Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #50
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LoRdGangSter

Aynen hocam, o şekilde, işlemleri yapmak için gitmiştim. Geldiğimde wan ve internet ışığı yanmasına rağmen, internet bağlantım yoktu.
    Anladım kesildiğini hemen Vodafone kurulum ekiplerini çağırmıştım. Gelenlerde zaten yamalı eşşek misali Vodafone stickerlı sol modemi taktı, artık sinyali Vodafone dan alıyordum.
    Tmamdır hocam benim şuan superonline ve vodafone aynı kablo üzerinden geldiğinden solu iptal edince internet sinyali kesilmemsi lazım. Daha 1 ay var iptal ettirmeye solu şu kampanyalardan yararlanmak için 2 sini aynı anda kullanma riskini göze aldım geldiler kurdular. Modemi ve ont cihazını söküp iptal ettim demiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Tmamdır hocam benim şuan superonline ve vodafone aynı kablo üzerinden geldiğinden solu iptal edince internet sinyali kesilmemsi lazım. Daha 1 ay var iptal ettirmeye solu şu kampanyalardan yararlanmak için 2 sini aynı anda kullanma riskini göze aldım geldiler kurdular. Modemi ve ont cihazını söküp iptal ettim demiştim.

Alıntıları Göster
    Sizde FTTHome bağlantı var anladığım kadarıyla çünkü ONT cihazı var dediniz.
    Bende ise FTTBuild yani binanın altına kadar fiber,sonrasında Cat6 kablo ile WAN bağlantısı şeklinde.
    Ama process aynı galiba.
    Vodafone ekibini çağırmadan dedim ki solü iptal ettim. sinyali kesmişlerdi ama iptal işlemi routerı teslim edince bitiyor ya..
    Demeseydim iptal işleminin tamamlanmasını bekleyin diyeceklerdi kesin, bende evde netsiz takılırdım artık
    internetsiz 1 gün geçmiş oldu bu şekilde.

• Bana herhangi bir bildirim falan gelmemişti paket ismim de henüz aynı duruyor lakin kullanım detayına girince Sınırsız yazıyor.
    Teşekkürler Vodafone!SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER
  • 100mbit 75gb akk'li paket kullanıyorum.
    Taahhütüm 10 Mayıs 2019'da bitecek.
    Arayıp ne yapabilirim diye bilgi almak istedim.
    Telefonda direk taahhütünüz boyunca limitsiz olarak kullanabileceğim söylendi.
    2 sene daha eklemek için müşteri hizmetlerine bağlandığımda 25mbit teklif ettiler.
    neden çünkü kullandığım paket yokmuş. Ee var işte 1 Ocak 2019'a kadar satacaksınız dedim.
    https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/evde-isik-hizinda-fiber-internet-kampanyasi

Zaten 100gb akn'li fiyatına 75gb akn alıyorum sesimi çıkarmıyorum dedim. Ama yenileme taahhüt uzatma yok.

Superonline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 30 Aralık 2018; 17:51:46 >

• Vodafone bakın hocam yukarda yazdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynısını ben iptal ettirip Vodafone'a geçiyorum. 322 TL cayma bedeli çıkarttılar, Nisan'da bitiyordu taahhüt.
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Bizde faydalanabilir miyiz hocam?

Numara versek uzatsak taahhütü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone akn li fiyatları kaçırmak istemeyenler bayii den başvuru yapsın çünkü bayii de direk sözleşmeyi imzalıyorsunuz kopyasını da size veriyorlar aynı gün açılmasa bile 31 aralıkta evraklarınızı doldurmuş olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Bizde faydalanabilir miyiz hocam?

Numara versek uzatsak taahhütü
    Yarın ofise gider gitmez bana dönecekmiş. Yeni aboneliklere kesin uygun da devam eden taahhüte uygun mu emin değildi. Soracak bana dönecek. Eskişehire özel mi fiyatlar sorarım, cevabına göre yazarım size.
  • superonline'a iptal email'i çektim , şimdi onlar düşünsün
  • Yazdığım kampanya yeni abonelik içinmiş. MH bana şunu önerdi 10mbit sınırsız (on, yüz değil yanlış yazmadım) tv plus aile paketi ile 99,90 cihaz huawei miş 4k sagem olursa 10 tl fark. Domalmamız da gerekiyor mu diye soracaktım adam çok kibardı soramadım.

Kapatma talimatı verip bekleyelim bakalım zamanı gelince.
  • Vodafone geçip bağlantı sağlanınca iptal yapsak oluyor mu? Arada intrrnetsiz kalmasak.

• quote:

Orijinalden alıntı: konia

Vodafone geçip bağlantı sağlanınca iptal yapsak oluyor mu? Arada intrrnetsiz kalmasak.
    Modemi söküp bağlatan da var, servisin netiniz kesilmemiş deyip bağlamadığı da. Anladığım kadarı ile uygulamada mümkün ama ekipten ekibe uygulama farklı. Şans işi yani.
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Watsaptan yazdım. Bayiye gitmeye gerek var mı ?

• Yarın süresi dolacak olan 24 Mb/5mb limitsiz ilk yıl 70 tl, ikinci yıl 75 TL olan iki kat fiber kampanyasına geçiş yaptım. Güncel fiyatlar çok yüksek. 15 Mb 80 TL, 25 Mb 90 TL. Superonline da kalmayı düşünen varsa bugun son şans.
  • Maverick80 M kullanıcısına yanıt
    Bu mu? Şans...

• konia kullanıcısına yanıt
    Superonline'da var mı başka bilmediğimiz avantajlı bir fiyat? Biliyorsan paylaşta herkes öğrensin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick80

Yarın süresi dolacak olan 24 Mb/5mb limitsiz ilk yıl 70 tl, ikinci yıl 75 TL olan iki kat fiber kampanyasına geçiş yaptım. Güncel fiyatlar çok yüksek. 15 Mb 80 TL, 25 Mb 90 TL. Superonline da kalmayı düşünen varsa bugun son şans.
    Bana teklif edilen 24 Mps sinirsiz internet...Turkcel Tv aile paketi..84 Tl.. Daha uygun degil mi? Turkcell Tv Aile paketi full var en azindan..

Turkcell tv aile paketi 45 Tl normalde..

Sizde Turkcell Tv Aile Paketi mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 31 Aralık 2018; 16:2:58 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Bana onu da defalarca teklif ettiler ama Teledünya kampanyalı taahhütlü full paket 16 Lira kullanıyorum. Turkcell Tv içeriği çok zengin değil.
  • Benim taahhüt 2019 kasımda bitecek, 25mbit sınırsız Apple tv kampanyalı paketim var bir de tv+ cep var( bunu istemedim kampanyada da yoktu otomatik eklemişler ucretsiz) bu pakete 100lira ödüyorum.

Şimdi bu yeni açıklanan sınırsız paketlerden 35mbit 100lira buna geçebilir miyim acaba? Kampanya koşullarında baktığımda cihaz kampyalilardan geçiş olmuyor yazıyor ama bunların ne yaptığı da belli değil. Acaba bu konuda bilgisi tecrübesi olan var mı bu pakete geçmek daha mantıklı benim için, tv+ ve apple TV'yi de 2 yıl sonra aktif kullanmaya başlamıştım ama artık tv+ a da bir 8lira veririm sıkıntı olmaz. Bilgisi olan varsa bana haber verirse sevinirim ona göre müşteri hizmetlerini arayıp sorayım olmadı

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.