Şimdi Ara

Konu Silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
17.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Odinn#21

Yüzüklerinde bu özelliğini ilk kez öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 5 Eylül 2017; 22:25:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (silindi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 13:59:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

Captain marveli çoğu yerde superman yeniyo.

Ayrıca superman için gerçekten isterse onu yapar diye bişi vardı. Kriptonitler ise supermanin gücünü birden etkilemiyodu. Saatlerce kriptonit olan gezegende mi savaşmıştı öle bişi.

Superman onları öldürmeyi kafaya koyarsa öldürür. Ya full enerji banyosu yapar güneşte ya da psikopata bağlar.

Thor, sentry gibi kişiler Superman o hallerinde iken karşısında 10 sn bile dayanamaz.

Yapamicağı bişi yok adamın (güç, hız vb belirli sınırlarda) inandığı takdirde.

@uraz yazmìştı ordan aklımda kalanlar

Kendi okuduklarınla yazarsan daha verimli olacaktır. Ne diyeyim. Superman'in gücü sınırsız değildir. Siz Silver Age Superman'den bahsediyorsunuz ve Silver Age'i ilk defa duyduğunuza eminim. Silver Age'in üzerinden kaç versiyon ve ana seri geçti anca yayıncılar bilir...

Hal Jordan, bir Green Lantern, Parallax iken sadece dünyanın ve JLA'nın değil bütün evrenin ağzını yüzünü kırdı. Parallax'tan etkilenmemiş haliyle de gardiyan öldürdü. Gardiyan dediğim varlıklara çizik atamaz Superman. Google edecekseniz; guardians of the universe yazın.

Ek; Marvel'ı işin içine boşuna da katmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

quote:

Captain marveli çoğu yerde superman yeniyo.

Ayrıca superman için gerçekten isterse onu yapar diye bişi vardı. Kriptonitler ise supermanin gücünü birden etkilemiyodu. Saatlerce kriptonit olan gezegende mi savaşmıştı öle bişi.

Superman onları öldürmeyi kafaya koyarsa öldürür. Ya full enerji banyosu yapar güneşte ya da psikopata bağlar.

Thor, sentry gibi kişiler Superman o hallerinde iken karşısında 10 sn bile dayanamaz.

Yapamicağı bişi yok adamın (güç, hız vb belirli sınırlarda) inandığı takdirde.

@uraz yazmìştı ordan aklımda kalanlar

Kendi okuduklarınla yazarsan daha verimli olacaktır. Ne diyeyim. Superman'in gücü sınırsız değildir. Siz Silver Age Superman'den bahsediyorsunuz ve Silver Age'i ilk defa duyduğunuza eminim. Silver Age'in üzerinden kaç versiyon ve ana seri geçti anca yayıncılar bilir...

Hal Jordan, bir Green Lantern, Parallax iken sadece dünyanın ve JLA'nın değil bütün evrenin ağzını yüzünü kırdı. Parallax'tan etkilenmemiş haliyle de gardiyan öldürdü. Gardiyan dediğim varlıklara çizik atamaz Superman. Google edecekseniz; guardians of the universe yazın.

Ek; Marvel'ı işin içine boşuna da katmayın.

Alıntıları Göster
    (silindi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 13:56:04 >

• Thor zorlar gibi,belki de çok semptai duyduğumdandır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yokedici_destroyer

quote:

Orijinalden alıntı: Kont Alucard

quote:

3 başlı dediğin living tribunal dir ve marvel evreninde en güçlü 2. varlıktır tanrıya yakın güçlere sahiptir(tanrı derken thor odin zeus gibi degil gerçek omnipotent gücü kastediyorum superman'i anında öldürebilir bunlar çok üst düzey güçlerde)

ayrıca rakip olarak silver surfer,darkseid olabilir

Peki en güçlü 1. varlığın adı neydi Marvel evrenindeki aklıma gelmişken sorayım.

one above all yalnız bu isimli 2 karakter vardır biri celestials denen kozmik bir grubun içinde diğeride marveldaki tüm evrenlerin yaratıcısı olan varlık en güçlüde o oluyor tabiki

2 isim dedin dimi? Bende bu konularda konuşuyorum fakat daha önce böyle denmedi bana.

