Şimdi Ara

Superonline aldatmacasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bundan 1 ay once benim surekli aramalarim basvurularim sonucu oturdugum apartmana fiber altyapiyi kurdular o gun arayip hemen basvurdum fiber internet telefon ve turkcell tv hizmetlerine bana suan 3 lu paket var hepsi, 50 mbps 150 akk ile beraber ayda 69 tl 3 ayda bizden bedava dediler tmm dedim yalniz telefonunuzu tasiyacagiz dediler olur dedim numarayi verdim turktelekomda degil ttnette dedim skinti olmaz dediler yalniz bu ttnetin altinida cizdim hep 😁 yok dediler aylik 69 lira bir sorun olmaz tamam dedim gel kur.

Bir gun gecti iki gun gecti aradim dedim gelmediniz dediler bir skinti olmus saha ekibini yonlendiriyorum hemen tamam dedim bekledim o gun de gelen giden yok bir daha aradim artik apartmanda 2 kisi almis kullaniyordu fiberini benimki baglanmamisti hala biraz carladim bunlara iste ilk basvuran benim 7 gun oldu gelmediniz falan diye

Bunlarin cevabi siz turkcell tv de almissiniz tv sinyali suan icin o bolgede yok hafta sonuna halledecegiz dediler resmen dalga gectiler yani tv sinyali dedigin ne arkadas ip tv almiyormuyum ben ki hadi diyelim tv sinyali diye birsey var apartmanda alan 4. Kattaki amca nasil kullaniyor ozaman 😁 burada bana bi yalan soylediler en az 4 kere ekipleri yonlendiriyorum dediler ordanda bi 4 yalan desek ettimi 5 yalan neyse tamam dedim gelin kurun yeterki, hafta sonu oldu ne gelen var ne giden aradim artik en sonunda bugun gonderdiniz gonderdiniz yoksa basvurumu iptal edin dedim sallamadilar tabiki 😁 tok saticilar
    ertesi gun aradilar kacta musaitsiniz gelelim dediler dedim simdi sur essegi nigdeye yok dedim istemiyorum (bu sirada her aradigimda diyodumki bakin ttnet ile bi sonraki fatura donemine giricem bosu bosuna ekstra fatura odemeyeyim gelin takin bende kapatim diyordum) neyse basvurumu kapatin dedim tmm dedi kapattik telefonu 2 gun sonra biri aradi bolge sorumlusuymus ben gelip bizzat ilgilenicem yapalim isleminizi dedi zararimi telafi edin dedim edemeyiz dedi ok dedim almiyorum kapattim telefonu simdi tekrar biri aradi size 2 ayda biz hediye edelim dedi yeterki baglayin 😁 tmm dedim boyle seylerle gelin bana neyse adamla konusuyoruz telefonunuz ttnettemi turktelekomdami diye sordu dedim ttnet haa ozaman sizden 69 tl degil 74 tl almamiz lazim dedi 😁 e dedim basvururken oyle demiyodunuz arkadaslarimin hatasi falan dedi yani o zamanda bi yalan soylemisler etti 6 dedim 69 lira 3 kampanyadan 2 de siz verdiniz simdi 5 ay ucretsiz kullanma onayliyorsaniz islemimi yapin 😁 onayliyormusunuz dedim malesef yapamayiz boyle birsey dedi dedim ok goruselim biara 😁 almadim yani suanda ttnet adsl tivibu ve telefonunu kullaniyorum cok skintida degilim yetiyo bana tivibu da cok guzel cihaz keyifleri bilir

Lafin ozu pazarligi ski tutun didik didik edin herseyi sorun, yoksa cok basiniz agrir benden soylemesi yine arayacaklar busefer bi fatura donemine daha girersem bu verdikleri 2 ay bedavada yetmicek herkes isini durustce yapsa hicbir problem olmayacakti bundan sonra aradiklarinda da bu konuya yaziyo olacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseristil -- 7 Eylül 2015; 20:15:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.