Şimdi Ara

Süper ikili iş başında ntv 0-100 cc incelemiş hemde ne inceleme :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
10.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osencag

quote:

Orijinalden alıntı: zugasi_berepe

Biraz reklam var tabi ama genel olarak adamların tarzı bu.celal daha soğuk ağır temkinli saffet yaramaz çocuk...

Buda yeni focus incemeleri 1000 litre olan motor

http://video.ntvmsnbc.com/0-100-9-nisan-2012.html

Aman hocam ne yaptın 1000 cc yada 1.0 litre demek istedin heralde

• Hadi her şeye eyvallah, yanlı bir program olacağı baştan belli çünkü, CC yeni bir araç ve iyi bir reklam yapılması gerek. Bunun için de 0-100'e bulunmaz kumaş. Malesef, ülkemizde en çok izlenen otomobil programı. Ondan dolayı denilen şeylere hiç takılmadım, şu hariç:

- Saffet Abi inanır mısın DSG'nin 7. vitesindeyken, işte 170 civarı giderken aracın anlık yakıt tüketimi, 2.5, 2.8, 3 litre civarında geziniyor..

Celal Bey, otobanda bayır aşağı giderken ayağını gazdan çektiğinde gördüğü değeri söylüyor resmen. Ama bunu, her şartta gider ifadesiyle anlatmaları yanlış.
  • Övme üzerine bir program olmuş...
  • Gerçekten çok garip bir program bu. Denk geldiğimde izliyorum, aracı kullanmıyorlar. Çekiyorlar kenara "bak bak çizgilere bak" "stoplar bagaj kapağından bilmemnereye doğru uzanıyor" muhabbeti yapıp programı bitiriyorlar. Bunların anlattığını aracın resmine bakınca görüyorum zaten programa gerek yok.
  • Vw' nin içinde olduğu diğer karşılaştırmalarında yine abartılı laflarıyla 1.yi Vw'ye çekiyorlar. Biz bütün arabaları beğeniyoruz,kimsenin göremediği ayrıntıları veriyoruz fas fiso teknik verileri söylemek haricinde bir tane abartısız yorumları yok. Ben Vw sahibi olsam satmam için bahane aradığım nedenlerden biriside bu adamlar olurdu.Berbat.
  • Adamlar benim diyen pazarlamacının yapamayacağı reklamı yapmışlar pes doğrusu. Sormazlar mı adama siz otomobil programımı yapıyorsunuz yoksa pazarlama programı mı diye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Vw ne kadar gereksiz özellik varsa toplamış. Resmen elektronik çöplüğü olmuş araç.

Arkadas size de harbi yaranilmiyor yani. Donanimsiz olsa bi ton laf soyleresiniz,donnanim bol olsa copluk dersiniz. Vw olsun da ne yapsin

Amaç boş konuşup eleştirmek dikkate almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okhay

Gerçekten çok garip bir program bu. Denk geldiğimde izliyorum, aracı kullanmıyorlar. Çekiyorlar kenara "bak bak çizgilere bak" "stoplar bagaj kapağından bilmemnereye doğru uzanıyor" muhabbeti yapıp programı bitiriyorlar. Bunların anlattığını aracın resmine bakınca görüyorum zaten programa gerek yok.

Eee benzin pahalı
  • terbiyesiz kullanma celal
  • Celalciğim bak bak işte buradaki müthiş teknoloji arabanın sessiz ve müthiş yumuşak gitmesini sağlıyor ...

Peki Saffet bu teknoloji nasıl geliştirilmiş, müthiş...

(Dialog lifte kaldırılmış bir C sınıfı arabanın süspansiyonundaki takozların vs başında geçmektedir. Duyan da uzay mekiği zanneder.)
  • 170 ile 3.0 litre yakıyor 270 ile 6.0 litre yakar bu vay be
  • O programa söyleyeceğim tek söz yok.Adam firmanın distribütörü,napacaktı?
    Eski CC gibi bir asalete yapılmazdı bu be abi diyip çilingir sofrasında ferdi Tayfur mu açacaktı?
    quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Cümleler abartılı biraz, burasına katılıyorum. Fakat söylenenler de genel olarak gayet doğru. Biz burada CC özel bir otomobil, 3 ve C serisinden daha iyi dediğimizde premium meraklıları hemen saldırıyor yok öyle olur mu diye, ama olur.

