Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Süper Sistem Optimize Programı(bakmayan pişman olur :D )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
49
Cevap
0
Favori
5.731
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Süper Sistem Optimize Programı(bakmayan pişman olur :D )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2125 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TurkishDelight

Sağda solda program aramanıza gerek yok,en iyi optimize programı.Bu programı kurduktan sonra, bilgisayarınıza kurduğunuz diğer bakım programlarına ihtiyacınız kalmayacağından onları kaldıracaksınız...

System mechanic 5 Professional Download

Türkce yama download

Eğer antivirus ve firewall programlarınız varsa kurulum başında antivirus ve firewall kutucukları boş bırakın
    İlaç problemi yaşayan olursa yardımcı olurum
    Yamanın zip şifresiwww.turkceyama.com

Programın bir kaç özelliğinden bahsedeyim
    01- Sistem Artıkları Temizleyici
    02- Kopya Dosya Bulucu
    03- İz Temizleyici,
    04- Popup Durdurucu,
    05- Yazılım Kaldırıcı,
    06- Kayıt Defteri Temizleyici,
    07- Kısayol Düzenleyici,
    08- Silinmiş Veri Kurtarıcı,
    09- PC BakIm Sihirbazı,
    10- Bakım Programlama,
    11- Yazılım Konumlandırma,
    12- Internet Hızlandırıcı,
    13- Başlangıç Yönetici,
    14- Windows ince Ayar,
    15- Disk Birleştirici,
    16- RAM Birleştirici,
    17- Kalıcı Dosya Silici,
    18- Sistem Snapshots,
    19- Casus Yazılım Kaldırıcı
    20- Silinmiþ Veri izi Temizleyici,
    21- Sürücü Temizleyici,
    22- Veri Silme Önyükleme Disketi
    23-Sabit disk imajını alabilme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar21 -- 18 Mayıs 2005, 19:36:18 >

|
    |

• Yarbay
    3768 Mesaj
    akise inadına hatta bu progamın benim gözümde bir değüeri tyok
    advanced system optimizer kur dene birde (www.systweak.com)
    birtane progam gördüyorsunu oww super ben tüm progamları dener sonra söylerim ve olay budur
    |
    |

Dil Okulu İngilizce
    Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması
  • Teğmen
    196 Mesaj
    arkadaslar deneyen varmı
    |
    |
    Kardeş bu kadar çok özellik kasmazmı bilgisayarı? Hepsi aynı anda mı aktifler yoksa sadece istenilen özellikmi çalıştırılıyor. Daha önce bu tür bir program kullanmadım o yüzden kullananların fikirlerine ihtiyacım var. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin...

ha bide drony kardeş, advanced system optimizerin bahsi olunan programdan ne gibi artı yönleri var? Bunlardan da bahset istersen. Ortaya laf atıp çekilme kenara, tartışalım iyi olanı bulalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SibeRZarbo -- 18 Mayıs 2005, 17:30:29 >
    |
    |
    TurkishDelight

Tabiki istediğin özelliği istediğin zaman çalıştırabilirsin bu yüzden kasma problemi yaşamazsınm @Drony bahsettiğin programı kurdum bu da güzelmiş ama bazı özellikler eksikmiş gibi geldi,örn disk birleştirme,Silinmiş Veri Kurtarıcı ki bunlar kullanışlı özellikler diye düşünüyorum ayrıca system mechanic www.download.com 'da toplamda 1,429,573 kere, son 1 hafta içinde 3,984 kere indirilmiş,yani öyle adı sanı belli olmayan programlardan değil ve programın türkçe yaması olması ,hangi özelliğin ne işe yaradığının bilinmesi açısından önemli bir avantaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar21 -- 18 Mayıs 2005, 18:12:09 >
    |
    |

• Yarbay
    3768 Mesaj
    ama ortak özelliklerin çoğunda benim tavsiye ettiğim program hem güvenli olarak backup alma hemde hızı ile şaşırtıyor. tabiki sendeki tam isveç çakısı ama o programı 5 yıldır bilrim her sürümünü takip ederim. hala değişen bişey yok. ayrıca sytem mechanici bilmeyen varmı allah aşkına
    |
    |

