adama ürün satışı yaptırmaya çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan301

quote:

Ne demek yönetici izin vermiyor. Mülk sizin mülkünüz ne karışabilir size. Binada delme kırma işi yapmayacaklarsa bi port açmaya switch takmaya yönetici ne karışırmış.

Port, switch vs takmaya bile gerek yok. Çatıdaki süperonline kutusundan aşağıya kablo inecek sadece. Bu kablolar asansörün olduğu bölmeden geçiyormuş, müdahale ettirmiyormuş o yüzden. Kat maliklerinin ortak kararıymış. Adam çatıdan kablo indirin diyor. 9. kattan 2. kata. Delme kırma işleri olur mu bilmiyorum. Biraz daha üstüne gideceğiz. Bakalım ne olacak.

Geçen sene apartmandaki asansörlerimiz yenilendi. Yenileme işlemini yapan firma asansör boşluklarından kablo geçmesine izin vermediklerini söylediler. Adını unuttuğum bir oda tarafından yasaklanmış. Yönetici kabloları çatıdan eve yönlendirmemizi istedi. Bunun üzerine superonline aradım durumu izah ettim. Superonline genel olarak bu durumdan haberdar olduklarını ve kabloları ücretsiz servis göndererek evin içine yönlendirebileceklerini söylediler. Ertesi gün yetkili 2 kişi çatıdan evin içine kablo uzattılar sorun çözüldü. Böyle bir durum var bilginiz olsun.

• Laazzz kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nerden çıktı yahu yeni mi oldu? Vodafone turkcell altyapısını kullanmıyordu bildiğim kadarıyla.

• Scheissenberg kullanıcısına yanıt
    Vodofone müşteri temsilcisi bana öyle demişti. yaptıkları anlaşma karşılıklı olduğunu söyledi.

• Laazzz kullanıcısına yanıt
    Birkaç yıl önce turkcell e geçmeden önce Vodafone a da bakmıştım ama fiberi olmadığını söylemişlerdi. Ben de tek fiber seçeneğim olan turkcell e yöneldim haliyle. Şimdi bakıyorum da Vodafone fiber için güzel kampanyalar yapmış. Yarın arayım da öğreneyim burdaki turkcell altyapısını kullanıyorlar mı.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

31/12/2018 de tamamen kalkacak.

Kalkmayacak sadece btk kararını açıklayacak

Nasıl kalkmayacak?

Ayrıca söz konusu düzenleme ile AKN uygulamasına 31.12.2018 tarihi itibarıyla tamamen son verilmesi kararı alındı.

İnsanlara yanlış bilgi vermeyin lütfen.

https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kurumdan-Haberler/ADIL-KULLANIM-KOTASINI-2018DE-KALDIRACAK

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Kaldırılması kararlaştırıldı. Yani kaldırılacak.

• cinquanta kullanıcısına yanıt
    Nereden biliyorsunuz fiyatların artacağını

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Anlamayan adama geçiriyorlar iste

Superonline nin tarife ahkaki

Superonline nin forumda bir fedaisi var keşke görse bunları.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.