Şimdi Ara

Süper Ligde Tahrik Eden oyuncular....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • süper ligde futbolcudan çok tahrik eden oyuncular ön planda. bunların başında sabri,lugano, i.üzülmez gibi oyuncular geliyor..

• i. üzülmez yapmaz öyle şey.
  • her ligde var bu
    özellikle ingilterede
  • Tahrik eden derken
    Heralde kafa atan fln demek istemedim yanlış anlamıyayım hemen :)
    ibrahim üzülmezin ne ayıbını gördünüz :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

i. üzülmez yapmaz öyle şey.

asıl i.üzülmez yapıyor.Zaten futbolu bildiğinide sanmıorm adam habire rakibin üstünde.
  • bende sevmem ibrahimi pekte oynadığı zamanda canavar gibi oynuyor kabul et
    Ama oynayamadığı zaman tüm takımı batırıo
    Ama ondan önce o kadar çok tahrik eden oyuncu var ki
  • Saymakla bitmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

i. üzülmez yapmaz öyle şey.

çaktırma beşiktaştan adam koyacaklar ya, bi yan hakemle falan uğraşan adam üzülmez eklemişler garibimi. üzülmez efendi denilen ardanın onda biri kadar hakemle uğraşmıyor. ligde kötü gidince her takım yönetici ve futbolcusu hakemle uğraşır. ancak emre belözoğlu,sabri,lugano,emre aşık,eski kayserili ragıp,volkan takımı ne durumda olursa olsun taraftarı kışkırtırlar. aslında en babasını kaleci şenol yapardı ne oldu o hiç bilmiyorum.
  • emre belözoğlunu tek geçerim ingilterede hala ırkçılıkla ilgili davaları devam ediyormuş
  • Belözoğlu
    Lugano
    Volkan
    Sabri
    Lincoln
    Üzülmez
    Nobre

daha gider bu ...
  • Emre B. harbi ekol ya, adam o kadar Avrupa gördü o da para etmedi..

Olay ne biliyor musunuz? GEnç yaşta parayı buldu, güç filan derken hiç el dayağı yemedi.

Onun bir temiz sopa yemesi lazım ki aklı başına gelsin
  • Emre Belözoğlu
    Sabri
    İbrahim Üzülmez( Çirkef)
  • İbrahime laf yok Ramosla az çalıma girmedi.Bence çirkeflik konusunda bir galatasaraylı olarak Fenerbahçeli Luganonun Futbolla alakası olmayan bir kasap olduğu gibi kaybetceklerini anladığı için ortalığı karıştırdığına inanıyorum.Zaten kendiside Biz başlattık diye açıklama yapmış.Ayrıca para tiryakisi emre belezoğluda bu konuda Luganoyla kankadır.kendisine foul yaptı diye bir futbolcuyla kavgaya mı girilirmiş acaba Birisi söylesin.Takımlarını savunan Fenerbahçeli arkadaşlar Luganonun dünki maçtan sonraki ropörtajını okusun.Son olarak Ardayada yakıştıramadım.Ve birbiriyle yumruklaşan oyuncular milli takımda nasıl birbirlerinin yüzüne bakıcaklar orasıda faili meçhul olan taraf.İki takımada yakışmayan bir derbi çıkarttılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otorite! -- 13 Nisan 2009; 17:20:15 >

• De Sanctis de az değil. Dün o da atılmalıydı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.