Şimdi Ara

Süper bilgisayarlara Çin damgası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 15 milyon watt / 10 milyon çekirdek = 1,5 watt. Mimarisi nasıl ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

15 milyon watt / 10 milyon çekirdek = 1,5 watt. Mimarisi nasıl ki.

Muhtemelen ARM tabanlıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: keko1337

Osmanlıyı yerin dibine sokan hakaret eden hiç kimse müslüman olamaz. Yok selçuklu mimarisi falan filan herkes sallamış bir şeyler. Müslüman diye geçinip ezan okunurken pencereyi kapatan ramazanda davuldan şikayet eden modernlik takıntılı ilkel mahlukatlar sizi hesap günü görüşürüz elbette bundan korkum yok sizin önderiniz tanrınız sizi korusun Allah C.C bana yeter hadi iyi günler.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN BİRADERİM.
    Yukarıdakine nasıl hitab ettiğim senin ve kimsenin sorunu değildir. KARIŞMA.
    Osmanlı İSLAM DEVLETİ DEĞİLDİR tarih bilgisi sıfır kardeşim benim.
    Selçuklu KÜMBET MİMARİSİ ve ANITKADIR karşılaştırmalı kaynak incele, orayı senin gibi zorla lisans mezunu yada lise mezunu yapmadı
    T A N R I seni korusun.

• süper bilgisayar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabrımızı sınamasınlar, salarız fasulyeleri üzerlerine...

Süper bilgisayarlara Çin damgası
  • Sarayın zavallı soytarıları yine toplanmış ancak Atatürk'e laf atarak var olabiliyorsunuz ne yazık size. Cahil denince ne kadar da gocunuyorsunuz yaranız nerenizde bakiyim sizin ha.

• Maalesef ki maalesef Türk milleti zeki ve çalışkandır sözü osmanlı dan beri hiç ama hiç doğrulanamadı.Atam ne desin bu cahil cühela takımına gaz olsun diye söylemiş ama bunlar da beyin ne arar.Biri de çıkmış tapınak diyor tapınak ulan var mı Atatürk e tapıyorum sanane.Sizin gibi eli kanlı,hırsıza,bölücüye tapmıyorum.Bu zihniyet a haber de mimari tasarımları yorumlayıp mason avına çıkan şarlatanları izler uyuşurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E7109D3E -- 21 Haziran 2016; 0:20:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

Orijinalden alıntı: keko1337 Osmanlıyı yerin dibine sokan hakaret eden hiç kimse müslüman olamaz. Yok selçuklu mimarisi falan filan herkes sallamış bir şeyler. Müslüman diye geçinip ezan okunurken pencereyi kapatan ramazanda davuldan şikayet eden modernlik takıntılı ilkel mahlukatlar sizi hesap günü görüşürüz elbette bundan korkum yok sizin önderiniz tanrınız sizi korusun Allah C.C bana yeter hadi iyi günler.
    TANRI TÜRKÜ KORUSUN BİRADERİM. Yukarıdakine nasıl hitab ettiğim senin ve kimsenin sorunu değildir. KARIŞMA. Osmanlı İSLAM DEVLETİ DEĞİLDİR tarih bilgisi sıfır kardeşim benim. Selçuklu KÜMBET MİMARİSİ ve ANITKADIR karşılaştırmalı kaynak incele, orayı senin gibi zorla lisans mezunu yada lise mezunu yapmadı T A N R I seni korusun.

Allah'a tanrı demenizden İslamiyeti ne kadar iyi bildiğiniz anlaşılıyor. Ayrıca burası teknoloji forumu ve haber süper bilgisayar ile ilgili. Bu tip yorumları illa gönderecekseniz özel mesaj olarak gönderin.

