Şimdi Ara

Superonline 2019 Kampanyaları Açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
18.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaara34

25 Mbps'de iki farklı limitsiz seçeneği var sitede.

Birinin taahhütnamesinde 5TB gibi limitlerden bahsedilirken diğerinde 5 TB'lik limitlerden bahsedilmemiş.

Işık Hızında Sınırsız Fiber Kampanyası 25Mbps 89TL 5TB kotası yok.
    Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası 25Mbps 89TL 5TB kota var.

Aynı fiyatta aynı hizmetin 5TB limitsiz hali varken neden diğerini tercih edeyim? Ne farkı var? Nasıl saçma bir paket düzenlemesi bu?

Ayrıca 25Mpbs dışında platin pakette bulunan diğer hızları 5TB kotalı şekilde daha uygun fiyatta vermişler ama nedense 25Mbps için aynı fiyatı istemişler her pakette.

Sözün özü, fiberde limitsiz istiyorsan en düşük 89TL vereceksin diyor superonline, benim gibi 25Mbps platin kullanan kişileri ne fiyat nede hız güncellemesi bekliyor gördüğüm kadarıyla.
    Biri eski biri yeni, eskisinin geçerlilik tarihi 1 Ocak. Yani yeni tarifelere eninde sonunda geçen herkes yeni şartlara tabi olacak.

• tek korkum upload kotası 720p yayın yapan birisi 500gb ı geçebilir mi ?
  • Vodafone 100 mbs akksiz Fiberi 80 TL'ye bağlattık Sol üzerinden veriyorlar hız ve ping aynı. Sol aynısını 200 TL'ye veriyor şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

tek korkum upload kotası 720p yayın yapan birisi 500gb ı geçebilir mi ?
    30 gun 24 saat 720p yayın yaklaşık 600GB yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet Kuvvetleri

Vodafone 100 mbs akksiz Fiberi 80 TL'ye bağlattık Sol üzerinden veriyorlar hız ve ping aynı. Sol aynısını 200 TL'ye veriyor şaka gibi.
    Superonline da yakın fiyattan veriyordu AKK'lı, ama 100Mbit limitsizleri 300'den 200'e düşürdü. Vodafone'da yeni paketler nasıl olacak göreceğiz.

300'den devam etseydi fenaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

30 gun 24 saat 720p yayın yaklaşık 600GB yapar.

Alıntıları Göster
    tamamdır o zaman hocam endişelenmeye gerek yok
  • Ya ben şu an Limitsiz 300 liralık tarifedeyim adı platin olmadan önce AKK'siz 100mbps var, E şimdi 100 lira indirim yapmaları lazım böyle soygun olmaz.

Bendeki 100mbps akksiz platin adına geçilmedendi 2020 de tahhütüm bitio ama sanırım kota saçmalığı yok, Şimdi arasam bu 200 liralık tarifeye geçebilirmym? 100 lira enayi gibi daha fazla vermek istemiyorum aylık
  • 5TB kotayı yine anlarız da bağlantı sayısı nedir ya. Özellikle artık evler akıllı ev olmaya başlamış perdelerin bile wifiye bağlandığı uzaktan kontrol edildiği bir dönemde saçma bir uygulama.

Turkcell 501 gb upload yapmışsın ya da 5tb indirme yaptın, modeme 32 cihaz bağlandı kesiyorum interneti demez muhtemelen. Bunların kaydını tutar ard arda kota aşımında interneti yine kesmez. Arar çok kullanıyorsunuz size deluxe platinum xlxlxlxl paketini 500 liraya tanımlayalım der

Kurumsal boyutu bambaşka olmuş kafelerde zaten 100 cihaz internete bağlanıyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ensarcell ve kazık fiyatları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barkmarkin

Ya ben şu an Limitsiz 300 liralık tarifedeyim adı platin olmadan önce AKK'siz 100mbps var, E şimdi 100 lira indirim yapmaları lazım böyle soygun olmaz.

Bendeki 100mbps akksiz platin adına geçilmedendi 2020 de tahhütüm bitio ama sanırım kota saçmalığı yok, Şimdi arasam bu 200 liralık tarifeye geçebilirmym? 100 lira enayi gibi daha fazla vermek istemiyorum aylık
    Az önce sizin paketleri websitelerinden sildiler. Arayıp sormak lazım..
  • Vodofone 100Mbps - 200GB AKK - ilk 12 80 TL ikinci 12 ay 90 TL olan paket güzel duruyor.

apartmanda var mı? ne kadar hız alırım gibi sorulara cevap nereden bulabilirim vodofone tarafında?

Turknet sitesinde misal apartman ismine kadar çıkıyor ve ne kadar hız alabileceğim çıkıyor. benzer değerleri vodofone tarafında görebilir miyim?
  • vodafone da çalışan arkadaşım şu an 100mbit kotalı internet bağlatsam taahütlü, 24 ay boyunca kotalı kullanmaya devam edeceğini kota kalkma olayı 1 ocaktan sonra abone olanları ilgilendiriyor dedi, bilgisi olan var mı bende cinlik yapıp sol dan vodafone 100mbite geçeyim dedim bunu öğrendim yazı gelmiş kendilerine merkezden

• quote:

Vodofone 100Mbps - 200GB AKK - ilk 12 80 TL ikinci 12 ay 90 TL olan paket güzel duruyor.

apartmanda var mı? ne kadar hız alırım gibi sorulara cevap nereden bulabilirim vodofone tarafında?

Turknet sitesinde misal apartman ismine kadar çıkıyor ve ne kadar hız alabileceğim çıkıyor. benzer değerleri vodofone tarafında görebilir miyim?
    Superonline sitesinden bak, varsa vodafone başvurabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

Superonline sitesinden bak, varsa vodafone başvurabilirsin.

Alıntıları Göster
    zaten superonline fiber platin paketteyim şuan.
    bu durumda kesin vodofone altyapısı var demek mi?
  • volkie kullanıcısına yanıt
    ben az önce aradım MH ile görüştüğüm arkadaş 1 ocaktan sonra AKK kalkacak tamamen sınırsız olacak dedi paketi almış olsanız bile.
  • quote:

ben az önce aradım MH ile görüştüğüm arkadaş 1 ocaktan sonra AKK kalkacak tamamen sınırsız olacak dedi paketi almış olsanız bile.

tekrar aradı yanlış alarm kendisi de yanlış biliyormuş

• Mevcut kontratı devam eden 24mbps AKK kullanan kişiler ne olacak bilginiz var mı? AKK'siz & platin paketlere geçme şansımız oluyor mu
  • ttnetlililerde 10 tb kota oldu ttnetli paylaşımlara bakın orda kota 10tb cıktı
  • arkadaşlar daha önce yani 1 ocak,tan önce ssözleşmeniz olsa bile akk kalkıcak bütün iss,lerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihato

Mevcut kontratı devam eden 24mbps AKK kullanan kişiler ne olacak bilginiz var mı? AKK'siz & platin paketlere geçme şansımız oluyor mu
    Bu soruya ek olarak 1 ocak itibari ile fiyat farkı ile hız değişikliğine gidebiliyor muyum? Örneğin 50mbps akk'siz düşünüyorum. Şu an sanırım paket değişikliği olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.