Şimdi Ara

Süper Lig Özet Maçlarının 360p Kalitesi (beIN SPORTS Türkiye Resmi Sitesi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
6.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evde tamamen legal yollarla standart hd süper lig maçı izlemeye çalışıyorum yeşil zemin çamur gibi, aynı televizyon ile avrupa ligi veya şampiyonlar ligi izliyorum (ki şu an exxen ile internetten) bein sportsun sözüm ona 1080’i yanınından kat be kat daha iyi. Ekranda bein amblemi hariç her şey sd çözünürlük ama bize hd diye yutturuyorlar resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt

evet orası öyle. sanki 360p den upscale.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 2 Ekim 2021; 12:59:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

evde tamamen legal yollarla standart hd süper lig maçı izlemeye çalışıyorum yeşil zemin çamur gibi, aynı televizyon ile avrupa ligi veya şampiyonlar ligi izliyorum (ki şu an exxen ile internetten) bein sportsun sözüm ona 1080’i yanınından kat be kat daha iyi. Ekranda bein amblemi hariç her şey sd çözünürlük ama bize hd diye yutturuyorlar resmen.

Yüzde yüz katılıyorum. S sport plus ve exxen in yayınları beIN dijital yayından çok daha iyi.

• şimdi arkadaşlar, o kadar çok konu var ki bu konuda konuşulması gereken hangi birinden bahsedelim.

bana bir Allah'ın kulu diyebilir mi şu ligdeki maçların uzun 15 dakikalık özetlerini şuradan izleyebilirsin.

diyemez çünkü yok! ve bu kurum 20 yıldır bizim ligimizi yayınlıyor.

daha neler yok sayalım mı birlikte?

bilmem kaç milyon dolar marka değeri cart curt ama 15 dakikalık özet yok. bir maçı kaçırdığında ya komple izleyeceksin yada 3 dakikalık dandik özet bakacaksın.

ürün çeşitliliği olmalı bu kadar büyük bir organizasyonda

ilk olarak maçların 3-5 dakikalık özetleri,

ikinci olarak maçların 15 dakikalık geniş özetleri,

üçüncü olarak maçların 30 dakikalık daha uzun tüm önemli anları içine alan bir özeti olmalı.

ama maalesef yok. tahminim olmayacak da. o kapasitede bir kurum değil digitürk.

yıllarca kendi sitesinde bile güncel tabir hesap makinesi kalitesiyle özet izletti şu çağda.

kurumun varlık sebebi olmuş bir organizasyona ne kadar kötü davranabilirse bir kurum digitürk'te aynı onu yapıyor.

dijital kutu internet bağlantısı da var, bein sportslara gelince bir tuşa basalım misal yayın ekranı küçülsün ntvspor ekranı gibi bir bilgi bar ekranı gelsin yandan puan durumu falan diğer maçların takibi vs'ini yapalım kafamıza göre ama yok düşünülemez bile böyle bir şey. asla ve kata niye yorulsunlar böyle şeyler ile uğraşıp.

aynı anda sürekli maç oynanıyor bu ligde şu dijital kutulara bir seçenek gelsin ekran kayıpsız aynı anda kaç maç varsa o kadar maçı izleyebilecek ses seçenekli bir yayın olsun misal her lig için.

misal şu anda 4 maç mı var ekran dörde bölünecek bu kadar basit ben ses geçişi yapıp istediğim maçında sesini alacağım bu çok matah ve zor olmasa gerek günümüz teknolojisinde.

2 maç mı var şu anda ekran kaybı minimum olacak şekilde görüntüyü bozmadan ekran ikiye bölünecek. bunu da ben mi düşüneyim böyle bir yayın yapamıyorlar.

ekran bölmek istemeyen misal bir maçı izlerken bir tuşa bassın misal ekranın 6da birine tekabül edecek büyüklükte bir oranda diğer maçın görüntüsü de gelsin. misal 77ç kanalı izliyor 78 de yine başka bir süper lig maçı var kırmızıya basınca ikinci bir maç kanalının görüntüsü gelsin seçmeli şekilde. sadece maç yayınlarında ve kanllarında aktif olsa yeter. uydu sinyalinden gelmesine gerek yok yayının da ikinci kanal için internete bağlı cihazlar.

gitsinler işlerine bu saatten sonra bir halt yapamaz bunlar böyle gelmiş böyle gidiyor işte. ürün geliştirme yapacak ar-ge kafası nerede digitürk'te. varsa yoksa döviz kuruna göre fiyat ayarlaması yapsın. sadece muhasebeciler mi çalışıyor bu kurumda anlamadım ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 2 Ekim 2021; 13:43:9 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.