Şimdi Ara

Super Street Fighter ve dövüş oyunları hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet daha önce hiç dövüş oyunu oynamamış birisiyim ve SSF4 ile dövüş oyunlarına başlamak istiyorum nisan ayında da mortal combat cıkıcak sizce SSF4 ü almam uygun olur mu yoksa boşver mortal combat ile basla mı dersiniz bide ilk defa oynıycam alışmam zaman alır mı xbox360 gamepad i ile . yoksa 2 oyunu birden oyna mı diyorsunuz cevap bekliyorum teşekkürler

• Eger daha önce SF gecmisin yoksa oyunun mekaniklerini anlayip, kendine uygun karakteri bulman vs. bence 2-3 haftayi bulur. Bir de gamepad ile tam tadi alamazsin, gercekten bu ise girmek istiyosan, bir arcade stick al derim. Ya da gamepad ile basla ve eger hosuna giderse arcade stick alirsin.

Son cikacak mortal kombat'tan pek umutlu degilim. Combo olaylarinda biraz tekken havasi var. Ama beni sasirtabilir tabi ki. En kral mortal Kombat hala Ultimate 3'dür. Eger tadina bakmak istersen Live'dan indirip deneyebilirsin.

Bu arada dövüs oyunlarini single oynamayi düsünme, online olayini hic yazmamissin konuya ondan uyarayim dedim.
  • Street Fighter ve Mortal Kombat her ikisinin de türü aynı olsa da oynun dinamikleri yapılan combo çeşitleri vs inanılmaz farklı oyunlar

Gamepad ile de zaten özellikle Super Street Fighter 4 oynanmaz tam randıman alamazsın

Çok iyi bir oyuncu olmak istiyorsan da en az 1 yılını sırf bu oyunlarla harcaman gerekecek

İşin kolay değil fakat işini bizler gibi severek yaparsan oyun seni sararsa zaten istesen de bırakamazsın oyunu...

Çok istedim super street fighter 4'ü bırakıp diğer oyunları bitirmeyi fakat olmuyor konsolu açtığım zaman illa ssf4 oynamam lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efflake -- 17 Mart 2011; 20:11:59 >
  • Soul Calibur 4 ya da Ssf4 öneririm.
  • @efflake çok şanslısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creativeflo -- 17 Mart 2011; 21:06:31 >
  • Rakibi tanımakla alakalı ballıyım orda evet ama iki geri yapıp kaçacağını biliyordum onun

Bu daha iyiydi bağlantı güzel olunca bu tarz hard combolar çıkıyor,bağlantı kötüyse bu tarz combolar hayal

0:27

• bekle nisanda mk9 al ssf 4 sarmaz seni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.