Şimdi Ara

Süperdi yaa Dediğimiz Kaynakları Yazıyoruz (Ders farketmez) ***EDİTLENDİ(9)***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
37
Favori
5.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar dilerim öncelikle herkese.

Çözdükten sonra tadı damağınızda kalan kaynaklar var mı ?
    Deneme,
    Soru bankası,
    Föy,
    Dergi,
    Fasikül,
    Kılavuz,
    Konu anlatım kitabı,
    Vb.

Herhangi bir türde olabilir.Herkes yazarsa sevinirim. Sonradan da öğrencilerin faydalanacağı güzel bir konu olması DİLEKLERİMLE.

--------------------------------------------------------- EDİT 1 ----------------------------------------------------------------

**teslaa34**
    Apotemi matematik fasikul deneme hepsi, karaagac fasikulleri palme a b c d guvender lys fizik karekok lys geo
    Palme eski basimi bu arada

**A.S.İ**
    Abi Süperdi Yaaa Limit Edebiyat El Kitabı
    Tadı Damağımda Kaldı: Karekök MPS Geometri
    Hevesim Kursağımda Kaldı: Apotemi Limit

**Kara Komite**
    5k olmuş birisi olarak yazıyorum dikkate alın, çünkü ben de zamanında iyi yapmışların kaynak önerilerini çözdüm
    Matematik ve Geometri için Karekök, Apotemi
    Fizik için Karağaç, Nihat Bilgin, Esen
    Kimya için Fen Bilimleri, Evrensel İletişim
    Biyoloji için Fen Bilimleri, Palme

**kozmonothoca**
    karekök lys ve üçdörtbeş

***Prof. Dr.***

Süperdi yaa  Dediğimiz  Kaynakları Yazıyoruz (Ders farketmez) ***EDİTLENDİ(9)***

**Dofuber**
    Nihat bilginin fizik ygs ve lys denemeleri
    Bilgi Sarmal yayınlarının ygs denemeleri
    KAF-4

**Alfred Nobel**
    Lys matematik icin Bilgi Sarmal cozuyorum su an. Hayatimda boyle bir sey gormedim. Kitap mukemmel. Ozgun sorular var. Mesela denklemler diye bir bolum var esitsizliklerden once ve orada tam osym tipi ozgun iki soru vardi bugun. Ikisi de muhtesemdi. Birisini cozdum birisini cozemedim. kesinlikle oneriyorum kitap arayanlara.

**burak335**
    Kimya dan bülent demir di galiba alın pişman olmazsınız

**haskolastik**
    Genelde pek sevilmez ama bence fdd lys mat soru bankası lys tarzi logaritma, trigo, denklem-eşitsizlik ve limit icin cok iyiydi. (Sinavda cikanlar gibi aynen)
    Diger konularda da eh ist

**Av.DY**
    Fem simetri turkce kesinlikle çözülmeli dil bilgisini öğrendiğim kitap

**hacettepecs**
    bilfen tarih soru bankası (geçen yıl çözmüştüm hala tarihte full çekiyorum yada 1y oluyor. )

**By_Lancer**
    Geometri için fem simetri
    Geçen sene ygs'sini çözdüm
    Bu sene de eski basım lys'si var onu çözüyorum

**sarıgagalıöküzgagalayıcı**
    sonuç derece mat denemeleri
    apotemi mat denemeleri
    345 denemeleri

**NEYMAR-JR**
    Fem simetri + beyaz , karekok ygs lys , apotemi hepsi (mat1-2)palme kesinlikle cozmeyin mat amele isi gelistirmez
    Fem , palme , fen bilimleri ( fen )
    Sosyal deneme , simetri , limit (sos)
    Fem beyaz tr sb , guvender sb , altinbasak sb , palme tr paragraf olan (Tr) + bolca deneme istediginiz yere gidersiniz

---------------------------------------------------**EDİT 2**-----------------------------------------------------------------
    **Eels**
    Apotemi LYS 15'li Fizik Denemesi

**Pink Horse**
    Endemik turkce denemesi(uzun sorular vardi)
    Palme tarih soru bankasi(soru kacirmiyorum)

**ilmentore**
    Halil hocanın kitabı 300 soruda ygs türkçe efsaneydi. Sayesinde türkçede sıkıntım yok.
    Karekök matematik mps kitapları: bende mat2 kitapları var. yarısını bitirdim. bitirdiğim konularda denemelerde soru kaçmıyor.

----------------------------------------------------**EDİT 3**-------------------------------------------------------------------

**ilmentore **
    Bende olan bu. 2 sene önce almıştım. Yeni basımını gördüm. Benim aldığım ile tek farkı çıkmış soruları olmaması. Onun dışında efsane olan konu anlatımı duruyor.
    Süperdi yaa  Dediğimiz  Kaynakları Yazıyoruz (Ders farketmez) ***EDİTLENDİ(9)***

**Uruk-Hai**
    Nihat Bilgin lys fizik denemeleri
    345 ve Metin mat ygs-lys denemeleri
    Palme Kimya-Bio denemeleri
    Apotemi Mat fasikuller
    Fem beyaz bio sb
    Ayrica sb degil ama asel bio defteri

**arobasgan**
    300 soruda YGS Türkçe, Apotemi Türev ve Palme Biyoloji A soru bankası efsaneydi

-------------------------------------------------------**EDİT 4**----------------------------------------------------------------

**MvMLegenD**
    Ygs lys geo esen konu anlatım ve soru bankası. Çok kitap denedim sonunda bu kitaplarla geo ya halledebildim
    Benim gördüğüm en iyi ygs fizik kitabıdır esen

------------------------------------------------------**EDİT 5**-----------------------------------------------------------------

