Şimdi Ara

Superman Dayanıklılık Testi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
0
Favori
7.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Tamam ben yanlış anlamışım.Thorun zarar verdiği calestiellerin avatarının avatarı o zaman.

Bende darkseid ve mxy i alt edebilecek zeka, flahsla yarışabilecek hız,multiversal saldirı tanklayabilecek dayanıklılık, üstün zaman ve mekan manuplasyonu direnci ve emperor jokeri yenebilme becerisi gösteren supermanden bahsediyodum
    Tartısmadan bağımsiz olarak soruyorum bunu Iyide mr mxyzptlk istese superman doğmamış olur mantıken buda bir attack sayılıyor reality waping kullanıyor emperor joker de mr mxyzptlk gücüne sahip olduguna gore tek atması lazım hangi saldırısını ne şekilde hangi şartlard tanklıyor supo bunlarda önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 16 Eylül 2018; 1:14:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Bizim dediğimiz değil senin kafadan sıralama yapıyoruz.Güzel kafaymış ama sevdim bende böyle yorum yapacam vs konularına bundan sonra

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Yalnız kriptonit aşırı derecede kozmik güç içeriyor o yüzden galactusu alabilirsiniz. Yoksa hiç şansınız yok söyliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doctor Fate -- 16 Eylül 2018; 1:15:10 >
    niye dostum süperman multiversal adam zaten sf ds'nin içinden filanda geçiyor.
  • Doctor Fate kullanıcısına yanıt
    şu yorumları allaha aşkına kahraman baykuşda yap.
  • Superman jokerin içinden geçiyor. Sonra joker yumruk atıyor. Sonra çizik almıyor superman bişeyler bişeyler oluyor ben de tam hatırlamıyorum

olur

Aklıma bir şey takıldı.10kg kriptonit supermanin kafasına bir binanın 4. Katından aşağı doğru düşse supermanin kafası yarılır ve superman ölür.O zaman 10kg kriptonit solar system level ile galaktik level arasında bir güce sahip buraya kadar haklıyım dimi.

Sen bu 10kg kriptoniti alıp ateşe atsan yok etsen o zaman sende bi solar system+ level varsın hocam senden de korkulur valla

sen yap ben bekliyorum...
  • quote:

Aklıma bir şey takıldı.10kg kriptonit supermanin kafasına bir binanın 4. Katından aşağı doğru düşse supermanin kafası yarılır ve superman ölür.O zaman 10kg kriptonit solar system level ile galaktik level arasında bir güce sahip buraya kadar haklıyım dimi.

Sen bu 10kg kriptoniti alıp ateşe atsan yok etsen o zaman sende bi solar system+ level varsın hocam senden de korkulur valla
    Ohaaa. Çok güzel tespit vallahi billahi.

Ben nemişim ya. Gidip galaksi felan yok edeyim keyfim yerine gelir.

• Detaylı bilmiyorum seriyi okumadım.Fakat mxy potansiyeli ile yazdıklarından çok çok daha uçuk şeyler yapabilir.

Yok şimdi canım istemedi. Bi ara yaparım :)

Söz vermeyeyimde

Süpermane multiversal dediğini. galactusa zarar verebileceğini. bunları söylesen yeter gerisi boş
    O zaman doctor fate (dh de takılan)> doctor fate(dc)

Doğru muyum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Fate

Superman jokerin içinden geçiyor. Sonra joker yumruk atıyor. Sonra çizik almıyor superman bişeyler bişeyler oluyor ben de tam hatırlamıyorum
    Saçma o işte bişey vardır mr mxyzptlk in gücune sahipsin reality warp yapsan kendini evrenin en güçlü kahramanı yaparsın superman e mi yeniliceksin onu geçtim suponun hic varolmamsıni saglarsin sence mr mxyzptlk e yumrukla vurmak ne kadar mantıkli ? Olucaktır DC sıçmış o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 16 Eylül 2018; 1:31:50 >
  • quote:

O zaman doctor fate (dh de takılan)> doctor fate(dc)

Doğru muyum hocam
    Yok hocam dc dr fate en az multi galaktik seviyede. Eğer kriptonu manavdan 40 kilo alırsam bu sefer galactus’a atlarım.

gerçek bilgi > süperman diyin tam olsun
    Multiversal olayı bir kaç hikayese olduğu için labul etmezler onu biliyorum.

Galactusa fiziksel hasarın alasını verir.

Hatta thor böyle kafasının içinsen geçiyorsa superman iki tokat çakıp beynini döndürür galactusun diyebilirdim ?

• quote:

Detaylı bilmiyorum seriyi okumadım.Fakat mxy potansiyeli ile yazdıklarından çok çok daha uçuk şeyler yapabilir.
    Biliyorum söylediklerim bile fazlasıyla yeterli zaten adam isetese çoklu evrensel boyutta reality warp yapabilir

• Peki birinin reality warping yapması ne kadar mantıklı ? Lucifer reality warping yapabiliyor dc sıçmış o zaman mı diyecez :D

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.