Şimdi Ara

Superman vs Thor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Post Crisis Superman vs Post classic Thor

New 52 zamanındaki Thor vs Superman

Güncel Superman vs Güncel THOR

Warrior Madness THOR vs Bloodlusted Superman (Post crisis dönemindeki halleri)

OdinForce Thor (Biraz güç çekmiş odinforcenin hepsi onda değil) vs 24 saat Sundip yapmış Superman (buda post crisis dönemi

Fikrim

1. Kapışma --> Superman

2.Kapışma --> Superman

3.Kapışma --> Thor

4.Kapışma --> Thor

5. Kapışma --> Superman

6. Kapışma --> Bana eşit gibi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelin beyler

• Silver age dışında hepsini thor alır.

2.dede superman'i öne geçirebilecek tek şey speedblitz. Ama yinede thor alır diyorum. Superman 'e göre daha çok feati var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 27 Mayıs 2018; 10:30:59 >
  • 2. Kapışmada Superman alır gibi geldi zaten yüzde yüz emin olarak yazmadım supermanı oraya

Bloodlusted vs warrior madness te Superman dayar speedblitzi kullanır hızını kullanır çünkü dünyanın zarar görmesi umrunda olmayacak öyle alır thor

Bu arada thorun dayanıklılığı supermanden fazlamı ?

Post Classic döneminde

• öyle alır thoru olacaktı THOR yazmışım

• Eğer post Classic thor post crisis supermanden üstünse OdinForce THOR sundip supermanı alır yani dediğin gibi silver age hariç hepsini THOR alır

• Evet dayanıklılığı daha fazla. Bu arada post classic diye bir şey olduğunu sanmıyorum marvelde. Direk classic dönem var.

WM halinde SS'i yenmesi ve celestiale zarar vermesi gibi featleri var. O yüzden WM alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 27 Mayıs 2018; 10:57:45 >
  • ben1905 in bir yazısı vardı marvel ve dc deki dönemler orda post Classic diye bişey vardı yanlış hatırlamıyosam dc deki post crisis in karşılığı siye geçiyordu tekrar bakıyım

• Post Classic aslında pre now dönemiymiş

Dediğim gibi post crisisin karşılığı

• Ben internette böyle bir dönem bulamadım ona sormak lazım bi nerde geçiyor post classic adı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 27 Mayıs 2018; 11:8:24 >
  • Sorarız

İnternette öyle bir dönem yoksa. Ya az biliniyordur adı yada uydurma bir isimdir

• Onu kendi yazmış sanırım

Çünkü bu listede öyle bir dönem geçmiyor. Ama classic, marvel now, all new all different avengers ve Legacy dönemleri geçiyor.
    https://comicbookreadingorders.com/marvel/event-timeline/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 27 Mayıs 2018; 11:21:40 >
  • Ya kendi uydurmuş yada başka bir yerde öyle görmüş

• İlk vs kesin süpo fakat gerisini tgor alabilir ancak bana göre 2. Yide süpo alır ondan sonra thor derim

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    2. yi pek emin değilim ama bana THOR gibi geliyor hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her halde her kez 1. Vs de aynı fikirde

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Evet herkes aynı fikirde universal seviyedeydi o Zaman Superman tanrısal gücü vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. SA Superman rahatlıkla alır.

2. İki Türlü de gidebilir ancak Odin Force yoksa Superman daha akla yatkın.

3. Superman'in New 52 dönemini yaşadığı sürede Thor'da çok değişiklik oldu. King Thor oldu, Unworthy Thor oldu. Mjolnir'i yitirdi yani çok dalgalı hangisini baz alacağımızı bilemedim.

4. Güncel Thor Unworthy olan ve Güncel Superman Pre New 52 döneminin Superman'i nitekim Superman alır.

5. Çok çok deli bir kapışma ancak Bloodlusted Superman demek ne demek bunu bize Superboy Prime göstermişti ve oradan da anladığımız kadarıyla Superman alır.

6. Superman 15 dakika güneş banyosu yapınca gücü 2 katına çıkmıştı bir vakada şu an hatırlamıyorum.. Yani 24 saatlik banyo baya abartı olacaktır.

Yine Superman diyorum.
  • 3. Kapışmayı es geçelim o zaman

Bloodlusted vs wm kapışmasında ben pek karar veremedim ama thor celestiallere zarar felan vefmiş canını yakmış o yüzden thor dedim ama superboy prime de bayağı güçlüydü

Son kapışmada bence eşit

Bu arada 15 dk durunca 2 kat değil 3 kat artıyodu gücü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.