Şimdi Ara

Superman vs WBH (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
2.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamamini oku isinize gelmiyor tabi ingilizce fakirleri auhsha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • since2002 kullanıcısına yanıt
    Ben İngiltere'ye gittim kardeş neyin kafasını yaşıyorsun?
    Daha dün bazı kelimesi yerine bağzı diyen since mi ingilizce öğrenmiş

Az önce Superman'i saçma sapan karakterlerle karşılaştırmayın diyordun VS açsana hadi

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Neden vs konusu açayım onu anlamadım senin vasfın neki kimsin sen ? bir vs de kimin yenilip yeneceğine karar vericeksin?

Superman'i saçma sapan olmayan adam akıllı biriyle karşılaştır bekliyorum.
    Sakın gidip de jedi39 kankan gibi CAS = OAA deme

• quote:

Orijinalden alıntı: since2002

senin vasfın nedir? pIs olduguna karar veriosun?
    ingilizcen varsa oku bakalım morrison supermeni ve Hikayesi hakkinda nediyor:)
    "PİS" terimini yazarlar mı getirmesi gerekiyor dostum ? Okuyucular saçma olaylara "PİS" diyor. Zaten Pis'in açılımıda vardı unuttum olsa yazarım. Ayrıca vasfımı sorgulayacak vasıfda değilsin ok ?
    Kardeşim sen ilk başta "Morrison Superman'i Jesus ilan etti" dedin bende "edemez" dedim sonrada kıvırıp "Dc için etti" dedin şimdide konuşmayı atıyorsun ne tür bir veletsin anlamadım.
    sen bekleye dur veya fake nick al aç sonra kendi nikinle tekrar giriş yap, yorum yaz Ayın vasıfsız elemanı olarak madalyan hazır meraklanma

• quote:

Neden vs konusu açayım onu anlamadım senin vasfın neki kimsin sen ? bir vs de kimin yenilip yeneceğine karar vericeksin?
    Arkadaş herhalde Dc'nin kurucusu böyle konuştuğuna göre en iyisi biz konuşmıyalım
  • Bak dostum bende onu diyorum ya sana sen kimsin? vasfın neki PIs muhabbeti ceviriyorsun burda?
    dccomics yetkilileri ve yazarlari pIs demezken siz kimsiniz bana onu söyle? Napicakti supermeni gercek hayatta mi Jesus ilan edecekti? Trolsun sanırım veya fazla safsın.. Git bak oku superman Multiverse icin neyi ifade ediyormus veya Dc evreni için tamamen oku ki anla biraz anlama zorluğu cekiyorsun sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 24 Mart 2019; 22:7:10 >
    Bloody sword benim fake hesabımsa yanılıyorsun
    CAS = OAA hadi hadi İngilizce fakiriyim ben yallah

Kim kimi nerede Jesus ilan etmiş?!
    O attığın yazıda He's Jesus falan demiyor He's like diyor yani benziyor diyor İngilizceyi de mi ben öğreteceğim?

• Adamlar insan ürünü hayali şeyler için kavga etmiş.

Bende bu kafadan istiyorum.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Seviyoruz belki?
    Sana yaz diyen olmadı görmezden gelebilirdin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichaelTownley -- 24 Mart 2019; 23:3:56 >
    Sana mı soracağım nereye yazıp yazmayacağımı

• quote:

Bak dostum bende onu diyorum ya sana sen kimsin? vasfın neki PIs muhabbeti ceviriyorsun burda?
    dccomics yetkilileri ve yazarlari pIs demezken siz kimsiniz bana onu söyle? Napicakti supermeni gercek hayatta mi Jesus ilan edecekti? Trolsun sanırım veya fazla safsın.. Git bak oku superman Multiverse icin neyi ifade ediyormus veya Dc evreni için tamamen oku ki anla biraz anlama zorluğu cekiyorsun sanırım
    Pardon hata bende senin gibi boşla konuşmamam gerekirdi.
  • Superman diyorsun da hangi Superman dayı?

Post Crisis lazım en az speed equalized ise zaten..

Rebirth falan tek yer..

• Vay vay vay vay.

Vay..

Nerelerdesin
  • Arkadaşlar, bu tip çizgiroman tartışmalarının içinde görünmekten hiç haz etmem ama şunu belirtmeliyim birincisi farazi karakterler üzerinden birbirinizle kavga etmeyin

ikincisi world breaker hulk olayını ben zamanında çizgiroman'dan okudum, sentry'nin kendini uç noktalara kadar zorladığı bir raddede onunla denk kavga ediyordu.

bu da demektir ki süpermen doomsday gibi bir karakterle kavganın climax noktasında yumruk yumruğa gelip ölüyorsa world breaker hulk'dan yiyeceği yumrukla boynu falan kırılır belki kafası kopup ölüp gider yani..

Yanlış mıyım?
  • Teklenecek kadar düştüğünü sanmıyorum ya. Evet düşük featleri var ancak hypertime'ı parçaladığıda olmuştu :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • New 52

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.