CC -eski adıyla Passat CC- son derece kaliteli, konforlu, harika bir araç. Şu bütçede araç alacak olsam çok az düşünür, CC'yi alırım. Ne BMW'ye ne Mercedes'e ne de Audi'ye bakarım. Hem içinin genişliği, hem sportiflik, hem kalite hepsi beklentilerimi karşılıyor.

Yalnız terbiyesizce kullanmak nedir ya

Bir de 7.viteste o kadar tüketim ancak yokuş aşağı olur herhalde

evet o kadar harika ki açılan her konuda üyelerimiz tarafından eleştiri bombardımanına tutuluyor nedense
    Arabayı sizden başka öven yok yav.Tek örnek kaldınız bütün CC konularında.

Ama hedef kitlenizi genişletiyorsunuz dostum tebrik ederim sizi can-ı gönülden.
    Önce C serisinden iyi ama 3ü bilemem dediniz
    bugün 3 serisini de yendiniz,sonra audi a4,yakında CC nin adını koyduğu yerde Jaguar bentley e selektör atarsınız :)
    CC konularında size canhıraç bir çabayla destek olacak arkadaşlar lazım,böyle tek kalmayın üzülüyorum ben:)
    quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

yeter vurmayın cc ye öldü

donanımhaber istedi diye
    Preminyumlar ölmez

quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

Eski CC yenisinden daha albenili bir otomobil.Tecavüz etmişler CC'ye.Passat neyse de CC çok itici.

+1903
    Ve birtakım otomobilist kardeşlerimiz yılların getirdiği yüksek otomobil bilgilerini harmanlayaraktan,
    sizin kullandığınız şu cümleyle sizi,
    anketlerde sınıfında olduğu söylenen araçlardan 100 200 farkla geriye düşen CC ye oy vermeyen yüzlerce forumdaşımızı,
    Sırf bu aracı beğenmedikleri için VW düşmanı ilan edebiliyorlar dikkatli olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 27 Nisan 2012; 1:57:25 >

• vakit geçirmek için birebir izleyelim o zaman
  • farklı,yeni ,ferah,en iyisi,böylesi yok,sahibinden muayyer,teknolojik,almada yanında yat,içi evden rahat, vsvs
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

O programa söyleyeceğim tek söz yok.Adam firmanın distribütörü,napacaktı?
    Eski CC gibi bir asalete yapılmazdı bu be abi diyip çilingir sofrasında ferdi Tayfur mu açacaktı?
    quote:

Cümleler abartılı biraz, burasına katılıyorum. Fakat söylenenler de genel olarak gayet doğru. Biz burada CC özel bir otomobil, 3 ve C serisinden daha iyi dediğimizde premium meraklıları hemen saldırıyor yok öyle olur mu diye, ama olur.

CC -eski adıyla Passat CC- son derece kaliteli, konforlu, harika bir araç. Şu bütçede araç alacak olsam çok az düşünür, CC'yi alırım. Ne BMW'ye ne Mercedes'e ne de Audi'ye bakarım. Hem içinin genişliği, hem sportiflik, hem kalite hepsi beklentilerimi karşılıyor.

Yalnız terbiyesizce kullanmak nedir ya

Bir de 7.viteste o kadar tüketim ancak yokuş aşağı olur herhalde

evet o kadar harika ki açılan her konuda üyelerimiz tarafından eleştiri bombardımanına tutuluyor nedense
    Arabayı sizden başka öven yok yav.Tek örnek kaldınız bütün CC konularında.

