Şimdi Ara

Konu Silinebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
1
Favori
17.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde, bir tek Hulk sinirlenmiyor karakterlerde.
    Hemen her karakter sinirlendiğinde normalden daha güçlü oluyor

Ayrıca, Reed Richards 'a göre en güçlü süper kahraman hulk değil, Sentry dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:10:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başkalarına görede hulk daha güclü misal tony stark gibi. ben hulk mu sentry mi daha güçlü tartışmıyorum. ha süperman yener ama sizin dediğiniz gibide alıp ilkten tutup bayıltacak bir yumruk atmaz bence ki hep böyle olur. hulk istese sentry'nin kafasını kopartırdı. veya wolverine gidip vs attığı birinin kafasını kesebilir. ama yapmazlar böyle şeyler. süpermanda yapmıcağı için artık hulku bayıltmadığı sürece habire kapışırlar. ama öldüremez öyle kolay kolay. birde şu süperman'ı ne abartmışlar arkadaşım. bir ışın atıyor. 400 milyon dereceye kadar çıkıyor. madem güneşle çalışıyor bu adam. güneş o kadar sıcak değil bu nasıl böyle oluyor. ağzından 3 kuluv bi elham okuyup üflese etrafda donmayan kalmaz. flash kadar hızlı gider. çok çok çok ağır şeyleri kaldırır. bir yumruğu gezegeni parçalar. abartı yani ama yinede süpo döver hulku bir yere kadar. o bir yere kadar hulku bayıltmaz ise dahada bayıltamaz anca güneşe atar

• Dr. Manhattan
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

başkalarına görede hulk daha güclü misal tony stark gibi. ben hulk mu sentry mi daha güçlü tartışmıyorum. ha süperman yener ama sizin dediğiniz gibide alıp ilkten tutup bayıltacak bir yumruk atmaz bence ki hep böyle olur. hulk istese sentry'nin kafasını kopartırdı. veya wolverine gidip vs attığı birinin kafasını kesebilir. ama yapmazlar böyle şeyler. süpermanda yapmıcağı için artık hulku bayıltmadığı sürece habire kapışırlar. ama öldüremez öyle kolay kolay. birde şu süperman'ı ne abartmışlar arkadaşım. bir ışın atıyor. 400 milyon dereceye kadar çıkıyor. madem güneşle çalışıyor bu adam. güneş o kadar sıcak değil bu nasıl böyle oluyor. ağzından 3 kuluv bi elham okuyup üflese etrafda donmayan kalmaz. flash kadar hızlı gider. çok çok çok ağır şeyleri kaldırır. bir yumruğu gezegeni parçalar. abartı yani ama yinede süpo döver hulku bir yere kadar. o bir yere kadar hulku bayıltmaz ise dahada bayıltamaz anca güneşe atar

https://forum.donanimhaber.com/m_31590549/tm.htm

Bu konuda tartışmaya devam edebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:16:55 >

• kardeşim yani ben fikirlerimi sundum yanlış anlaşılmasın körü körüne hulk'u desteklediğim ben wolverinin hulkun kafası kesebileceğini söylemedim. herhangi bir süperkahramanın. tabi ki hulktan daha güçlü süperkahraman dolu marvelda.

ben hulk fikrini öne sürdüm sadece. dr.manhattan tabi marvelda değil ama. hulku atomlarına ayırması zor gözüküyor. çünkü vücudunu yenilenme hızı gibi faktörler. ama hulkta manhattan'ı öldüremez dokunamaz misal. süpermanda manhattan'a birşey yapamaz. veya magnetonun yanı koy bi 20-30 ton şekilli adamantiyumu süpermande magnetoya pek birşey yapamaz. ha tabi magneto'nun da çok zarar verebileceğinin söyleyemem. anca 1-2 çizik atar. yani süpermanide yenerler hulkuda sonuçta koşullara bağlı
  • quote:

kardeşim yani ben fikirlerimi sundum yanlış anlaşılmasın körü körüne hulk'u desteklediğim ben wolverinin hulkun kafası kesebileceğini söylemedim. herhangi bir süperkahramanın. tabi ki hulktan daha güçlü süperkahraman dolu marvelda.

ben hulk fikrini öne sürdüm sadece. dr.manhattan tabi marvelda değil ama. hulku atomlarına ayırması zor gözüküyor. çünkü vücudunu yenilenme hızı gibi faktörler. ama hulkta manhattan'ı öldüremez dokunamaz misal. süpermanda manhattan'a birşey yapamaz. veya magnetonun yanı koy bi 20-30 ton şekilli adamantiyumu süpermande magnetoya pek birşey yapamaz. ha tabi magneto'nun da çok zarar verebileceğinin söyleyemem. anca 1-2 çizik atar. yani süpermanide yenerler hulkuda sonuçta koşullara bağlı

Olsun sen genede konuya gel. Dr. Manhattan ise Hulku çok kolay atomlarına ayırır neden?