Dil Okulu İngilizce
    Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması
  • Binbaşı
    1477 Mesaj
    system mechanic i norton antivirüs kullanan sakin kurmasin... cunku bunu kurunca kaspesky de yukluyo
    o zaman da kan govdeyi götürüyor
    |
    |
    Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
    Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
    Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
    Yılmaz Güney...
  • Yarbay
    2125 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    TurkishDelight

quote:

Orjinalden alıntı: granddevil

system mechanic i norton antivirüs kullanan sakin kurmasin... cunku bunu kurunca kaspesky de yukluyo
    o zaman da kan govdeyi götürüyor

Yukarıda da belirtmiştim ,kurulum başında antivirus ve firewall kutucuklarındaki işaretleri kaldırırsanız,problem çıkmaz
    |
    |
    |
    |
    bilmeyen yoktur sanırım bilmeyen zaten hiç bir şey bilmiyordur 3 yıldan beri kullanıyorum System mechanic i harikadır ama tam anlamı ile yeterli değildir bunu unutmayın bununda silemediği çok hata var diğer temizleme programları ile temizlemek zorunda kalıyorsun zaten hiç bir program tek başına her hatayı silemez ve hiç bir program tek başına yeterli değildir
    |
    |
    turkce yaması bunun hata verıyor bende..bazı dosyalar bozuk dıyor..hem bu yukjlemeye c://unzıp e dosyasına yapıyor..bu ne kadar dogru...sıfrenın dogru oldugundan emınsenız yuklemeyı nereye yapacak bu system mechenıcın ıcındekı hangı dosyaya
    |
    |
    |
    |
    pcyi çok kasıyor system mechanc 5. 3 serisi daha güzeldi.ayrıca herşey var içinde ama hepside etkili değil.örneğin spybot ve ad-aware onun bulamadığı ad ve spylar bulup siliyor.webroot window washer ise onu bulamadığı gereksiz dosyaları bulup siliyor.regsupreme ise yine system mechanicin bulamadığı gereksiz kayıt dosyalarını buluyor.komple ama eksik bir program denebilir.çok tutarsız konuştum farkındayım ama anlayan anladı.
    |
    |
    TurkishDelight

quote:

Orjinalden alıntı: makrow

ya yamanın bulundugu sıtede system mechanıc 4 un tr yaması var 5 ın degıl...

Benim verdiğim v5'in yaması Gerekli yamanın açıklaması http://www.turkceyama.com/aciklama.asp?id=1433
    Yama bir ziplenmiş bir exe dosyasıdır,çift tıkladığınızda zaten system mechanic'in kurulu olduğu dizini gösterir ,oraya yükleme yapar,yamayı yüklerken dosya değiştirilsinmi sorusuna evet diyeceksiniz,
    |
    |
    |
    |

No one but me can save myself, but it's too late
    Now I can't think, think why I should even try
    Yesterday seems as though it never existed
    Death Greets me warm, now I will just say good-bye
    Eski Nick: dewo
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    System mechanic 5.5a kullanıyorum ve gayet iyi... Sistemi kasma gibi bi özelliği yok...Genelde unistalları bununla yapıyorum ve klasik windows unistalle göre daha başarılı bence... Başka bi program kullanma ihtiyacı duymadığımdan diğer programlar hakkında yorum yapamıyorum...
    İşe yarar pek çok özelliği var... Denemeye değer bence
    |
    |
    Serdar arkadaşım. internetten birkaç lisans numarası buldum ama çalışmadı. İlaç hususunda yardımcı olursan sevinirim.
    |
    |
    TurkishDelight

Gelen Kutuna bakabilirsin
    |
    |
    arkadaşlar system mechanic gayet harika bir şeydir. evet her soruna çözüm getiremiyor belki ama norton utilities ve ashampoo da kullandım. bunların yanında system mechanic harika bence ve sistemi de kasmıyor. bir popup önleyicisi var harika bişiy... isviçre çakısı gibi bir program, 3.0 versiyonunndan beri kulllanıyorum tavsiye ederim...
    |
    |
    DOSTUM PROGRAMI XPYE KURAMIYORUM

WİN32 UYGULAMASI DEĞİLDİR DİYEH HATA MESAJI VERİYOR
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,351
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.