• Sevgili donaım haber editörleri yukarıdaki Atatürk karşıtı söylemkeri bu forumdan kaldırmanuzı rica ediyorum. Ve bunu gakadaha neden yapmadığınızı da bir zahmet buraya yazın. Kendinşze takışır bir şekilde bu ülkede bulunabilmemizin ve özgürce var olmamızı sağlayan bir insanın arkasından laf eden aciz insanların da işi teknolojş olması gereken bu forumda işi olamaz eğer bu durum bu şekilde değil ise lütfen bir deklarasyon yayınlayın ve biz de yullardır nasıl bir forumun üyesi olduğunuzu bilelim. Sizleri duyarlı olmaya davet ediyor ve kendinize yapılan yorumları buradan nasıl kaldırıp insanları banlıyorsanız aynı saygıyı Atamız içinde sizden bekliyoruz. Yok biz böyle iyiyiz diyorsanız eğer yazın ben de donanım haber ile olan organik bağımı keseyim. Eminim benim gibi düşünen arkadaşlarım da olacaktır. Ayrıyetten reyting uğruna şu forumun kültür seviyesini düşürmeyelim. Yıllardır takip ettiğimiz şu yapıya yakışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

harcadığı enerjiye bak. 15 megawatt.

Amd heralde.

• Biz kendi içimizde birlik sağlayamadık ki birlikte yol alalım. Siyaset ve futbol yüzünden birbirimİze gireriz tüm enerjimizi bu iki saçma alana harcarız ama her ikisinde de dünyaya rezil oluruz. İşte Türk olmak böyle birşey

• Çin imzasını taşıyan işlemci dediği işlemciler son kullanıcıya da satılsa keşke intel anamızı ağlattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reddemon35

Sevgili donaım haber editörleri yukarıdaki Atatürk karşıtı söylemkeri bu forumdan kaldırmanuzı rica ediyorum. Ve bunu gakadaha neden yapmadığınızı da bir zahmet buraya yazın. Kendinşze takışır bir şekilde bu ülkede bulunabilmemizin ve özgürce var olmamızı sağlayan bir insanın arkasından laf eden aciz insanların da işi teknolojş olması gereken bu forumda işi olamaz eğer bu durum bu şekilde değil ise lütfen bir deklarasyon yayınlayın ve biz de yullardır nasıl bir forumun üyesi olduğunuzu bilelim. Sizleri duyarlı olmaya davet ediyor ve kendinize yapılan yorumları buradan nasıl kaldırıp insanları banlıyorsanız aynı saygıyı Atamız içinde sizden bekliyoruz. Yok biz böyle iyiyiz diyorsanız eğer yazın ben de donanım haber ile olan organik bağımı keseyim. Eminim benim gibi düşünen arkadaşlarım da olacaktır. Ayrıyetten reyting uğruna şu forumun kültür seviyesini düşürmeyelim. Yıllardır takip ettiğimiz şu yapıya yakışmıyor.

Yahu güzel kardeşim neden Serzenişte bulunuyosun bu yedirememzlik neden görmezden gel madem sevmeyebilir adam illa senin gibi sevmek zorundamı özgür bi platform herkes kendi görüşünü söyleyebilir saygı çerçevesi içinde atatürke küfürmü etti yok ..herkesi atatürkçü düşünce derneğine üyemi yapıcaz yani ..hepimizin dedeleri şanlı bayrağımız toprağımız için şehit olmuş bu topraklar için biz buna bakalım .şimdi soruyorum sana bu adamlar atarürkü sevmiyor dediklerin pkk propagandasımı yaptı ülkeyi bölmeye yönelik laf mı kullandı hayır yok böyle olsa eğer bende senin sonuna kadar arkanda olurdum yanlız böle bi durum yok zaten daha nedir sıkıntın anlamadım ..adam atatürkü sevmiyor sevmeyebilir bende sevmiyorum yalan sölicek asla değilim ..seven sevsin sevene de karışmam .yok bu adamları engelleyin felan filan ..ülkemi ve bayrağımı seviyorum bu ülke için canımı da seve seve veririm ama dayatma atatürk sevgisi herkese aşılayamazsın aşılatamazsın veya siteye de bunları engelleyin tarzında konuşman çok saçma olmuş..isteyen sever isteyen sevmez..biraz şu kafadaki örümcekleri atalım yıl olmuş 2016 şöyle tartışma konuları yaratmanın bi alemi yok bunlara gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R53 -- 22 Haziran 2016; 2:53:16 >

• ne amaçla kullanıldığını da yazsaydınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: R53

quote:

