Şimdi Ara

Superman'ın En Güçlü Süper Kahraman Olduğunun 10 Kanıtı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
2
Favori
12.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu bacaksızla çok da uğraşıp, kendinizi yıpratmayın. Malum sanal mecralarda , anonim kimlikle ona buna sallamak meslek haline gelmiş. Ne yazık ki bunlarla yüz yüze konuşma gibi bir opsiyonumuz da yok . O sebepten blok+şikayet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnlyJ

Hocam bu bacaksızla çok da uğraşıp, kendinizi yıpratmayın. Malum sanal mecralarda , anonim kimlikle ona buna sallamak meslek haline gelmiş. Ne yazık ki bunlarla yüz yüze konuşma gibi bir opsiyonumuz da yok . O sebepten blok+şikayet
    Cidden bunlar gibilerle uğraşılmaz insanın saçı beyazlar :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Bu mesaj silindi.
    Niye zırlayalım ? Biz senin gibi veletmiyiz sevdiğimiz karaktere bir ley denilince zırlayıp birine sövelim ?

• Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    bak şuan zırlıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypterografi

ant man karşısında hiç bişey yapamaz boş yapmayın, superman baya şişirilmiş bi karakter, bir insanın o kadar güçlü olması imkansız
    Ant man karşısında şansı var çünkü adamın mikroskobik canlıları görebiliyor atom altı parçacıkları bile görebilir yazıyordu biryerde

Ayrıca bi insanın o kadar güçlü olması imkansız olduğu için onu uzaylı yapmışlar :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

bak şuan zırlıyosun
    Hehe

• Konu gayet amacına yönelik bir konu oldu . İlerleyen süreçte düzenlemeye devam edebilirim . Tepkiler de gayet iyi , insanların düzgün bilgilendirilmeye ihtiyacı var .

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tür konuların devamını bekliyorum. Buradaki mesaj yazanlar kadar bilgim yok ama okumak ve konu hakkında tartışmaları okumak baya hoşuna gidiyor insanın. Yanlız dc değil marvel tarafında da yazılar bekleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnlyJ

Konu gayet amacına yönelik bir konu oldu . İlerleyen süreçte düzenlemeye devam edebilirim . Tepkiler de gayet iyi , insanların düzgün bilgilendirilmeye ihtiyacı var .
    Katılıyorum hocam DC okumayup DC karaktetlerini bildiğini sanan çok insan var ne yazıkki..

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Konunun içeriği gayet iyi , mesajlarda birkaç toksik velet var . Onları da şikayet edip geçiyoruz

Bu arada meslektaşız hocam , makine mühendisiyim ben de . Üstüne bir de spor kariyerim var . Tüm bunlardan bulduğum vakitlerde forum için içerik üreteceğim. Benim için de zevkli oluyor

• Batman, Superman'ı dövdü.
  • OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam, sizin işiniz bizden zor.

Böyle konuları popülerde görmek baya iyi geliyor şu günlerde hocam :)

• son goku yener.
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    Goku'nun alamayacağı birisi var mı acaba? Kangal dışında tabi.
  • Süpermen tektir tek!
  • Bütün işsizler toplanmış

• İşlilerde atomu parçalıyor

• Çizgi Roman aleminin en sıkıcı karakteridir herhalde Superman. Herkesi yener. Her özelliği var. Herkesten her zaman daha güçlü. Tam sarayım diyorum şu DC ye sonra görüyorum şu karakteri. Yok süper hapşırık yok kara deliği elinde tutuyor. Diyorum kalsın. Nasıl olsa Superman herkesten daha güçlü. Birebir insan gibi görünen bir karakterin bu kadar sırıtan özellikleri olması hoşuma gitmiyor. Bu benim fikrim tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majesthion -- 8 Ağustos 2018; 0:7:58 >
  • Supermanın karşısında Superman kadar güçlü karakterler hatta bazen daha güçlü karakterler oluyor

Doomsday ile darkseid bunlardan ikisi

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.