Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
674.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    79 lira ödediğim paket sözde akn kalmış 129 tl olmuş kuruş inmediler bende iptal edin dedim evrakları mail attım bakalım ne olacak.
  • Ocak sonunda taahhüt bitiyor, 25 mbit ve tv+ aile paketini 65 tlye kullaniyorum, SOL efendi arayip ayni paketi 99 tlden verelim diyor, utanmadan %50 koymaya çalışıyor.. iptal edeceğimi söyledim bakalım ay sonuna kadar ne gelecek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bu paylaşımı resmi olarak ilk yapan sol üyesiyim.

az önce arandım ve indirim talebini kabul ettim.

"50mbps 12 ay taahhütlü fiyatı 129 lira olan platin limitsiz fiber paketini 98 tl'ye kabul ettim yapılan son indirimle..

artı olarak ilk ay 100mbps olarak hız tanımlanmış hediye olarak."

turkcell tv+'sı ise iade ediyorum ihtyacım olmadığı ve 4 - 4lük paket artık olmadığı için.
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Selamlar, Bunu biz telefon açsak vermezler herhalde..
    Aranmayı mı beklemeliyiz, bu indirim için acaba ?
  • casparza C kullanıcısına yanıt
    Fesih talebi verdiyseniz aranmayı bekleyin indirim hakkı olan müşteri temsilcisi arıyor zaten .

Neden fesih istiyorsanız deyince yeni tarifeler çok pahalı geldi limitsiz paket sunan diğer firmalara geçmeyi düşünüyorum deyin lafı eveleyip gevelemelerine izin vermeyin tabi kibar olun

Beni aramaları 2 iş günü sürdü araya yılbaşı tatili girdi sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostburn -- 3 Ocak 2019; 15:28:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Bu şirketler büyük risk bence , eğer bulunduğunuz apartmanda kullanıp memnun olan yoksa almanızı önermem.Kumar resmen çünkü sabit hız değil bunlar 100mbps alıp hızı 10 a düşenler var.Altyapı ve bulunduğunuz bölgedeki trafik yoğunluğu çok etkiliyor diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

Bu şirketler büyük risk bence , eğer bulunduğunuz apartmanda kullanıp memnun olan yoksa almanızı önermem.Kumar resmen çünkü sabit hız değil bunlar 100mbps alıp hızı 10 a düşenler var.Altyapı ve bulunduğunuz bölgedeki trafik yoğunluğu çok etkiliyor diye biliyorum
    kullanan var mı bilmiyorum ama altyapı superonline değil mi? ciddi sorunla karşılaşılabilir mi ki? vodafone da superonline altyapısı kullanıyor mesela. tamam hızı düşük olan var ama çok memnun olanlar da fazlası ile mevcut. açıkçası ben başvururdum. temmuzda sözleşmem bitiyor. kalırsa bu kampanya başvururum o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Ok bunu her sene digiturk de yapıyorum, ama superonline da işe yaramamıştı denediğimde.
    şimdi az önce aradım 129 diyorlar doğal olarak. Peki Fesih talebinizi sözlü mü geçtiniz ?
  • casparza C kullanıcısına yanıt
    Ben resmî dilekçenin resmini çekip e-mail attım internet aynı gün kapatıldı

Telefondan fesih talebi verin sonra e-mail atın ve arayıp e-mail gitmişmi diye teyit ettirin fesih işlemlerinden..

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Altyapı düzgün bile olsa verecekleri hızın garantisi Yok , en azından 3 aylık cayma bedeli olmadan çıkabiliyor musunuz araştırın bence yada 1 ay taahhütsüz kullanın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

Altyapı düzgün bile olsa verecekleri hızın garantisi Yok , en azından 3 aylık cayma bedeli olmadan çıkabiliyor musunuz araştırın bence yada 1 ay taahhütsüz kullanın derim
    7. ay gelsin bakalım.

• Ben 11. Ayda Efsane 3’lü paket aldım. 24 Mbit, 150 GB Akn, Tv+ Giriş Paket toplam 84 TL. Fiyat nasıl sizce? Bir de beni de arayıp paketi değiştirelim vs derler mi?

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Teknik olarak limitsiz olacak 25 mbit paketi 89 tl zaten size tv hediye gelmiş gibi düşünün

• bu superonline modemi tv kutusu vs nereye bırakıyoruz bayimize bırakın diye sms geldi de turkcell timler vs oluyor mu acep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Size öncelikle vodafonenin tarafımıza ulaştırdığı yeni fiyat listesini yüklüyorum. 1 ocak ve sonrasında yapılan basvurularda artık bu fiyatlar baz alınacak ve her bir ay için +6.90 modem işlenecek.

