Şimdi Ara

SUPERONLINE'DAN ADİL KULLANIM KOŞULLARI : LİMİTSİZE DE LİMİT !!! (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.937
Cevap
7
Favori
287.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4.23 ve 4.24 maddeler doğrudur, mail yoluyla ilk superonline a başvurup kendisinden olumsuz cevabını alıyorsunuz. Sonra bu mail bilgisi, birkaç müspet karar ve derdinizi anlatan dilekçe ile bağlı bulunduğunuz kaymakamlıkdaki hakem heyetine başvurmalısınız. Sonrası uzun bir bekleyiş ve sonuç şeklinde olacaktır.
    Ben Temmuz ayında başvurdum Şubat gibi cevap alabilmiştim, yoğunluğa göre değişiyor. Kazanırsanız elbet hızınız normale dönüyor AKK dışı kalıyorsunuz.

@recctum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick80

Her ay limitsiz hakkımı kaybetmem için arayıp hede höde kampanyamız var yok şu bedava yok şu kadar ücret diye yemliyorlar. İyice asabımı bozdukları için e-fatura aboneliğimi kağıt faturaya çevirdim. Çevreye zararlıymış bak bak sen ayda 1 kez robot arayıp e-faturaya geçin çevre kurtulacak diye arama yapıyor. Yahu bunlar giderken biz geliyorduk. Çevre bilincini gramına kadar öğretirim öğretmesine de asıl dertleri mecbur oldukları faturalandırma masrafından kurtulmak. Kağıt faturaya devam.

Aynı şekilde. Gelin 25 mbit yapalım hızınızı fiyat sabit kalsın dediler en son. Hızlıca da 50 gb hız alanı diye bir cümle yuttu arada. Maksat sözleşme yenilemek. Dedim ilgilenmiyorum. "Niye ki, size daha iyi bir teklif sunduk." diyorlar. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar ama yemezler.

• arkadaşlar maili attım.

firma adı : süperonline iletişim hizmetleri a.ş.
    sayın yetkili kısmı : bişey yazmadım
    madde kısmına : 4.23 ve 4.24
    hizmet@superonline.net adresine yolladım

yazdım dogrumudur bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORKK -- 21 Mayıs 2013; 13:15:31 >
  • Arkadaşlar,

Ben de superonline fiber kullanıcısıyım . 2010 yılından evvel üye olduğumdan dolayı AKK ' yi bana uygulayamamıştı. Fakat bugün telefon açıp sözleşmemin bittiğini ve tarife seçmemi söylediler. İşte olduğumdan dolayı sözleşmeye bakamadım üzerinde tarih var mı diye. Ama kullanımım 3 seneyi geçti ve ilk defa böyle bir telefon alıyorum. Acaba diyorum bana blöf mü yaptılar yoksa ciddiler mi ? Bu konu hakkında bir fikre sahip arkadaş var mıdır ?
  • arkadaşlar maili attım 2 gün oldu cevap yok. geçmi cevap veriyorlar yoksa hiç cevap gelmicek mi. cvp gelmezse direk heyete gidebilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recctum

arkadaşlar maili attım 2 gün oldu cevap yok. geçmi cevap veriyorlar yoksa hiç cevap gelmicek mi. cvp gelmezse direk heyete gidebilirmiyim.

Veriyorlar hocam.
    Ne kadar mail gönderdiysem hepsine dönüş yaptılar.
    AKK ile olumsuz ne yazı varsa kopyala yapıştır yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazanas

Arkadaşlar,

Ben de superonline fiber kullanıcısıyım . 2010 yılından evvel üye olduğumdan dolayı AKK ' yi bana uygulayamamıştı. Fakat bugün telefon açıp sözleşmemin bittiğini ve tarife seçmemi söylediler. İşte olduğumdan dolayı sözleşmeye bakamadım üzerinde tarih var mı diye. Ama kullanımım 3 seneyi geçti ve ilk defa böyle bir telefon alıyorum. Acaba diyorum bana blöf mü yaptılar yoksa ciddiler mi ? Bu konu hakkında bir fikre sahip arkadaş var mıdır ?

Sözleşmeniz süreli değildir, süreli olan verdiğiniz tahahhüt dür ve sözleşme ile farklı kavramlardır.
    Kesinlikle sözleşmenizi yenileme şeklinde bir adım atmayın ve yeni bir tarife yada kampanya ya geçmeyin.
  • 2008 yılında o zamanki adı Telcom idi bir sözleşme imzaladım.onun dışında herhangi bir imzam yok,tabi 2009 yada 2010 yılında 8 Mb e kadar olan adsl'e geçmiştim.fakat süperonline ile aramdaki tek sözleşme 2008 yılında..