**Makarna Canavarı**
    bilfen ygs matematik
    sarmal türkçe

------------------------------------------------------**EDİT 6**-----------------------------------------------------------------

**Oetkeer43**
    Matematik-2 adına kesinlikle ' Matematik Kulübü- LYS Zor Matematik SB ' içinde çok çok kaliteli ve özgün sorular var.
    Mat-1 için ' Apotemi Problemler '
    Orta seviye geometri için 'BireyB Gelişim serisi SB'
    Coğrafya için ' Çağrışım Yayınları Coğrafya bölüm denemeleri '
    Türkçe için ' Paraf Yayınları Bölüm denemeleri ve Çağrışım Yayınları Bölüm denemeleri '
    Edebiyat için ' Limit Edebiyat Denemeleri ve Edebiyat SB + Yayındenizi Hız&Renk Edebiyat SB'

-------------------------------------------------------**EDİT 7**----------------------------------------------------------------

**mimaradayı**
    Fem simetri lys biyoloji,kimya
    karekök mps geo
    yayın denizi lys tamamı çözümlü sb
    bilgi sarmal ygs lys biyoloji 0

------------------------------------------------------**EDİT 8**-----------------------------------------------------------------

**Mardinlile**
    Fem simetri geo (eski basim olan ) efsane bir kitaptir hakkiyla cözulurse soru kaçırtmaz

--------------------------------------------------------**EDİT 9**---------------------------------------------------------------

omerfaruk60
    Türkçe: Limit YGS
    Mat: Endemik Lys,Apotemi problemler
    Fizik: Nihat bilgin Lys,Yayın denizi Lys
    Biyoloji: Limit ygs-lys

************************************************ DUYURU *************************************************

Hiç bir şey yapamıyorsanız bile konuyu up layarak güncel kalmasına katkıda bulunabilirsiniz demiştim.Otobüs egzozuyum çomak soktular, otobüsün çıkardığı tıs sesiyim gibi konusulara bile hemen atlayan otobüs fetişi olan insanlar böyle saçma sapan konuların güncel tutulmasında katkıda bulunarak ,öne çıkararak çok güzel şeyler yaptıklarını düşünüyorlar herhalde, bu insanlar, burada millete katkıda bulunsun diye konu açan birinin konusuna bir up yazmayı bile çok zor bir iş olarak görüyorlar .Daha önce yine bir konu açmıştım deneme pdfleri paylaştığım bir konuydu , tüm egoist şahsiyetler pdf leri indirip çözmeyi çok iyi biliyorlarken , konu içerisinde elimde başka denemelerde var link haline dönüştüremedim dedim ve yardım istedim bu egoist arkadaşların hiç biri yardımcı olmadı , bedava önüme gelsin hiç bir uğraş vermem mantığıyla hareket eden bir gençliğe bundan sonra hiç bir faydam dokunmayacaktır.Herkese hayırlı akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boğaziçili bilgecan -- 26 Ocak 2018; 0:29:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apotemi matematik fasikul deneme hepsi, karaagac fasikulleri palme a b c d guvender lys fizik karekok lys geo

• Palme eski basimi bu arada

• Abi Süperdi Yaaa Limit Edebiyat El Kitabı
    Tadı Damağımda Kaldı: Karekök MPS Geometri
    Hevesim Kursağımda Kaldı: Apotemi Limit
  • 5k olmuş birisi olarak yazıyorum dikkate alın, çünkü ben de zamanında iyi yapmışların kaynak önerilerini çözdüm

Matematik ve Geometri için Karekök, Apotemi
    Fizik için Karağaç, Nihat Bilgin, Esen
    Kimya için Fen Bilimleri, Evrensel İletişim
    Biyoloji için Fen Bilimleri, Palme
  • Kara Komite kullanıcısına yanıt
    Fizikte esenin nesi iyi hocam? İşlem ağırlıklı sorular?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karekök lys ve üçdörtbeş
  • Her kaynağın birden fazla yazarı, birden fazla serisi var. Benim elimin altındaki esende 10 sorudan 1 tanesi işlemdi.
  • Lisedeyken fizikte eseni çozerken çok eğleniyordum. Keşke gerçek sınav da o tipte olsa

• Nihat bilginin fizik ygs ve lys denemeleri
    KAF-4
  • Kimya dan bülent demir di galiba alın pişman olmazsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Genelde pek sevilmez ama bence fdd lys mat soru bankası lys tarzi logaritma, trigo, denklem-eşitsizlik ve limit icin cok iyiydi. (Sinavda cikanlar gibi aynen)

Diger konularda da eh iste

• Lys matematik icin Bilgi Sarmal cozuyorum su an. Hayatimda boyle bir sey gormedim. Kitap mukemmel. Ozgun sorular var. Mesela denklemler diye bir bolum var esitsizliklerden once ve orada tam osym tipi ozgun iki soru vardi bugun. Ikisi de muhtesemdi. Birisini cozdum birisini cozemedim. Kesinlikle oneriyorum kitap arayanlara.

• Faydalı konu up...
  • Fem simetri turkce kesinlikle çözülmeli dil bilgisini öğrendiğim kitap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dofuber

Nihat bilginin fizik ygs ve lys denemeleri
    KAF-4

nerdesiniz şuan ne okuyorsunuz hocam sizi görüyordum iyiydiniz
  • bilfen tarih soru bankası (geçen yıl çözmüştüm hala tarihte full çekiyorum yada 1y oluyor. )
  • Up

• thesisoul kullanıcısına yanıt
    boğaziçi ekonomideyim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslaa34

Apotemi matematik fasikul deneme hepsi, karaagac fasikulleri palme a b c d guvender lys fizik karekok lys geo

güvender lys fizik 2.elcide görmüştüm. Alayım mı içinde çıkan konular falan var ya da mı fazlalık bir şey var mı?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.