Orijinalden alıntı: Reddemon35 Sevgili donaım haber editörleri yukarıdaki Atatürk karşıtı söylemkeri bu forumdan kaldırmanuzı rica ediyorum. Ve bunu gakadaha neden yapmadığınızı da bir zahmet buraya yazın. Kendinşze takışır bir şekilde bu ülkede bulunabilmemizin ve özgürce var olmamızı sağlayan bir insanın arkasından laf eden aciz insanların da işi teknolojş olması gereken bu forumda işi olamaz eğer bu durum bu şekilde değil ise lütfen bir deklarasyon yayınlayın ve biz de yullardır nasıl bir forumun üyesi olduğunuzu bilelim. Sizleri duyarlı olmaya davet ediyor ve kendinize yapılan yorumları buradan nasıl kaldırıp insanları banlıyorsanız aynı saygıyı Atamız içinde sizden bekliyoruz. Yok biz böyle iyiyiz diyorsanız eğer yazın ben de donanım haber ile olan organik bağımı keseyim. Eminim benim gibi düşünen arkadaşlarım da olacaktır. Ayrıyetten reyting uğruna şu forumun kültür seviyesini düşürmeyelim. Yıllardır takip ettiğimiz şu yapıya yakışmıyor.
    Yahu güzel kardeşim neden Serzenişte bulunuyosun bu yedirememzlik neden görmezden gel madem sevmeyebilir adam illa senin gibi sevmek zorundamı özgür bi platform herkes kendi görüşünü söyleyebilir saygı çerçevesi içinde atatürke küfürmü etti yok ..herkesi atatürkçü düşünce derneğine üyemi yapıcaz yani ..hepimizin dedeleri şanlı bayrağımız toprağımız için şehit olmuş bu topraklar için biz buna bakalım .şimdi soruyorum sana bu adamlar atarürkü sevmiyor dediklerin pkk propagandasımı yaptı ülkeyi bölmeye yönelik laf mı kullandı hayır yok böyle olsa eğer bende senin sonuna kadar arkanda olurdum yanlız böle bi durum yok zaten daha nedir sıkıntın anlamadım ..adam atatürkü sevmiyor sevmeyebilir bende sevmiyorum yalan sölicek asla değilim ..seven sevsin sevene de karışmam .yok bu adamları engelleyin felan filan ..ülkemi ve bayrağımı seviyorum bu ülke için canımı da seve seve veririm ama dayatma atatürk sevgisi herkese aşılayamazsın aşılatamazsın veya siteye de bunları engelleyin tarzında konuşman çok saçma olmuş..isteyen sever isteyen sevmez..biraz şu kafadaki örümcekleri atalım yıl olmuş 2016 şöyle tartışma konuları yaratmanın bi alemi yok bunlara gerek yok...

Kardeş değiliz zaten olamayız
    Örümcek kafa diye kime denir bilmiyorsan git araştır.
    Bu ülkede yaşıyorsan sevmek zorundasın yoksa yaşayamazdın.
    Dediğin gibi ailende bir şehit gazi yada benzeri birşey olsa Atan hakkında böyle konuşmazdın onu bir geçecen
    benim muhatabım sen değilken fikir beyan etmen gereksiz ben forum yöneticilerine bir şey söyledim.
    onlar kendi durdukları yeri belirttiler ben de bu yerde durmak istemediğim için bu forumla ilgili tüm bağlarımı kesiyorum evet haklısın bu da sizi ilgilendirmez bu karada beni bağlar ama bu forumda nasıl dine küfür sevgi yada sevgisizliğe tahammül yoksa ben de aynı şekilde Atamız hakkındaki düşüncelere saygı göstermiyorum DH ailesine ve git gide düşen seviyesine başarılar dilerim lütfen cevap yada benzeri bir polemiğe girmeyin zaten bu forumdan gidiyorum hepinize hayatta başarılar.

• sonuna kadar kadar okudum yorumları

bi habere bakıyorum bi de yorumlara

ne zaman ve ne şekilde geldik bu hale biz

bizim ülke dışında düşmana ihtiyacımız kalmamış artık
  • Geliştirilen makinelerin ucuzluğuyla çin malı denilip yine en efsane bilgisayarların sahiplerinin Çin olmasını da anlamış değilim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.