Ne dersiniz şansımı denesem mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hezârfen

quote:

arkadaşlar maili attım 2 gün oldu cevap yok. geçmi cevap veriyorlar yoksa hiç cevap gelmicek mi. cvp gelmezse direk heyete gidebilirmiyim.

Veriyorlar hocam.

yok abi bana bir tek olumlu olumsuz cevap yazılmadı.

bekliyim mi acaba. yoksa heyet dilekçesini yazıp götürsem mi.
  • quote:

quote:

quote:

Veriyorlar hocam.

Hocam bunlar millete AKK koymaya uğraşırken olumlu bir cevap geleceğini sanmıyorum.
    Bana internet servis sağlayıcıların bir tane hayrı dokunmadı ki bundan sonra olsun.

• quote:

quote:

quote:

Veriyorlar hocam.

Önce SO dan olumsuz cevabı almanız uygun olur. Firma daha yapmıyorum git şikayet et dememiş, haklıyken haksız duruma düşmeyin.
    Tekrar mail atın cevap gelmedi diye ertesi gün dönerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

2008 yılında o zamanki adı Telcom idi bir sözleşme imzaladım.onun dışında herhangi bir imzam yok,tabi 2009 yada 2010 yılında 8 Mb e kadar olan adsl'e geçmiştim.fakat süperonline ile aramdaki tek sözleşme 2008 yılında..

Ne dersiniz şansımı denesem mi?

Sözleşmenizde özellikle forumda geçen 4.22-4.23 maddeler benzer durumda ise mutlaka başvurun
  • Firmaca 100Mbit fiber internete geçtik ilk ay hız düşmemişti.Bu ay,bugün limiti aşmışız hız 3mbit'e düştü.Bu nedir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraykoru

quote:

quote:

quote:

Veriyorlar hocam.

Önce SO dan olumsuz cevabı almanız uygun olur. Firma daha yapmıyorum git şikayet et dememiş, haklıyken haksız duruma düşmeyin.
    Tekrar mail atın cevap gelmedi diye ertesi gün dönerler.

haklısın abi önümüzdeki hafta da bir geçsin sonrasına bakıcam.

dediğin gibi bugün sözkonusu 2. dilekçe örnegini maille 3. kez attım. beklemedeyim. cavap gelicekmi bakalım.

bu arada müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde böyle böyle sizi dava edicem emsal kararlar var dedim. hakkımı alıcam. hakkınız yok dedim.

adam aynen tabi dava edebilirsin ama bunun düzeldiğine hiç şahit olmadım. dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5kursun

Firmaca 100Mbit fiber internete geçtik ilk ay hız düşmemişti.Bu ay,bugün limiti aşmışız hız 3mbit'e düştü.Bu nedir arkadaş

sebep adil denen adaletsizlik.

buyur burdan yak.

işin uzun yolun açık olsun kardeş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 5kursun

Firmaca 100Mbit fiber internete geçtik ilk ay hız düşmemişti.Bu ay,bugün limiti aşmışız hız 3mbit'e düştü.Bu nedir arkadaş

sebep adil denen adaletsizlik.

buyur burdan yak.

işin uzun yolun açık olsun kardeş.

• yuh ya binaya f/o geldi diye seviniyordum, 50 mbit'e geçmeyi planlıyordum upload'a kota koymak nedir, bu ne biçim bir ahlaksızlıktır.
  • hem downloda hemde uploada kota koymak yüzyılın icadı tebrikler kendi altyapısı imiş 2 sene oldu hala apartmanalara felan filan hoş eve gelsede simetrik olmayan fiberi alsınlarda
  • evet arkadaşlar beklenen cevap geldi. işte

bu mailden sonra heyete dilekçe gönderebilirmiyim arkadaşlar. haziran 2012 süperonline üyesiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORKK -- 26 Mayıs 2013; 19:10:21 >
  • quote:

evet arkadaşlar beklenen cevap geldi. işte

bu mailden sonra heyete dilekçe gönderebilirmiyim arkadaşlar. haziran 2012 süperonline üyesiyim.

Kuyruklu yalaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn!!
    Bunlar uyguladığında TT daha uygulamaya başlamamıştı bile. Benim şikayetimede telekom tarafından da uygulanmaktadır diye sözde savunma yapmışlar.
    Çok şükür ben kurtuldum sizde kurtulabilirsiniz hakkınızı arayın.

Başvurunuzu olabildiğince detaylandırın, http://www.superoffline.net/ adresinden dilekçelere göz atın. Ben duvarlara yapıştırdıkları ilanların fotoğraflarını bile dilekçeme eklemiştim, sınırsız diye yazıyorlar her yere ama hiç bir AKK bilgisi yer almıyor.

Bu arada Bülent abimize bu vesile ile tekrar teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.