Şimdi Ara

Süper Lig | Konyaspor - FENERBAHÇE | 24.10.2016 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
0
Favori
5.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selami Şahin 1.6 ie kullanıcısına yanıt
    Valla ben besiktas takimini takdir ediyorum guzel oynuyorlar arada lehine hakem hatasi oluyor ama her takima oluyor bisey demiyorum lakin siz besiktas taraftarinda sorun var.ezilen edebiyatini her sene yaptiginizdan birakamiyorsunuz burdada hala hakem hakem diye KUDURUYORSUNUZ o yuzden o capsi bosuna atmana gerek yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası bu galibiyet bizi pek ilgilendirmiyor, bizim rakibimiz başakşehir gs ve fb 3.lük için kapışıyolar gs ye hiç yaramadı bu galibiyet.

• redwolf0 kullanıcısına yanıt
    Bunu normalde fenerbahceliler soyler calmasaydiniz keske

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

Bunu normalde fenerbahceliler soyler calmasaydiniz keske

http://m.ligtv.com.tr/haber/atiker-konyaspor-besiktas

Al izle farki gor

• Penaltı kararı yüzde yüz doğru ama atma anında 3 fenerli 4 konyalı ceza sahası içinde üstüne emenike de duraksıyor 3 sene önce durmak yasaklandı penaltılarda keşke penaltı tekrar edilseydi de böyle tartışmalar olmazdı
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi asporu açın Erman toroğluyla myk başkanının görüntüsü var, topa 2 adım kala istediğini yap diyor adam, ama vuruş sırasında ayağını kesezsin, emenike 3-4 adım önceden duraksıyor, yani hiç alakası bile yok hatayla.

Ancak skrtel ve Lens pozisyonları yüzde bin penaltı.
  • redwolf0 kullanıcısına yanıt
    Sirf bu sezondan mi bahsediyoruz? Onde oldugunuz sezonlarda bile boyle panikseniz eyvah

• Salya súmük olmuş ortam...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    şuan beyaz tv de apo skrtelin pozisyonu penaltı değil diyor valla :D
  • Skrtel Penaltıysa, Emenike'nin Abdulkerim pozisyonuda penaltı. Evet vücuduna yapışık madem Skrtel doğal pozisyonda elini kaçırmasına rağmen penaltı hakediyor o zaman o pozisyonda da adam onu sokacak bir yer bulacak. Vücudun doğal pozisyonu penaltı olmamalı.
  • Tüm dünyadaki defans oyuncuları ellerini arkaya alıp topa veya adama müdahale etmeye çalıştığı için salak herhalde kural kitabı diye bir şey var yahu sizin keyfinize göre kurallar değişmiyor kural kitabında bu pozisyon bedava bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Skrtel Penaltıysa, Emenike'nin Abdulkerim pozisyonuda penaltı. Evet vücuduna yapışık madem Skrtel doğal pozisyonda elini kaçırmasına rağmen penaltı hakediyor o zaman o pozisyonda da adam onu sokacak bir yer bulacak. Vücudun doğal pozisyonu penaltı olmamalı.

Skrtel poziyonu penaltı bu kadar taraflı konuşmayın ya bende Fenerliyim ama doğru doğru diceksiniz neden yanlış bir şeyi savunmaya devam ediyorsunuz kol açık ve top ele değdi mi bitti her şey direk penaltı.
    Aponun psikoloji çöktü, zaten -hakaret olsun diye demiyorum- zamanında ona deli apo derdik, tuhaf bir insan o, stabil değil yani çok duygusal patlamalar yaşıyor dikkate almayın.
    Abdulkerim pozisyonu için dedikleriniz skrtel pozisyonuna yuvarla. Kosan adam öyle koşamaz. Elleri aşırı açık değil. Kural kiyabi varsa aç bak dogal vucut pozisyonları penaltı değil el vücuda yapışık olma zorunda değil. Ama fenerbahce ye illa penalti olacak o.

Topa kayarken ellerini nasıl vücuduna yapistiramazsan bu da boyle kosarken o el yapismaz ki adamkacirmaya da calisiyor.

• Genel olarak medyaya şöyle bir bakıyorum da sanki bütün herkeste Fenerbahçe lehine hatalı bir karar çıksa da linç kampanyası başlatsak diye tetikte bekliyorlarmış gibi bi hava var.

• Renktaşin vermiş cevabını daha fazla konuşmaya gerek yok uzatmanın anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Fenerbahceyi tebrik ederin fark kaç oldu simdi

8

• quote:

Orijinalden alıntı: LVNDSCAPE

Genel olarak medyaya şöyle bir bakıyorum da sanki bütün herkeste Fenerbahçe lehine hatalı bir karar çıksa da linç kampanyası başlatsak diye tetikte bekliyorlarmış gibi bi hava var.

Herkes feneri kıskanıyor
  • Ancak, çook eski bir Fenerli olarak ikinci yarıda özellikle takip ettim, hiç bir pozisyonda top Fenerin ayağında 10 saniyeden fazla kalamadı: Sanki karşılarında Barcelona var!

Efenim, deplasmanmış filan: Defolup gitsinler. Fenerbahçe bu olmamalı.
  • Sadece Lens diyorum..Maçın özeti budur benim için.
    Bu sene basket ile devam,futboldan soğuttular sağolsunlar..

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.