Şimdi Ara

Superonline Engelli Tarifesi Kapatmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cimer ve sikayet.com dan kayıt açtım.

Burada da yazdığım kaydı paylaşıyorum. Durum aşağıda anlattığım gibidir.

İşlerine geldiği gibi, davranıyorlar malesef... bu arkadaşlar...

----------------------------------

Merhaba,

64122204 abone nolu Turkcell Superonline fiber internet kullanıcısıyım. Aboeliği eniştemin üzerinden kullanıyorum. Kendisi engelli (konuşma ve yürüme) olduğu için engelli tarifesini kullanıyorum.

Şikayetime gelince;

İlk engelli tarifesi aboneliği olacağı zaman eniştemin sadece engelli raporu ve nüfus cüzdanı ile Keçiören Superonline bayisi üyeliği tamamladı. Herhangi bir vekaletname yada eniştemin imzasına gerek duymadan işlemi yaptılar. (kendilerine eniştem gelemez ve vekaletname olmadığını söylediğim halde) Sonrasında paket yeniledim telefon üzerinden müşteri hizmetleri üzerinden. Yine sorun olmadı. Ancak aboneliği iptal etmek istediğimde vekaletname yada eniştemin kendisini istiyorlar. Eniştem konuşamıyor ve yürüyemiyor.

Abone yapmaya gelince vekaletname abonenin kendine gerek yok, iptale gelince vekaletnamesiz yada abonenin kendisi olmadan yapamayız diyorlar.

Yanlış ise başta neden yapıldı. Baştan yapıldıysa sonra neden olmuyor.

Aboneliğimin iptalini istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en kolay yöntem adres bildirimiyle diyorlar fiber olmayan adresle iptal ettiren çok var...
  • Hiç uğraşmayın iptal dilekçesini kimlik fotokopisi ile fax olarak gönderin ikna çağrısı sonrası kapatmak zorundalar (ikna edilemez iseniz :) )

• hat sahibi enişten mi?
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Evet eniştemin üzerineydi. Kapattırdim, Vodafone fiber 99 MB 99 TL olan tarife bağlanacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.