Hulkun yenilenmesi hem geç(Superman e göre) hemde fiziksel. Dr.ise direk atomlara etki ettiğinden ayırır. Zaten kimse Superman , Dr. Manhattan ı yener demiyo

bu arada konuyu okudun mu merak ettim

• yani olabilir. okudum sanırım bi 5-6 sayfasını konu çok uzun. oku oku bitmez. orda da baya bir kişiler sunuluyor. onlar hem süpermanı yener hem hulku yani farketmez onları için
  • quote:

yani olabilir. okudum sanırım bi 5-6 sayfasını konu çok uzun. oku oku bitmez. orda da baya bir kişiler sunuluyor. onlar hem süpermanı yener hem hulku yani farketmez onları için

Sadece 28 i okuyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 24 Ağustos 2013; 23:16:22 >
  • okudum şimdi attığın linki. süpermani de yeniyorlar hulkuda sonuçta marvelda tanrı sistemi çok değişik tanrılar çok güçsüz genellikle. ama insanlar ve başka yaratıklar güçlü. hulkta böyle. veya galactus beyonder
  • quote:

okudum şimdi attığın linki. süpermani de yeniyorlar hulkuda sonuçta marvelda tanrı sistemi çok değişik tanrılar çok güçsüz genellikle. ama insanlar ve başka yaratıklar güçlü. hulkta böyle. veya galactus beyonder

Tammm yenerlerde bir Thor, Hulku yener. Mesela o sayfada da yazıyordu. Superman i ise daha güçlü karakterler yener

Hulk bahsedilen superman, thor ve sentry i yenemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:19:32 >
  • ya bizim bildiğimiz süpermen thor hulk vs vs . odin var dünyanın en iyisi listesinde 10.cu ki süpermen hulk filan bu listenin ilk 20'sinde bile yok yani o listedeki ilk 10 süpermeni rahat alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

quote:

Orijinalden alıntı: dbalci

abi doomsday var ya işte öldürdü zaten superman'i bi kere ama sonra hayata geri döndü

ne kadar saçmalıyor bunlar yav bi videoda teke tek yeniliyor ama orduyla gelince doomsday süperman yeniyor . bi tutarlı olun arkadaş yav

• misal bi karikatür serisinde süperman herkesi yeniyor ama başka bir seride ona yeniliyor . yani bu tartışmayı tam anlamıyla yapabilmek için yaratıcıları ve yazarları tutarlı olmalı. misal hulk'un bir animasyon filmi var hulk planet diye yanlış hatırlamıyorsam orada thoru yeniyor hatta çekici bile kaldırıyor ama avengers filminde veya ondan önce çekilen animasyonda çekici kaldıramıyor . yani ne yazarlar nede senaristler tutarlı değil . aslında istenilen bu, hayranlara sürekli farklı şeyler sunuyorlar bu şekilde sürekli zirvede kalmayı hedefliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

quote:

abi doomsday var ya işte öldürdü zaten superman'i bi kere ama sonra hayata geri döndü

ne kadar saçmalıyor bunlar yav bi videoda teke tek yeniliyor ama orduyla gelince doomsday süperman yeniyor . bi tutarlı olun arkadaş yav

Doomsday klonları onlar. Asıl Doomsday kadar ne güçlü ne de dayanıklılar.
    O yüzden tutarsızlık var diyemeyiz.
    Superman i Thor, Hulk, ve Sentry birleşse gene alamaz. Superman bu 3 ünden daha güçlüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:21:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

quote:

quote:

o doomsday kolanları asıl Doomsdya kadar ne güçlü ne dayanıklı. Aslı Superman kadar daynaıklı, hızlı, ve güçlü tutarsızlık yok. Superman i

Thor, Hulk, ve Sentry birleşse gene alamaz. Superman bu 3 ünden daha güçlüdür.

hıı bu arada en son Doomsday 32 tane superman in toplam gücüne ve dayanıklılığındadır

klon zaten aslı demek değil midir ? bence tutarsızlık var diğer yorumlarımda da örnekledim . ben doomsday'a güçsüz demiyorum ama bir yazar birini övüyor diğer yazar bir diğerini. misal bazı animasyon filmlerinde hulk thorun çekicini kaldırıyorken bazılarında kaldıramıyor. bazı karikatürlerde çekiçi kaldırmak güçle alakalı bazılarında ise çekicin mistik gücü ile alakalı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

quote:

quote:

o doomsday kolanları asıl Doomsdya kadar ne güçlü ne dayanıklı. Aslı Superman kadar daynaıklı, hızlı, ve güçlü tutarsızlık yok. Superman i

Thor, Hulk, ve Sentry birleşse gene alamaz. Superman bu 3 ünden daha güçlüdür.

hıı bu arada en son Doomsday 32 tane superman in toplam gücüne ve dayanıklılığındadır

klon zaten aslı demek değil midir ? bence tutarsızlık var diğer yorumlarımda da örnekledim . ben doomsday'a güçsüz demiyorum ama bir yazar birini övüyor diğer yazar bir diğerini. misal bazı animasyon filmlerinde hulk thorun çekicini kaldırıyorken bazılarında kaldıramıyor. bazı karikatürlerde çekiçi kaldırmak güçle alakalı bazılarında ise çekicin mistik gücü ile alakalı.

