Şimdi Ara

Superman Dayanıklılık Testi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
0
Favori
7.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben ne için kabul etmiyorum

tamam galactusu söyle yeter hatta git galactus vs 1 milyon süperman diye konu aç :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 16 Eylül 2018; 1:26:52 >
  • Doctor Fate kullanıcısına yanıt
    Haydaaa o zaman sana gerçek bilgi mantığı ile biraz buff verelim.

Squirrel girl>thanos.Thanosun da zaten kozmik gücleri oldugu için universal spomdan daha güçlü(sonuçta cosmic güç>fiziksel güç)

Bi tabanca bulsan squirrel girlin kafaya sıksan

Tabancalı dr fate(dh de takılan)>squirrel girl>thanos>spom

Aha da hocam seni de universal+ yaptık tabi tabancayla beraber oluyon universal+.Gidip bi tabanca bul da keyfine göre 1 2 universe yok et stres atarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Multiversal adamlara hasar veriyor ana galactusa hasar veremez demeniz beni benden alıyor.

Bu arada aç galactus için 90-100 arası supe yeterli olur geri kalan boşuna israf

• quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Fate

Peki birinin reality warping yapması ne kadar mantıklı ? Lucifer reality warping yapabiliyor dc sıçmış o zaman mı diyecez :D
    Hayır yanlış anlamişsınız supermanin mr mxyzptlk gibi bir karakteri yumruklaması ve ya bu şekilde yenmesi sacmalık ötesi berbatında ilerisidir akil mantik disidir ben onu demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 16 Eylül 2018; 1:29:44 >
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    ben thanos > spom demiş gibi konuşuyosun onu anlamadım ?
    sordan ne anlıyorsunuz merak etmeye başladım ? ben god blast olayını sordum sen de git onu sor.

biz burda orta tok galactus ile karşılaştırıyoruz sen şimdiden dönmeye başlamışsın aç diye
  • Mxyi zekasıyla yener genelde.Bunla ilgili superman animated series de harika bir bölüm var atarım onu sana bi ara.

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    O zaman ben dc evrenine focuslanıyorum direk.

Hocam peki bir şey merak ediyorum. Şimdi mandrakk’da tüm kurguyu hapsedecek plot maniplation var. Ve 10 milyar güneş enerjisiyle öldü. Siz ise tabanca ile universal+ olabilirsinix. Şimdi bir evrende 10 milyardan çok daha fazla güneş var. Eğer siz mandrakka vurursanız onu öldürürsünüz. Aha hyperveesal oldunuz hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Mxyi zekasıyla yener genelde.Bunla ilgili superman animated series de harika bir bölüm var atarım onu sana bi ara.
    Adini tersten soyleyip kovuyor onu diyorsanız çok saçma zeka ile ne ilgisi var bunun bir plan yapip tuzaga dusurup multiversal duzeyde karakterleri öldüren bir makine silah falan yapmiyorki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 16 Eylül 2018; 1:35:38 >
    Hayır ben senin yazını aç galactus vs 1 milyon supe olarak okudum

ben sana konuyu aç dedim aç galactus demedim :D sabahtan beli orta tokluktan bahsediyoruz neden aç diyeyim ?
    Kelimelerin yerlerini değiştirmişim :D

• Çünkü Supermanı gerçeklikten silemezsin. Çünkü source tarafından korunuyor

• batman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Presenceyi koy önüne sonra kim kimden korunuyor görelim ( şaka filan da gerçeklikten silemezsin ne yahu bir ton adam var silecek )
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

batman
    Batman hazırlıklıysa galactusun saldırısı batmanı gıdıklamaz bile

Source’dan güçlü olan varsa silebilir. Ama yok diye biliyorum silemezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Mxyi zekasıyla yener genelde.Bunla ilgili superman animated series de harika bir bölüm var atarım onu sana bi ara.
    mr mxyzptlk yenme falan yok ortada def ediyordur günü kurtariyordur falan yoksa mr mxyzptlk istese superman saniyesinde yok olur mr mxyzptlk eğlenmek istedigi icin yapmiyor bunu supermanin hayat mücadelesi mr mxyzptlk için öylesine oynanan taş kağıt makas oyunu gibi bir şey

Hotu thanos siler

full güç Lt siler
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.