Ama hedef kitlenizi genişletiyorsunuz dostum tebrik ederim sizi can-ı gönülden.
    Önce C serisinden iyi ama 3ü bilemem dediniz
    bugün 3 serisini de yendiniz,sonra audi a4,yakında CC nin adını koyduğu yerde Jaguar bentley e selektör atarsınız :)
    CC konularında size canhıraç bir çabayla destek olacak arkadaşlar lazım,böyle tek kalmayın üzülüyorum ben:)
    quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

yeter vurmayın cc ye öldü

donanımhaber istedi diye
    Preminyumlar ölmez

quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

Eski CC yenisinden daha albenili bir otomobil.Tecavüz etmişler CC'ye.Passat neyse de CC çok itici.

+1903
    Ve birtakım otomobilist kardeşlerimiz yılların getirdiği yüksek otomobil bilgilerini harmanlayaraktan,
    sizin kullandığınız şu cümleyle sizi,
    anketlerde sınıfında olduğu söylenen araçlardan 100 200 farkla geriye düşen CC ye oy vermeyen yüzlerce forumdaşımızı,
    Sırf bu aracı beğenmedikleri için VW düşmanı ilan edebiliyorlar dikkatli olmak lazım.

3 serisinin artıları var. Bunlar arkadan itiş, motor gibi şeyler. Fakat bazı kriterlere göre CC öne çıkar-bana göre- bazı kriterlere göre 3 serisi. Fakat C serisi bunlarda CC'yi geçemediği için benim gözümde mutlak olarak geridedir.

Ayrıca üyeler hakkında görüşlerimi de söylemiştim. Çok da tın. Burada CC'yi bilmeyen atıp tutuyor. Ha, adam inceler beğenmez ona eyvallah. Ama biri BMW biri Mercedes diğeri VW diye bir yorum varsa bunu kaale almam.

• quote:

3 serisinin artıları var. Bunlar arkadan itiş, motor gibi şeyler. Fakat bazı kriterlere göre CC öne çıkar-bana göre- bazı kriterlere göre 3 serisi. Fakat C serisi bunlarda CC'yi geçemediği için benim gözümde mutlak olarak geridedir.

Ayrıca üyeler hakkında görüşlerimi de söylemiştim. Çok da tın. Burada CC'yi bilmeyen atıp tutuyor. Ha, adam inceler beğenmez ona eyvallah. Ama biri BMW biri Mercedes diğeri VW diye bir yorum varsa bunu kaale almam.

Hiç kimse VW markasına laf etmedi ki.VW in bazı modelleri eleştirildiğinde sizin direkt savunmanız bu.Fakat bu şekilde lafı başka yere çekerek,insanları marka düşmanlığıyla suçlayarak gerçekleri örtmenize imkan yok.Kabak gibi ortada olanı lafı nereye çekerseniz çekin o laf özgürlük anıtı gibi durur karşınızda.
    CC spor sedan mantığıyla piyasaya çıkıp daha baz model 3 serisini bile geçemiyorsa insanlar boşa eleştirmiyor demektir.
    Sizin anketlerde bu araç karşısında 3.20d modeline CC karşısında 200küsür oy fark veren bu forumun üyelerine banane kardeşim tarzı yaklaşımınız da bu gerçeği değiştirmez.
    Maalesef Celal pir ve saffet üçüncü abilerimizin doğuş modüllü zırvaları da bu gerçeği değiştiremeyecek..
    Fakat virajı güzel döndünüz bakın,
    önce cc 3 serisinden iyi
    sonra yaw 3 serisinin de artıları var işte :)
    Elmayla armutu karşılaştırmaktan vazgeçin CC ile insignia cosmo kapışır 3.20d değil:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 27 Nisan 2012; 11:39:26 >