2 ismide ayrıntılı bir şekilde açıklarmısın? Ben ikisinide tek varlık sanıyodum. Yani hem marvelin yaratıcısı hemde celestials üyesi ama en güçlüsü bide boyu 600 m . Bana bunlar dendi . Senden uzun uzun açıklamanı bekliyorum

evrende dengeyi etkileyebilecek bir sürü karakter var living tribunal,eternity,galactus gibi bunlardan bir grupta celestiala denen uzayli bir grup güçleri omnipotent sayılacak düzeyde dediğin gibi boyları 600m'yi bulabilir bunlar evrende çoğalıp koloniler kurmaya çalışırlar,embriyolarını gezegenlere bırakırlar bu grubun dengeszce büyümesinide galactus gezegenleri yiyerek engeller,yani her birinin eksikliği evreni etkiler mesela death olmazsa ölüm durur vs one above all'da bu grubun içinde olanlardan biridir(scathan gibi) diğer one above all ise tüm evrenin ve bu karakterlerin yaratıcısıdır yani marvel evreninin gerçek tanrısıdır ve gücü sınırsızdır

• quote:

evrende dengeyi etkileyebilecek bir sürü karakter var living tribunal,eternity,galactus gibi bunlardan bir grupta celestiala denen uzayli bir grup güçleri omnipotent sayılacak düzeyde dediğin gibi boyları 600m'yi bulabilir bunlar evrende çoğalıp koloniler kurmaya çalışırlar,embriyolarını gezegenlere bırakırlar bu grubun dengeszce büyümesinide galactus gezegenleri yiyerek engeller,yani her birinin eksikliği evreni etkiler mesela death olmazsa ölüm durur vs one above all'da bu grubun içinde olanlardan biridir(scathan gibi) diğer one above all ise tüm evrenin ve bu karakterlerin yaratıcısıdır yani marvel evreninin gerçek tanrısıdır ve gücü sınırsızdır

Teşekkürler açıklama için.
    Peki, Marvel 'ın yaratıcısının resmi ile celestials ırkından olan one above all ın resimlerini paylaşabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:01:25 >

• bu celestials one above all
    Konu Silinebilir

buda gerçek marvel tanrısı one above all'un temsili resmi sanırsam örümcek adama halası ölmek üzereyken cesaret vermek için dilenci kılığına girmişti
    Konu Silinebilir

• quote:

bu celestials one above all
    Konu Silinebilir

buda gerçek marvel tanrısı one above all'un temsili resmi sanırsam örümcek adama halası ölmek üzereyken cesaret vermek için dilenci kılığına girmişti
    Konu Silinebilir

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:02:05 >

• doctor strange alır her türlü karakteri
  • Hulk Smash :D Ama şöyle ki çok çok çok sinirlenmesi lazım ama o noktaya ulaşana kadar süpo bu hulku döver. ha ben olsam alırım hulku bir gama radyasyonu banyosuna sokarım ilk aldığı oranın bi 100 katı filan. charles xavier&emma frost&jean grey bu bruce beynine girecekler vercekler öfkeyi zaten bu onslaught'u da böyle yenmişlerde vercen böyle. adam deve döner evereste kadar yolu var. sonra süpermanin onu yenmesinin tek yolu güneşe atmasıdır belkide o da işe yaramaz bu büyüklükte. veya İron Man'da yenebilir sonuçta aşırı zeki bulur bir yolunu. Adamantium'dan bir zırh yapar epey bir kalın sonra reaktörü gıcına bağlar birde güneş enerjisi şarjını alır. süpoyla habire dövüşüp durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Hulk Smash :D Ama şöyle ki çok çok çok sinirlenmesi lazım ama o noktaya ulaşana kadar süpo bu hulku döver. ha ben olsam alırım hulku bir gama radyasyonu banyosuna sokarım ilk aldığı oranın bi 100 katı filan. charles xavier&emma frost&jean grey bu bruce beynine girecekler vercekler öfkeyi zaten bu onslaught'u da böyle yenmişlerde vercen böyle. adam deve döner evereste kadar yolu var. sonra süpermanin onu yenmesinin tek yolu güneşe atmasıdır belkide o da işe yaramaz bu büyüklükte. veya İron Man'da yenebilir sonuçta aşırı zeki bulur bir yolunu. Adamantium'dan bir zırh yapar epey bir kalın sonra reaktörü gıcına bağlar birde güneş enerjisi şarjını alır. süpoyla habire dövüşüp durur.

