Şimdi Ara

Superman vs Sentry vs Thor vs Shazam vs Black Adam vs WWH (Açıklamaya göre yorum yapın) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
0
Favori
2.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baya önceden okumuştum secret warsı net hatırlamiyorum olabilirim yanlışim varsa düzelt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Yahu muhattap olmayacağım cidden....
  • Shazam=Thor

Thor sadece daha çok hikayeye sahip olan birisi.. Shazam'dan güçlü olduğunu an bir feat ? :D

• Kanıtlayan*

Yahu muhattap olmayacağım cidden....
    MARVEL WİKİ SUNAR AYRICA BURDA PR BEYONDERİ ANLATIYOR İNANMIYOSAN LİNKİDE ATARIM SIKINTI YOK

üçler ve Yetenekler: Süper insan Fiziksel Özellikleri , Ölümsüzlük ( Tip 1, 3, 4 ve Muhtemel 10), Gerçeklik Çarpışması , Uçuş , Elemental Manipülasyon , Yüksek Boyutlu Manipülasyon , Ölüm Manipülasyonu , Madde Manipülasyonu , Kavramsal Manipülasyon , Nedensellik Manipülasyonu , Boyut Manipülasyonu , Akıl Manipülasyonu , Gravite Manipülasyonu , Soul Manipülasyonu , Zaman Manipülasyonu , Biyolojik Manipülasyon , Yaş Manipülasyonu, Bellek Manipülasyonu , Fizik Manipülasyonu , Mekansal Manipülasyon , Void Manipülasyonu , Enerji Manipülasyonu , Bilgi Manipülasyonu , Kader Manipülasyonu , Karanlık ve Işık Manipülasyonu , Duygu Manipülasyonu , Dayanıklılık Olumsuzluğu , Rejenerasyon (Muhtemelen Yüksek Tanrısal) , Organ Dışı , Akrabalık , Kozmik Farkındalık , Yaratılış , Omnipresence (Beyond Realm içinde), BFR ,Shapeshifting , Magic , Transmutation , Portal Oluşturma , Astral Projeksiyon , Görünmezlik , Diriliş , Sahiplik , Teleportasyon , Telepati , Telekinezi

Saldırı Potens : En az Yüksek Hyperverse seviyesinde ( O sonsuz boyutlu bir varlık olduğu ifade edildi ve fazla güç içinde bulunan daha milyonlarca kez vardı sonsuz boyutlu multiverse ), muhtemelen Outerverse düzeyde ( O sonsuz boyutlarının ötesine olduğu ifade edilmişti ve bütün uzay, zaman ve boyutlarınızın ötesinde birkaç kez , ve Marvel multiverse ötesinde yaşamış . O varlığının tüm en kudretli varlık olduğu ifade edildi olasılıkla yukarıda onu yerleştirilen olan Oblivion )

Hız : En azından ölçülemez , büyük olasılıkla ilgisiz . Omnipresent Ötesi-Diyar içinde

Kaldırma Dayanımı : En azından ölçülemeyen , büyük olasılıkla alakasız

Çarpıcı Gücü : En az Yüksek Hyperversal , muhtemelen Outerversal

Dayanıklılık : En az Yüksek Hipersey seviyesi , muhtemelen Outerverse seviyesi

Dayanıklılık : Sınırsız

Aralık : En az Yüksek Hyperversal, büyük olasılıkla Outerversal

Standart Ekipman: Yok

İstihbarat : Muhtemelen Nigh-Omniscient

• Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    o zaman shazam süpermanlede eşit ?
  • Tamam bu ikisi arasında kazanan çıkmaz

yok ben bunu atma sebebim shrimp için ama bana kalırsa pr beyonder alır

shrimp lucifer pr beyonderden daha zeki dedi onun için bilgiyi paylaştım
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Ben secret wars diyorum sen marvel wiki diyosun.Ben burayı en az 10 kez okumuşumdur sadece beyonders için bile.Burda potansiyel olarak yapacaği herşeyi gösterir.Bunları hikayeye yansitmak ise farklı bi durum

kardeşim marvel wiki karakterin gücünü göstermiş işte sen daha neyden bahsediyorsun ben seni anlamadım marvel wiki yalancı o zaman şikayet edelim en iyisi nedersin ?
  • Hayır değil

Thor=Superman değil ki Shazam=Superman olsun ? :D

Superman>=Kontrollü Sentry>Thor>Kendini kontrol edemeyen Sentry

Bu benim için böyle

• He anladım hocam

New52 thor alır süpoyu o zaman şöyle New52 için

thor>süperman=shazam ?
  • New 52 Zaman'ında Thor bi unworthy oldu bir King Thor oldu hangisini ele alacaz ?

Unworthy ise

Superman>Shazam>Thor

Eğer King Thor ise

King Thor>>>>>>>>>>>>>>>Superman>Shazam

king thor desem acımasız olucam ama
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Yaw yok ben başka bişeyden bahsediyorum.Ordaki gücler kağıt üzerinde.Mesela şöyle diyeyim superman super hıza sahip pek çok rakibine göremeden halletmesi gerekirken bunu yapamiyor.Ama dc wikide super hızi olduğu yazar.Sen wikiye göre düşünursen superman thoru saliseler içinde yok eder.Ama biliyoruz ki ikisi kapışsa başa baş gider hatta thor alabilir.

arkadaşım benim marvel wikide ne yazıyorsa odur marvel için süperman kendini kısıtlamadığından o kadar hızlı uçmaz atıyorum
    pr beyonderde o gücümü kullanmak istemez kullanmaz yani kullanmayınca o gücü olmamış mı oluyor
    marvel wiki kabul edilir boşa konuşmaya gerek yok

fulcrum-oaa-presence-over-void gibi karakter hiç gücünü kullanmıyor o zaman onlar nasıl en güçlü karakter ?
  • King Thor alır tabikide :D

Silver age Shazam vs Classic Thor= Shazam

Post crisis Shazam vs post crisis Thor =Az farkla Shazam

New52 Shazam vs unworthy Thor = Az bi farkla yine Shazam alır heralde (King thorsa uğraşmaz bile)

Günceli bilmiyorum :D

king thor zaten süperman-shazamı aynı anda yere serer onu tartışmaya gerek yok :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.