Alıntıları Göster
    (silindi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 6 Ekim 2016; 14:22:25 >

• Batman...
  • Dr.Manhattan tartışmasız yener adamda "her türlü" güç var
  • Superman ilginç bir karakter aslında en büyük zaafı kriptonitten ziyade insanlardır başka bir gezegenden gelipte sanki öz ailesiymiş gibi ona bakıp büyüten kentler nedeniyle insanlara çok büyük saygı duyar ve insanları çok fazla önemser yine onu yetiştiren ailesi kentler nedeniyle en kötü insanın en kötü varlığın içinde en derinlerde bir iyilik olduğunu düşünür ki bu yüzden hiçbir düşmanını öldürmez bu yüzden de başına çok fazla iş alır en büyük örenği Lex Luthor olur sanırım.

Güç konusuna gelirsek kriptonit olayı çoğu yerde çok fazla abartılıyor kriptonit superman'e birdenbire zarar vermez yavaş yavaş superman'i güçsüz düşürmeye başlar superman'in güçlerini birden bire elinden alan mavi kriptonit'dir. Ancak sadece güçlerini alır ölümcül değildir supo için.
    Büyüye zaafına bakarsak tamamen güçleri büyüden meydana gelen Shazam (Billy Batson) bile yenemez Supes'i ayrıca geleceği görebilen yine DC'nin ağır taşlarından olan ancak fazla bilinmeyen Dr.Fate Superman'e çok büyük saygı duyar nedeni ise Superman bilmese bile Dr.Fate'nın Superman'ın gerçek güçlerini bilmesi ve tam kapasite bir güçte neler yapabileceğini bilmesidir.

Dr.Manhattan ayrı bir konu aslında onunla karşılaştırmak doğru değil sonuçta Dr.Manhattan DC Comics alternatif evren patentli bir superhero ama yinede karşılaştıracak olursak Dr.Manhattan kazancak olsa bile kolay olmaz çeşitli nedenleri var bilindiği üzere Dr.Manhattan'ın en büyük güçlerinden biri karşısındaki kişiyi atomlarına bölerek yok etmesi ancak bunu Supes'e yapamaz çünkü Supes'in sürekli güneşten şarj olması nedeniyle çok yüksek derecede hücre yoğunluğu bulunmasıdır.

Gelelim Superman'ın sun dipped meselesine bunu çok nadir durumlarda yapar dünya atmosferinin güneş ışınlarını süzmesi nedeniyle tam gücünde değildir dünyada ancak işte çok zor durumda kaldığında uzaya çıkarak hatta bazı zamanlarda güneşin dibine kadar girerek kendini son hücresine kadar şarj eder Superman'in New 52'den önceki ana hikayesinin bir sayısında (tam hatırlamıyorum kutuları karıştırıyım bulursam sayısını yazarım) Darkseid Doomsday, Mongul ve bütün askerleriyle birlikte dünyaya saldırır bu durum karşısında bütün Justice League üyeleri düşer hatta Hal Jordan'ın çağırdığı diğer Lantern'lar bile güçsüz düşünce Superman son çare olarak sun dipped olur. Sun dipped olduktan sonra dünyaya dönünce Darkseid işin ciddiyetini anlayıp Apokolips'e kaçar Superman hızını alamayıp bu sefer Apokolips'e dalar bütün askerleri yere serdikten sonra Darkseid dokunulsa ağlıyacak kıvama gelir ama yine öldüremez
    ama herif buna rağmen yine rahat durmayıp bin türlü kötülük yapar herneyse. Superman'in bu güçlerini kullanmamasının asıl nedeni yazının başındada belirttiğim gibi insanlara ve dünyaya zarar vermek istememesidir kısacası güçlerinden kendi bile korkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kont Alucard

Aklımda şu soru var. Superman i yenebilecek bir süper kahraman ya da kozmik varlık yok mudur?. Mesela çizgi romanlarla pek aram yoktur ama geçenlerde okuduğumda galactus bir tür evrenin efendileri gibi ırktandı sanırım, hatta Thanos onlardan birini etkilemeye çalışıyordu sanırım. Hatta onlardan özellikle ikisi evrendeki en güçlü varlık olarak deniyordu (Marvel evreni kast ettiğim) ve ikisinden birinin üç tane yüzü vardı sanırım bu elemanlardan biri bile yere seremez mi bizi kırmızı donlu elemanı
    Uzman arkadaşları konuya bekliyorum

HULK Bütün Kahramanları Yenecek Tek Kişidir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.