Size yarin aksam yani 31.12.2018 saat 22:00'a kadar giriş yapabilecegim eski fiyatlari da yazıyorum.

24mbps ilk 12 ay 57 sonraki 12 ay 72tl

50mbpa ilk 12 ay 67 sonraki 12 ay 82tl

100mbps ilk 12 ay 82 sonraki 12 ay 97tl.

500tlye kadar cayma bedelinizin karsilandigini, ocak faturanizin tarafimizdan hediye olduğunu ve yazdığım fiyatlara modem,kurulum vs.. herşeyin dahil olduğunu hatırlatmak isterim. 05547228642 whatsapptan adresinizi yazarsaniz ilgilenebilirim. Saygılar...
    Arkadaşımız güzel ilgilendi, ben de vodafon geçişimi yaptım.

İnternetim hiç kesik kalmadı.

100 mbit / 200 AKK hizmetine geçtim. İlk gün 91/0.02 hız aldım, upload için aradım model güncellenmesi yapıldı. Şu an hız olarak 71 download 5 upload alıyorum, ping iyi ve çok stabil. Ben 24 superonline fiberden geçtim, 71 olması benim için çok fark etmiyor, zaten bana fazlasıyla yeterli bir hız.

Arkadaşa ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

http://www.speedtest.net/result/7927806700

• gopgop kullanıcısına yanıt
    sitede iletişim altında bırakılabilecek yerler var, oraya kağıt karşılığı bırakmak en mantıklısı.
  • Benim kardeşimin internet taahhütü 26 Aralık'ta bitiyordu, arayıp 12 ay 64.90'dan yapalım dediler. Yeni üyeliklerde zaten ilk 1 ay ücretsiz kalanı 69,9'dan yapınca daha uyguna geliyor, ilave olarak da 4-5 yıllık oluşturduğu Wi-fi alanı küçük (evin bazı yerlerinde çekmeyen) modemi verip yenisini alacağım, daha uygun fiyat söyleyin dedim. En uygun olarak bunu yapabiliyoruz dediler.

Ben de fiyatların yükseleceğini bildiğimden 24 ay taahhüte ilk 3 ay ücretsiz 24 mbps paketi seçtim (AKN artık kalktığı için de en düşük AKN yazanı seçtim) ilk 3 ay ücretsiz 9 ay 69.9TL kalan 12 ay 74.9 TL. 24 ayın ortalaması 63,66 TL ye geliyor ki 12 aylık taahhüte göre çok uygun diye düşünüp başvurdum, yıl sonu diye aynı gün 3 saat sonra gelip kurdular.

Yalnız kim aramış bilmiyorum ama TV+ satmaya çalışanlar aboneliğin başladığının ertesi gün taahhütünüzü 12 aya düşürüp TV+ verelim aylık 84,9 olsun demişler. Resmen müşterinin zararına olsun diye yapılmış bir arama.

Benim kendi aboneliğim de Nisan'da bitecek taahhürü, 54.9 TL'den kullanıyordum. Yukarıda bahsettiğim fırsatı ben de kurdurayım diye çok düşündüm 3-4 ay çift ödeme yapacağım ama şu andaki gibi 85 TL vermektense daha iyi olur diye düşünmüştüm ama Nisan ola hayrola diye vazgeçtim.

Şu anda yaptıkları kampanyalar ellerinde patlar; AKN'yi kaldırıp tam KOTA koymuşlar ya da dünya ilerlerken teknoloji ilerlerken hızı 15 mbps ye düşürmek AKN'yi aşmak için arka kapıdan dolaşmanın bir yoludur bu. Yasa ve kamuoyu bunu aşar, yanlış hesap Bağdat'tan döner.

• 1 ay bekledik, taahhüt vermedik, şimdi 90 lira fiyat biçiyorlar superonline yalın adsl için. Burada bekleyin bekleyin diyenlere teşekkür ediyorum şimdi ne yapacağımızı bilmiyorum :)) Bu ay kampanyasız kullanım için 70 lira fatura geldi bu tek seferlik herhalde yoksa bu şekilde devam ederdim :)

• pascal80 P kullanıcısına yanıt
    Benim 24 Mps ve Aile paketi 2 yil 84 Tl...Bictikleri Fiyat yani..

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.