Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: enesa37 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.007
Cevap
281
Favori
710.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 fatura fazla odeyeksin hocam gerek yoktu bence, zamanin da yenileseydin ? Zam gelebilir evet ama 40 gunde sanmiyorum acikcasi...

• lazkopat08 kullanıcısına yanıt

Sizde kutu varmi Turkcell tv ? Bende de aynisi cikiyor..Turkcell Tv kutu var bende de ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 26 Temmuz 2024; 12:37:7 >
  • jordi J kullanıcısına yanıt

Bir alt pakete gecemezsiniz, 24 ay fiyati alirdim..

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Evet tv plus kutu var hocam ama verilen fiyata tv plus fiyatı dahil mi , değil mi anlamadım. Fiyatlar bana göre çok yüksek. Şu an 200 gb hız kullanıyorum. Verilen fiyatları görünce, 500 yada 1000 lik alsak daha mantıklı geliyor.

• 9 yıllık üyeyim 202 TL fatura ödüyordum. 31.08.2024 de taahhüt bitiyordu ama faturada 31 Temmuz 2024 de fiyatlarımız güncellenecek diye not düşmüşler. İptal talebinden önce 25 Mbps hız ve TV + Aile paketine Avantajlı TV+ İle Eğlence Yeniden Kampanyası kapsamında 6 ay × 350 TL 6 ay × 450 TL fiyat teklif ediyorlardı. İptal talebi sonrasında TV+ Yeniden Son Fırsat Kampanyası kapsamında aynı özellikler için 6 ay × 290 TL 6 ay × 390 TL teklif sundular, kabul ettim. Ben aslında TV+ ile Yeniden Fiberde Devam Kampanyasını istiyordum ama olmadı. Bu fiyat nasıl acaba? Kabul etmeseydim iptal hemen onaylanır mıydı? Yoksa başka teklif gelir miydi?@donanımcı123

Ben 200/20 mps 300 oduyorum..

500 Mps ilk 6 ay 450/ sonraki 6 ay 550 cikiyor iste..

200 Mps ile arasin da fazla fark yok ama..Yeni fiyatlarla..500'e gecerim daha iyi..En azindan indirmehizi 50 Mps oluyor 20'den..

• fallx F kullanıcısına yanıt

25 mbit ve tv+ paketi için normal sayılır 100 mbit ve tv+ paketi için 320/440 teklif alan vardı tv paketlerine genelde ilk 6 ay indirim yapıyorlar sonraki 6 ay normal ücreti ekleniyor. 25 mbit yetiyorsa sorun yok.

Kabul etmeseydiniz tekrar aramama ihtimalleri var 7 gün sonunda iptal olabilirdi.

• Ben de sizin bu konuda daha önce verdiğiniz bilgilendirmeler ile hareket etmiştim. Hem yardımlarınız hem de cevabınız için çok teşekkür ederim. @donanımcı123

• fallx F kullanıcısına yanıt

Rica hayırlı olsun.

Bu arada ay sonuna kadar yani zam gelmeden önce online işlemlerden üst pakete geçebilirsiniz orada yine ilk 6 ay sonraki 6 ay fiyatları yazıyor fark az ise 50 mbite geçebilirsiniz. Zamdan sonra geçmek isterseniz minimum yüzde 30 yüksek fiyatla geçersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 26 Temmuz 2024; 17:3:52 >
  • Fiber son avantaj kampanyası 1 Ağustos'ta bitiyor gözüküyor taahhüt yenileyecekler kaçırmasın derim.

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER
  • Laudatory L kullanıcısına yanıt

243 luk 100mbit kampanyasi da biticek gibiydi geçen sene erkenden yeniledim ama sonra araliga kadar devam etmisti simdi yine yenilesek devam edermi acaba bilemiyor insan

• Az önce Sol müşteri hizmetleri ile görüştüm.

"Uygulamada fiyat teklifleri var. Benim taahhütüme 47 gün kaldı , ağustos ayında zam gelecek söylentisi var, sizin bir teklifiniz var ise dinliyorum " dedim.

Taahhüt 30 günün altına düşünce daha uygun teklif yapılacaktır, ağustos ayında zam planlaması yok , beklemenizi öneririm "şeklinde bir cevap aldım. Kafa 1500 oldu

Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazkopat08

Az önce Sol müşteri hizmetleri ile görüştüm.

