Şimdi Ara

Superonline-Apple TV 4 kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
5
Favori
19.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SOLF

Netflix izlemesi problem degil.

25/0 99 tl appel tv alin kota derdi yok neizlersen izle ucretsi. Ayrica turkcell tv uygulamasini indirdiginizde. Turkcell tv kullanabiliyorsunuz.

Turkcell tv uygulamasında national geo wild gibi kanallar yok?

Doğru muyum? Tünelin ucu kötü yere çıktı resmen. Yayın kalitesi düşük gibi sanki bana mı öyle geldi bilemiyorum.

Turkcell tv kumandasından sonra çağ atlıyorsunuz resmen.

Windows vista'dan win 10'a geçmiş gibiyim.

Turkcell tv kumandasının tek avantajı yayını geri vcd formatında geri sarabilmesi.

Apple tv ise kaydırmayla ilerliyor haliyle kaldığınız yerden devam problemi var.

Çoğu özelliği işe yarar gibi.

Bende modem de değişmedi eski turcell fiber modemle devam ettik. Değişmesi gerekir miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: safahh

quote:

Orijinalden alıntı: SOLF

Netflix izlemesi problem degil.

25/0 99 tl appel tv alin kota derdi yok neizlersen izle ucretsi. Ayrica turkcell tv uygulamasini indirdiginizde. Turkcell tv kullanabiliyorsunuz.

Turkcell tv uygulamasında national geo wild gibi kanallar yok?

Doğru muyum? Tünelin ucu kötü yere çıktı resmen. Yayın kalitesi düşük gibi sanki bana mı öyle geldi bilemiyorum.

Turkcell tv kumandasından sonra çağ atlıyorsunuz resmen.

Windows vista'dan win 10'a geçmiş gibiyim.

Turkcell tv kumandasının tek avantajı yayını geri vcd formatında geri sarabilmesi.

Apple tv ise kaydırmayla ilerliyor haliyle kaldığınız yerden devam problemi var.

Çoğu özelliği işe yarar gibi.

Bende modem de değişmedi eski turcell fiber modemle devam ettik. Değişmesi gerekir miydi?

Turkcell tv aile paketinde nat.geo 4 kanal disco.very Chn. 2 kanal . Animal planet var.

Goruntu kalitesi cok iyidir bence.(digi kullaniyorum)

Modem degismesine gerek yok.

Kisacasi piyasada paranizin karsiligini bence fazlasiyla veriyor.(29.90)

• yıllardır superonline fiber abonesiyim ama hiç ihtiyacım olmadığndan şu turkcell tvye bakmamıştım. 2016 sonunda appletv verdiler onu da aldım ve şimdi şu turkcell tvyi deneyeyim diyorum. faturamda 0tl olarak turkcell tv ibaresi var fakat turkcell tvye superonline üyelik bilgileriyle girilemiyor. bunun aktivasyonunu yaptırmak için müşteri hizmetlerini mi aramak gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

yıllardır superonline fiber abonesiyim ama hiç ihtiyacım olmadığndan şu turkcell tvye bakmamıştım. 2016 sonunda appletv verdiler onu da aldım ve şimdi şu turkcell tvyi deneyeyim diyorum. faturamda 0tl olarak turkcell tv ibaresi var fakat turkcell tvye superonline üyelik bilgileriyle girilemiyor. bunun aktivasyonunu yaptırmak için müşteri hizmetlerini mi aramak gerekiyor ?

Mobil girisine tanimli olabilir.cesitle paketler vardir hangisi oldugunu bilemem o nedenle en temizi mus. Hiz. Ekrandan bakip bilgi vermesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

yıllardır superonline fiber abonesiyim ama hiç ihtiyacım olmadığndan şu turkcell tvye bakmamıştım. 2016 sonunda appletv verdiler onu da aldım ve şimdi şu turkcell tvyi deneyeyim diyorum. faturamda 0tl olarak turkcell tv ibaresi var fakat turkcell tvye superonline üyelik bilgileriyle girilemiyor. bunun aktivasyonunu yaptırmak için müşteri hizmetlerini mi aramak gerekiyor ?

2222 ye SIFRE yaz gelen şifreyle cep numaranı yazıp girmeyi dene biz öyle giriyoruz Superonline için farklı şifremiz var.
  • designr kullanıcısına yanıt
    araman gerekiyor. Abonelik tanımlamadan olmaz.

• 0532 755 22 22 ye SIFRE yazıp gönderince gelen şifre ve telefon numarasıyla giriş yapılıyormuş. müşteri hizmetleri yapmıyormuş işlemleri.
  • Bende gece kuşu devam ediyorum. Apple tv geçmeyi düşünüyorum. ​50 Mbps Lim​itsiz 125 GB AKK 79 TL benim için uygun. Kullandığım tv full hd fakat smart değil. Ayrıca aşırı yağmurlu havalarda yayın gidiyor mu?

