Şimdi Ara

Süper Lig Özet Maçlarının 360p Kalitesi (beIN SPORTS Türkiye Resmi Sitesi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
6.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 360pliğini geçtim eskiden maç bol pozisyonlu gollü falan olunca 10dakikaya kadar özet atarlardı simdi kendilerine bir sınır belirlemişler.

maçta 10 golde olsa 1 golde olsa 3 dakka 10 saniye falan oluyor en fazla.
  • Reklam,pazarlama,sosyal medya yönetimi vs vs.Her yönüyle çöp oğlu çöp.İstesen bu kadar kötü yönetemezsin.

Rastgele örnek: Bundesliga

Adamlar 1080P,5bin küsür video atmışlar YouTube'a. Aklınıza gelebilecek her türlü içerik var.Pazarlama budur işte.

• artık özet bile yok, kimseye vermedikleri için gollerceptede de yok, orada 720p idi hiç değilse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

artık özet bile yok, kimseye vermedikleri için gollerceptede de yok, orada 720p idi hiç değilse
    Smart Tv beIN uygulamasında özetleri HD kalitede veriyorlar.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    resmi uygulama mı? uygulamayı dediğin isimde bulamadım bein sports tr var orada da hiç kaliteli değil

• quote:

resmi uygulama mı? uygulamayı dediğin isimde bulamadım bein sports tr var orada da hiç kaliteli değil
    Resmi uygulama evet. Eve geçince atarım. Aynı uygulamadan bahsetmiyoruz sanırım. Çünkü özet görüntü kalitesi iyi. Uygulamanın arayüz resmini atar mısın?

şöyle bir şey hocam
    Süper Lig Özet Maçlarının 360p Kalitesi (beIN SPORTS Türkiye Resmi Sitesi)

siz Android değil de TV uygulaması mı diyorsunuz acaba?

• quote:

şöyle bir şey hocam

siz Android değil de TV uygulaması mı diyorsunuz acaba?
    Mobil uyguluma ve web site özetleri leş zaten.

Evet smart tv den bahsediyorum. Denedin mi hiç?

yok hocam maalesef akıllı TV yok

• quote:

yok hocam maalesef akıllı TV yok
    Olduğu zaman denersiniz hocam

• Verdiği ozetlerde saçma,
    Dün Kayserispor- Galatasaray maçının ozetine bakayım dedim, özet gol ile başlıyor,37 dakika boyunca görüntü yok.

• 2020-2021 sezonu.. aynı kafa devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkndgnr

2020-2021 sezonu.. aynı kafa devam
    Smart tv uygulmasında maç özetleri yüksek kalitede. Ama web site ve mobilde hala rezalet.

Korkularından YouTube özetleri bile atamıyorlar. Bugün dünyanın en iyi ligleri YouTube da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 14 Eylül 2020; 8:40:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Smart tv uygulmasında maç özetleri yüksek kalitede. Ama web site ve mobilde hala rezalet.

Korkularından YouTube özetleri bile atamıyorlar. Bugün dünyanın en iyi ligleri YouTube da.

Alıntıları Göster
    dün youtube'un bein kanalını kontrol ederken aynı şeyleri düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkndgnr

dün youtube'un bein kanalını kontrol ederken aynı şeyleri düşündüm.

Alıntıları Göster
    Birçok lig maç özetlerini YouTube'da 1080p olarak paylaşıyor.
  • Millet özeti izler normaline para vermez diye düşünüyorlar sanırım, başka açıklama bulamıyorum. Yıl olmuş 2020 ya, dünyanın tüm ligleri maçtan sonra en kötü ertesi gün, özetini iyi şekilde servis ediyor.

Yıllardır bu ülkede yayıncılık yapıyorlar, ülkemizde youtube çok popüler fakat adamlar kaliteli bir özet atmaktan acizler...Kanala yatırım yapacaklarına youtube üzerine yatırım yapsalar daha çok abone sahibi olurlar...

Bu sene aylık 100 tl üstü para veriyorum, önceden la liga vardı, PL vardı adamlar hepsini kaptırdı. Kulüplere ödeme yapacakları zaman bin tane sebep üretiyorlar...Arkadaş bu nedir ya ? Zorla kaçak yayına sevk ediyorlar insanları....
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Millet özeti izler normaline para vermez diye düşünüyorlar sanırım, başka açıklama bulamıyorum. Yıl olmuş 2020 ya, dünyanın tüm ligleri maçtan sonra en kötü ertesi gün, özetini iyi şekilde servis ediyor.

Yıllardır bu ülkede yayıncılık yapıyorlar, ülkemizde youtube çok popüler fakat adamlar kaliteli bir özet atmaktan acizler...Kanala yatırım yapacaklarına youtube üzerine yatırım yapsalar daha çok abone sahibi olurlar...

Bu sene aylık 100 tl üstü para veriyorum, önceden la liga vardı, PL vardı adamlar hepsini kaptırdı. Kulüplere ödeme yapacakları zaman bin tane sebep üretiyorlar...Arkadaş bu nedir ya ? Zorla kaçak yayına sevk ediyorlar insanları....

Bizim lig ayda sadece 20 lira para eder.

Buyrun Fransa ligi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 14 Eylül 2020; 18:50:18 >

• Konuyu açalım 7 yıl oldu. Site dizaynı falan değişti ama kalite hala çamur gibi.

Süper Lig Özet Maçlarının 360p Kalitesi (beIN SPORTS Türkiye Resmi Sitesi)beinsports.com.tr
    ÖZET | FTA Antalyaspor 1 2 Adana Demirspor
    https://beinsports.com.tr/haber/fta-antalyaspor-adana-demirspor

çözünürlüğü 720p yapmışlar hocam

Süper Lig Özet Maçlarının 360p Kalitesi (beIN SPORTS Türkiye Resmi Sitesi)

• quote:

çözünürlüğü 720p yapmışlar hocam

Hocam piksel berbat ama.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.