Yeneceklerini pek düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:02:26 >

• Ya kardeşim tamam iron man yenemez yani kriptonit bulacak filanda. Bende hulk hemen yenecek demedim. arkasında telepatlar olucak. eğer marvel okumuşsan onslaught serisinde hulk'un beynine girip öfkelendiriyorlar ve onslaught'u yeniyor. Yani olabilir ama süperman'in gücüne ulaşabilmesi için telepatlar 1-2 gün uğraşması lazım.
  • quote:

Ya kardeşim tamam iron man yenemez yani kriptonit bulacak filanda. Bende hulk hemen yenecek demedim. arkasında telepatlar olucak. eğer marvel okumuşsan onslaught serisinde hulk'un beynine girip öfkelendiriyorlar ve onslaught'u yeniyor. Yani olabilir ama süperman'in gücüne ulaşabilmesi için telepatlar 1-2 gün uğraşması lazım.

1-2 gün? Bence 2 yil genede emim değilim

Telepati bir işe yaramaz istediği kadar sinirlendirsinler
    Sentryi bilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:02:42 >
  • ne kadar süreceği bilinmez ama bir gün o güce ulaşılır bence. evet bilirim wwh'de kapıştı hulk'la. Hulk bruce banner oluyordu sentry ya ölüyor du yada komaya mı ne giriyordu ölmüyodu galiba sonunda sentrye ne oldu söylemediler yada ben hatırlamıyorum
  • quote:

ne kadar süreceği bilinmez ama bir gün o güce ulaşılır bence. evet bilirim wwh'de kapıştı hulk'la. Hulk bruce banner oluyordu sentry ya ölüyor du yada komaya mı ne giriyordu ölmüyodu galiba sonunda sentrye ne oldu söylemediler yada ben hatırlamıyorum

Tamamdır.
    Peki siz onun gücünü biliyor musunuz yada Hulkun onu nasıl yendiğini....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:03:34 >
  • 1000 tane mi 1 milyon tane mi ne patlayan güneşin gücü vardı galiba onu açığa çıkarttı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C93BC3667 -- 9 Ocak 2013; 19:53:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C93BC3667

1000 tane mi 1 milyon tane mi ne patlayan güneşin gücü vardı galiba onu açığa çıkarttı sanırım
    (silindi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:06:03 >
  • bir yerde okumuştum Bir seferinde hulk o kadar sinirlenmiş ki dev gibi birşey olmuş ve etrafından gama ışını yaymış. hulk'un son gücü bence o kadar az değildir ne öyle ufacık birşey. şahsen başlangıç haliyle yenemez supermani ama yani bence yenebilme ihtimali var
  • quote:

bir yerde okumuştum Bir seferinde hulk o kadar sinirlenmiş ki dev gibi birşey olmuş ve etrafından gama ışını yaymış. hulk'un son gücü bence o kadar az değildir ne öyle ufacık birşey. şahsen başlangıç haliyle yenemez supermani ama yani bence yenebilme ihtimali var

Ben yine de ihtimal vermiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:07:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.