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiberle-apple-tv-kampanyasi
  • çanak vb bağlantısı yok apple tv'nin. internet modemine bağlı görüntüyü internet üzerinden çeker. bizim de tv smart değildi, bu yüzden aldık ve smart tv gibi oldu hatta daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diyemedim ya la

Bende gece kuşu devam ediyorum. Apple tv geçmeyi düşünüyorum. ​50 Mbps Lim​itsiz 125 GB AKK 79 TL benim için uygun. Kullandığım tv full hd fakat smart değil. Ayrıca aşırı yağmurlu havalarda yayın gidiyor mu?

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiberle-apple-tv-kampanyasi

Çanağa gerek yok internet üzerinden izlersin ama kotandan yer apple tv için en mantıklı 25 mbs akksiz.

Tabi mayısta hızlar yükselecek onu düşünürsek 100 mbs paket seçmeniz yararınıza akk dolsa bile en az 24 mb/s ile hd yayın izlerken sıkıntısız internet işlerinize devam edersiniz.

Turkcell Tv uygulaması indirirseniz o kota yemiyor galiba iyice öğrenmek lazım.

• arkadaşlar bu kampanyadan apple tv aldım ama fatura garanti belgesi vs. vermediler. ürünü seri numarasından apple sitesinden kontrol ettiğimde garantisi 6 ay gibi kalmış gözüküyor. konu hakkında bilgisi olan varmı. ürünü alalı 2 gün oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.r.r.

arkadaşlar bu kampanyadan apple tv aldım ama fatura garanti belgesi vs. vermediler. ürünü seri numarasından apple sitesinden kontrol ettiğimde garantisi 6 ay gibi kalmış gözüküyor. konu hakkında bilgisi olan varmı. ürünü alalı 2 gün oldu.

Kullanılmış vermiş olabilirler kutulu ve garanti belgeli teslim etmeleri lazım.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    hocam ürün kapalı jelatinli açılmamış bir üründü. hatta hala açmadım kapalı duruyor. aslında faturaya gerek yok. apple seri numarası ile faturasız bakıyor ama oradada 6 ay kalmış. acaba dedim burdan sorayım, turkcell servisi falanmı bakıyor ürüne garantiden. sol müş. hizmetlerini aradım onlar biz değil apple bakıyor orayı arayın diyor. onlarda da telefonu açan yok.
  • J.r.r. kullanıcısına yanıt
    yanlış olmalı satılmamış ürünün garantisi siz alınca başlar...
  • Arkadaşlar benim taahhütüm bitti.Bu kampanyaya geçmek istiyorum öneriyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karus99

Arkadaşlar benim taahhütüm bitti.Bu kampanyaya geçmek istiyorum öneriyor musunuz ?

Şuna bir bak istersen

https://forum.donanimhaber.com/superonline-5-i-1yerde-kurulum-sureci-resimli-ve-nakil-durumunda-cayma-bedelsiz-taahhut-bozma--123841105

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

Orijinalden alıntı: karus99

Arkadaşlar benim taahhütüm bitti.Bu kampanyaya geçmek istiyorum öneriyor musunuz ?

Şuna bir bak istersen

https://forum.donanimhaber.com/superonline-5-i-1yerde-kurulum-sureci-resimli-ve-nakil-durumunda-cayma-bedelsiz-taahhut-bozma--123841105

Teşekkürler hocam.Turkcell hat kullanmadığım için bana yaramıyor.

• Mart'tan sonra yeni kampanyalar gelir gibi onları beklesek daha mı zararda çıkarız acaba ?
  • karus99 K kullanıcısına yanıt
    Bence şuan geçmek en mantıklısı. Apple ürünlerine zam geldi apple tv dahil !! Şuan için süperonline kampanyası çok mantıklı. Bir ay önce geçtim bende, hem hız hemde akk'yi arttırdılar. Yanında türkcell tv'de cabası, forumdan biriryle anlaşıp netfilix için bir gruba üye olun ayda 10 tl mis gibi.. 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFSANEBRAD

Bence şuan geçmek en mantıklısı. Apple ürünlerine zam geldi apple tv dahil !! Şuan için süperonline kampanyası çok mantıklı. Bir ay önce geçtim bende, hem hız hemde akk'yi arttırdılar. Yanında türkcell tv'de cabası, forumdan biriryle anlaşıp netfilix için bir gruba üye olun ayda 10 tl mis gibi.. 👍

hocam hangi paketi seçtiniz acaba ? hız ve akk olarak.Birde turkcell tv, apple tv de nasıl memnun musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.