Şimdi Ara

Süper ikili iş başında ntv 0-100 cc incelemiş hemde ne inceleme :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
9.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 106
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 3 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • deserthawk (10 mesaj) shadowgeist (6 mesaj) Utku (5 mesaj) orhansencag (5 mesaj) Bay KospiR (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (39 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Süper ikili iş başında ntv 0-100 cc incelemiş hemde ne inceleme :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2238 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Özellikle vw'cilerin bu videoyu mutlaka izlemeli nasıl bir şehvetle kör nokta uyarı sistemini anlatıyor celal pir görmeniz lazım yani sektöre biraz yabancı olsak gidip hemen sıraya giricez ayrıca kendiside 2010 passat sahibiymiş

Ayrıca var olan sistemleri kendileri bulmuş ve kullanıcıya sunmuş gibi çok başarılı bir şekilde gösterip reklam ve satış yapan doğuş otoyu kutluyorum ders olarak gösterilmeli

Bazı noktaları çok abartmışlar, ancak cc güzelmi olmuş acaba?

Buyrun link...

http://video.ntvmsnbc.com/0-100-22-nisan-2012.html

|
    |

• Yarbay
    29899 Mesaj
    bu sefer ben yazıyorum

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
    |
    |
  • Yüzbaşı
    714 Mesaj
    Bu ikili genelde inceledikleri araba disinda her seyi konusuyorlar. Arabalarida pek zorlamiyorlar
    |
    |
  • Yarbay
    4302 Mesaj
    Bu ikili iyi hoş da çoğunlukla kendi televizyonunda kendi grubunun ithal ettiği araçları anlatıyorlar...Bir de ufacık şeyleri abartmaları (Saffet Üçüncü) yok mu...
  • Yarbay
    3122 Mesaj
    O kadar sıkıcı incelemeler yapıyorlar ki hiç izleyesim yok :))
    |
    |
  • Yarbay
    3541 Mesaj
    niye taaa bulgaristana gitmişler ki, ordakiler daha mı kaliteli ??? amaç ne ???

salak editörün salak yazısına odaklandım video yu izlemeden yorumumu yazdım,

editörün video altı yazısı Celal Pir, Passat CC'yi test etmek için Bulgaristan'daydı.

amaaan ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McManamann -- 25 Nisan 2012; 15:40:42 >
    |
    |
  • Yarbay
    4834 Mesaj
    Eski CC yenisinden daha albenili bir otomobil.Tecavüz etmişler CC'ye.Passat neyse de CC çok itici.Ama iç mekan olarak CC gayet başarılı hele ki kahve ve krem karışımı koltuklar çok hoş görünüyor.
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    araba dışında herşeyi konuşmuşlar harbiden bulgaristan belgeseli olmuş
    |
    |
  • Yarbay
    2304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Bu ikili iyi hoş da çoğunlukla kendi televizyonunda kendi grubunun ithal ettiği araçları anlatıyorlar...Bir de ufacık şeyleri abartmaları (Saffet Üçüncü) yok mu...

5 programda bir Doğuş aracı olsun yani. Abarttığın kadar değil.
  • Yarbay
    3033 Mesaj
    İzlemeye tenezzül bile etmiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1787 Mesaj
    Celal ve Saffet'in programında heran mangal yakacaklarmış gibi bir hava oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    inceleme namına birşey göremedim ben daha çok "kanka cc aldım nasıl?" tarzı muhabbet edildi.
  • Yarbay
    4302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osencag

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

5 programda bir Doğuş aracı olsun yani. Abarttığın kadar değil.

Peki hocam...Dediğin gibi olsun...
    |
    |
  • Yarbay
    7398 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMirliva

inceleme namına birşey göremedim ben daha çok "kanka cc aldım nasıl?" tarzı muhabbet edildi.

|
    |
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kısa bir bulgaristan belgeseli video'ını başından edirneden bir giriş yapıyorlar aman yarabbi film ondan sonra kopuyor. Bulgaristan'ın bozuk yollarından cc hiç yormadı diyor üstad

Özellikle istanbulda saffet üçüncü ile yaptıkları inceleme çok eğlenceli video'nun 2. yarısından sonra, bir ara alla alla benmi yanlış görüyorum dedim nasıl bir bakış açısıdır çözemedim, yanlış anlaşılmasın araç genel olarak iyi benim bir vw takıntım yada antipatim yok ancak söylenen sözler yapılan vurgulamalar
  • Yarbay
    3839 Mesaj
    Biraz reklam var tabi ama genel olarak adamların tarzı bu.celal daha soğuk ağır temkinli saffet yaramaz çocuk...

Buda yeni focus incemeleri 1000 litre olan motor

http://video.ntvmsnbc.com/0-100-9-nisan-2012.html
  • Yarbay
    2304 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zugasi_berepe

Biraz reklam var tabi ama genel olarak adamların tarzı bu.celal daha soğuk ağır temkinli saffet yaramaz çocuk...

Buda yeni focus incemeleri 1000 litre olan motor

http://video.ntvmsnbc.com/0-100-9-nisan-2012.html

Aman hocam ne yaptın 1000 cc yada 1.0 litre demek istedin heralde

• Teğmen
    121 Mesaj
    Çok yenileştirilmiş bir araç dedikten sonra izlemeyi bırakacaktım ama devam ettim.
    Fakat Volkswagen'in çok farklı tasarımları var dedikten sonrasını izlemedim artık.
    |
    |
  • Yarbay
    3122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bay KospiR

Kısa bir bulgaristan belgeseli video'ını başından edirneden bir giriş yapıyorlar aman yarabbi film ondan sonra kopuyor. Bulgaristan'ın bozuk yollarından cc hiç yormadı diyor üstad

Özellikle istanbulda saffet üçüncü ile yaptıkları inceleme çok eğlenceli video'nun 2. yarısından sonra, bir ara alla alla benmi yanlış görüyorum dedim nasıl bir bakış açısıdır çözemedim, yanlış anlaşılmasın araç genel olarak iyi benim bir vw takıntım yada antipatim yok ancak söylenen sözler yapılan vurgulamalar

Dişimi sıktım izleyeyim dedim İbo, en son ön ızgarayı beğendikleri bölüme kadar dayanabildim :)
    Tamam araba iyi hoş, arkadan, yandan güzel de o ön ızgara da beğenilmez ki arkadaş duvar tipi klima gibi.

• Yarbay
    7398 Mesaj
    VW ozellikle isimden passati cikardi bu adamlar Passat deyip duruyorlar once bunu bi ogrensinler sonra oturup konusalim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.