• çak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Hiç kimse VW markasına laf etmedi ki.VW in bazı modelleri eleştirildiğinde sizin direkt savunmanız bu.Fakat bu şekilde lafı başka yere çekerek,insanları marka düşmanlığıyla suçlayarak gerçekleri örtmenize imkan yok.Kabak gibi ortada olanı lafı nereye çekerseniz çekin o laf özgürlük anıtı gibi durur karşınızda.
    CC spor sedan mantığıyla piyasaya çıkıp daha baz model 3 serisini bile geçemiyorsa insanlar boşa eleştirmiyor demektir.
    Sizin anketlerde bu araç karşısında 3.20d modeline CC karşısında 200küsür oy fark veren bu forumun üyelerine banane kardeşim tarzı yaklaşımınız da bu gerçeği değiştirmez.
    Maalesef Celal pir ve saffet üçüncü abilerimizin doğuş modüllü zırvaları da bu gerçeği değiştiremeyecek..
    Fakat virajı güzel döndünüz bakın,
    önce cc 3 serisinden iyi
    sonra yaw 3 serisinin de artıları var işte :)
    Elmayla armutu karşılaştırmaktan vazgeçin CC ile insignia cosmo kapışır 3.20d değil:)

Sen kafayı bozmuşsun anket ile. Forumun ne dediği beni zerre ilgilendirmez, çünkü eminim çoğu kişi CC'nin içine binmedi bile.

3 serisi kıyaslamasına da açıklık getirdim, anlamıyorsan senin problemin.

Anket anket diye konuşup duruyorsun, keşke anketör olsaydın.

CC bazı yönlerden 3 serisinden iyidir. Benim beklentimi özellikle iç genişlik anlamında daha çok karşılıyor. Aktarma ve beygiriyle 3 serisi öne çıkıyor. C serisinden ise hemen hemen her açıdan iyi buluyorum.

O yüzden daha çok uzatma istersen. Anketlerinin de amacını biliyoruz. Arada "lütfen tartışmayalım" diyerek maskeni de takıyorsun bir güzel.

Gittim şu kadar km sürdüm C serisi, 3 serisi daha güzel diyene eyvallah derim. Fakat bana kalkıp da biri premium ama diye konuşmayın arkadaşım. Bin, seyahat et, gel görüşünü paylaş. Ona lafım yok. Ama ağzınıza premium premium diye sakız etmeyin.

Program abartılı görünüyor. Aslında var olan özellikleri anlatış şekillerinden dolayı antipati topluyor. Yoksa bugün CC modeli teknolojisiyle kalitesiyle birçok modelden ayrılır. Eskisinin tasarımı daha çok hoşuma gidiyordu fakat göz alışınca yeni kasanın da artıları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deserthawk -- 27 Nisan 2012; 14:48:10 >

• quote:

Sen kafayı bozmuşsun anket ile. Forumun ne dediği beni zerre ilgilendirmez,

Evet ve sizi zerre ilgilendirmeyen konu kabak gibi gerçek olduğundan söylediklerinizi kimse ciddiye almıyor.
    Ve zaten eleştirdikleri modelle dalga geçer yerden yere vurur konuma geliyorlar.
    Kısacası irite oluyorlar.
    İnsanların CC ye binip binmemeleri değil zaten mevzu.
    Binseniz de sonuç değişmez.Ki bindiğiniz araç bildiğiniz passat.
    İnsan bineceği araca bakıp bir gülümsemek ister her şeyden önce.
    Ve tasarımıyla bu kadar eleştiri alan bir arabaya binip üstüne bir de passat kokpitiyle karşılaşıyorsanız bu arabanın 3 serisiyle karşılaştırmasını daha baştan kaybedersiniz.
    Aktarmayı performansı zaten siz söylemişsiniz benim üzerine eklememe gerek yok.
    CC, premium D segmenti hedeflenerek hazırlanmış fakat bildiğimiz D segmentinin üstüne çıkamamış bir araç olarak kalacak insanların gözünde.
    Bir de Passat kokpitine binerlerse bu kabak gibi gerçeği iyice kanıtlamış oluruz.
    Arabanın led farlarının tasarımı bile Passatla aynı kalkıp 3.20d modeline bu arabayı rakip göstermemizi kimse beklemesin bizden lütfen.
    Gösterdiğimizde de ne olduğunu gördük,her ne kadar sizi zerre ilgilendirmesede :)
    Saffet üçüncü ve celal pir ağabeyler de 0dan 100e değil eldivenden merdivene programı yapsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 27 Nisan 2012; 21:02:13 >

• şunları her görüşümde duvarları yumrukluyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.