"Uygulamada fiyat teklifleri var. Benim taahhütüme 47 gün kaldı , ağustos ayında zam gelecek söylentisi var, sizin bir teklifiniz var ise dinliyorum " dedim.

Taahhüt 30 günün altına düşünce daha uygun teklif yapılacaktır, ağustos ayında zam planlaması yok , beklemenizi öneririm "şeklinde bir cevap aldım. Kafa 1500 oldu

Bilginize.

Müşteri hizmetlerinin sözüne ne kadar güvenilir bilemedim.

Burada bir arkadaşa da 15'inde yüzde 40 zam gelecek demişti müşteri hizmetleri. Biz nasıl iptal blöfü atıyorsak onlar da ara sıra bu zam blöfünü atıyorlar ortaya. SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER 

• Laudatory L kullanıcısına yanıt

benimde 2 ay var ,mesaj ile bu taklifi vermiş bana ,+ tvplus 110 tl ,bende bilemedim

• Müşteri hizmetleri size ürünü, hizmeti satmakla mükellef iptal durumunda müşteriyi kaçırmamak ve varolan cihazla uğraşmamak için uygun teklif veriyorlar diğer türlü 100-200 TL fazladan geçirmek için zam gelecek yalanını uydurabiliyorlar bana bayi 500 TL fiyat çekmişti müşteri hizmetleri ise 360 a 440 gibi fiyat çekti iptal blöfü yapınca 270'e 330 alabildim buradan anlayın durumu yani onlara çok inanmanızı önermem.

burada gozuken youtube premium uyelikmi ?

• texmo kullanıcısına yanıt

Evet 3 ay hediye ediyor. Blu tv zaten tv plus'da var.

Gecen sene zam gelecek diye 243 luk pakete 2 ay erken gectim sonra takip etmiştim ocaga kadar ayni kalmisti fiyati ben haybeye erken degismistim paketimi bu sene riska alacagim dediginiz gibi olacak zam gelmeyecek muhtemelen

• Merhaba,

Kısa süre önce önce 100 mbps paketine geçiş yaptım gün içerisinde ve aynı anda farklı cihazlar dan çok farklı sonuçlar almaktayım,

Örneğin telefonumdan gündüz 40 mbps hız alırken geceleri bu hız 90 mbps seviyelerine çıkmakta

Gündüz ve gece farketmeksiniz laptop üzerinden hem kablolu hem kablosuz olarak hep 90 mbps seviyelerinde hızlar almaktayım bu konu ile ilgili ve önerirsiniz

Şuan Huawei HG255s modemini kullanmaktayım yaklaşık 8 senedir aynı modem kullanılıyor ve 1 senedir sürekli anlık kayıplar oluşmakta,

Forumda farklı kişilerden de gördüğüm üzere Huawei HG8245X6 Wifi6 veya Zte H3600 Wifi6 modemlerine geçiş yapmak istiyorum kullananlar varsa bu modemleri önerir misiniz,

Teşekkür ederim.

• enesa37 E kullanıcısına yanıt

Benzer sıkıntıları hg255s modemde ben de yaşamıştım ben de oldukça uzun bir süre kullandım o modemi aslında gayet güzel çalışıyordu 35-50 mbit gibi hızlarda fakat 100 mbit'e geçince garip çalışmaya başladı, sonra 200 mbit pakete geçmek istedim fakat hg255s ile bu hızların verilemeyeceğini söyleyip huawaei wifi 6 modem ile değişim gerek dediler 300 lira da para verdik servis için modem değişiminden sonra verilen tüm hızları sorunsuz almaya başladım hatta wifi 6 uyumlu cihazlarımla bile mesafe çok uzak olmadığı sürece paket hızlarını sonuna kadar görüyorum şu an.

Huawei wifi 6 modem hız konusunda oldukça iyi yani fakat wifi çekim gücü vasat araya 1 duvar girdiği anda sinyal seviyesi düşüyor 2 duvar sonrası wifi 6 sinyali düşük seviyeye iniyor, 2.4 ghz sinyali ise idare eder seviyede oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 27 Temmuz 2024; 16:14:31 >
  • 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.