Şimdi Ara

Superman vs Silver Surfer vs Adam Warlock (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Wally-West

quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

quote:

Adam Warlock ruh taşı ve İG olmadan çok güçlü değil. O yüzden bu ikisi karşısında şansı yok bence. Silver Surfer ile bence Süpermen neredeyse eşit gibi. Silver Surfer'in kozmik gücüne karşın surf tahtası olmadan güçlü değil. Süpermen bunu kullanırsa yenebilir. Kullanamazsa SS daha şanslı

Adam warlock ikisindende güçlü. Silver surfer'a tek atmıştı bi keresinde

Yanılmıyorsam ruh taşından dolayı o kadar güçlü LT ona İG verdikten sonra muazzam bir güce sahip oldu. Öncesinde bu kadar güçlü olduğunu sanmıyorum. Bir çok hikayede karşılaştığı kişileri ruh taşı ile kontrol edip yendi. Özellikle İnfinity serisinde bu açıkça görülüyor. Şunu dersen anlarım bu taşları en iyi kullanan o. Ve bu taşlar ile bir bütün sayılırsa en güçlü AW olacaktır.

Hayır ig' siz ve ruh taşı olmadan tek attıgı bir çr var Taşlar olursa zaten ayrı bir boyut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 27 Şubat 2018; 14:23:51 >

• since2002 kullanıcısına yanıt
    sana çekmişler OOA vs CA yı karşılaştırmak daha saçma allah vs CA süpo yapmakla aynı şey
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Adam Warlock ruh taşı ve İG olmadan çok güçlü değil. O yüzden bu ikisi karşısında şansı yok bence. Silver Surfer ile bence Süpermen neredeyse eşit gibi. Silver Surfer'in kozmik gücüne karşın surf tahtası olmadan güçlü değil. Süpermen bunu kullanırsa yenebilir. Kullanamazsa SS daha şanslı

Adam warlock ikisindende güçlü. Silver surfer'a tek atmıştı bi keresinde

Yanılmıyorsam ruh taşından dolayı o kadar güçlü LT ona İG verdikten sonra muazzam bir güce sahip oldu. Öncesinde bu kadar güçlü olduğunu sanmıyorum. Bir çok hikayede karşılaştığı kişileri ruh taşı ile kontrol edip yendi. Özellikle İnfinity serisinde bu açıkça görülüyor. Şunu dersen anlarım bu taşları en iyi kullanan o. Ve bu taşlar ile bir bütün sayılırsa en güçlü AW olacaktır.

Hayır ig' siz ve ruh taşı olmadan tek attıgı bir çr var Taşlar olursa zaten ayrı bir boyut

Warlock'un enerjiyi manipüle etmesi sanırım en önemli gücü ama bu güç SS ile karşılaştırılamaz bence. Diğer taraftan kuvvet, hız ve dayanıklılık konusunda da Süperman ile yarışması zor görünüyor. Diğer taraftan defalarca kere öldükten sonra bir şekilde ruhlar dünyasından geri dönmesi ve ruh taşı ile olan birebir bağlantısı onu bir adım öne geçiriyor. Tüm bu saydıklarıma rağmen Warlock kendi hali ile bu iki karakter ile boy ölçüşemez gibi geliyor bana. Şunu da belirteyim normal şartlarda SS ile karşılaştırılamayacak bir karakter olan FireLord bile bir keresinde SS'yi yenmişti. Tek bir karşılaştırma ile değerlendirme bence.

• Wally-West kullanıcısına yanıt
    Adam warlock thanos dengi bir karakter. Superman( new 52 ve sonrası ) thanos'tan güçsüz zaten. Sanırım planet buster seviyesinde. SS'te solar system buster.

Adam warlock'ta solar system seviyesinde diye biliyorum. Çr'de olan olayada bakarsak adam warlock daha güçlü gözüküyor

Bide isterse kaykayı ss 'ten alabilir sanki madde ve enerji manipülasyonu güçleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 27 Şubat 2018; 17:5:28 >
  • warlock ikisinide beraber ruh taşıyla alabilir bence
    şunlara bakın

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Kendi güçleriyle diyor adam sen soul gem featlerinden bahsediyorsun ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Kendi güçleriyle diyor adam sen soul gem featlerinden bahsediyorsun ..

Ozaman SS>Süperman>Warlock
  • quote:

Adam warlock thanos dengi bir karakter. Superman( new 52 ve sonrası ) thanos'tan güçsüz zaten. Sanırım planet buster seviyesinde. SS'te solar system buster.

Adam warlock'ta solar system seviyesinde diye biliyorum. Çr'de olan olayada bakarsak adam warlock daha güçlü gözüküyor

Bide isterse kaykayı ss 'ten alabilir sanki madde ve enerji manipülasyonu güçleri var

Enerji manipülasyonunda SS daha güçlü Warlock'tan. Warlock'un ruh taşı olmadan yanılmıyorsam bir kez Thanos'u yıprattığı bir hikaye vardı eski. Onun dışında ciddi bir karşılaşmaları da yok.
    Bence; Silver Surfer > Süperman > Adam Warlock

• Wally-West kullanıcısına yanıt
    Aslında adam warlock'u soul gemle düşünmemiz lazım. Adam taşsız halinden çok taşla geziyor çünkü çr lerde
  • quote:

Aslında adam warlock'u soul gemle düşünmemiz lazım. Adam taşsız halinden çok taşla geziyor çünkü çr lerde

Bence de o zaman warlock bir adım öne geçer. Zaten ruh taşı olmadan yanılmıyorsam ruhlar diyarındaydı. oradan çıkabilmesi için ruh taşına ihtiyaç duyuyordu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.