Şimdi Ara

Şunu anlayın artık türkiyede yaşam standartı düşük (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Bizim üçüncü köprümüz var. Almanya'nın var mı? Yok. Bizi kıskanıyorsunuz. Hüloğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ.

Dünyanın en geniş köprüsüne ev sahipliği yapan ülkemizle gurur duyacağına dalga geçiyorsun

Yorumsuz
  • kuzey avrupa ülkelerinde kimse yok isvec finlandiya norvec danimarka nufuslarına kendini japonyayla yada almanyayla eşleştireceksin yada ingiltere
    1-kendi otomobilin yok yurtdışından alsanda vergi oranı çok sanayinde yok
    2-gıda ucuz olmalıydı kesinlikle dünyadaki çoğu ülkeden
    3-elektronik ürünleri biz üretmiyoruz petrolumuzde yok çokda pahalı değil aslında ama alım gücümüz düşük
    3-internet yine ingiliz ve amerikan ürünüdür ttnet özelleştirildiği için araplara satıldığı için böyle özelleştirme demek devlete ait olan malı yani halkın olanı yabancıya satmak yabancı senin gözünün yaşına bakmaz
    4-işci diye bişi yok patron haklı çalışmıyorsan başka kapıya klasik
    5-eğitim oda yok paran varsa zaten iyi okulda okuyup mezun olup iş buluyorsun hemen devlet okullarından bişi çıkmıyor oda zor
    6-çalışma saaatleri yüksek
    7-sağlık sisteminide para dönüştürdüler orta dereceli diyelim
    8-sosyal olanaklar az

ve sonuç halk hala rteyi seviyor el üstünde tutuyor reis diyor neden para çaldığı için mi ülkenin mal varlıklarını sattığı için mi yol havayolu yaptığı için mi islamcı kafası belediyecilikten öteye geçmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozyayla2015 -- 22 Ekim 2016; 5:46:11 >

• eyvaan E kullanıcısına yanıt
    belli protein eksikliğinden okuduğunu anlama sıkıntısı çekiyorsun.
  • Klasik
    "Avrupa övmece Türkiye sövmece" konusu.

Konu no: 84854641654647646476416

Aklı başında her insan avrupa ile Türkye arasında uçurum olduğunuz zaten bilir. Bilmeyenede birşey anlatamayacağınızı bilecek kadar akıllı olduğunuzu varsayıyorum.

O halde sürekli bu tip konuları açmaktaki amaç nedir?
    "Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Halkına Duyulan Nefret"?

------

3. kopru laf atmaca
    halka anadolu k.peği deme
    bilmem % kaçı aptal
    huloo çığlıkları
    gibi
    ayinlerinizide bitirip egolarınızı tatmin ettikten sonra annenizin getirdiği makarnayı soğutmayın.

Konu no: 84854641654647646476417 de görüşürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya58

Klasik
    "Avrupa övmece Türkiye sövmece" konusu.

Konu no: 84854641654647646476416

Aklı başında her insan avrupa ile Türkye arasında uçurum olduğunuz zaten bilir. Bilmeyenede birşey anlatamayacağınızı bilecek kadar akıllı olduğunuzu varsayıyorum.

O halde sürekli bu tip konuları açmaktaki amaç nedir?
    "Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Halkına Duyulan Nefret"?

------

3. kopru laf atmaca
    halka anadolu k.peği deme
    bilmem % kaçı aptal
    huloo çığlıkları
    gibi
    ayinlerinizide bitirip egolarınızı tatmin ettikten sonra annenizin getirdiği makarnayı soğutmayın.

Konu no: 84854641654647646476417 de görüşürüz.

3.köprüyle ülke geliştiğini zannneden bir kişilik sanki daha önceden boğaz köprüsü fsm köprüsünün yapıldıüını bilmeyen bir kişilik

Lan avrupa manş tüneli yaptı onlar bile bu kadar övünmediler

Ayrıca ben öyle bir hakaretlerde bulunmadım bu mantıklada sizin tayfanız bize "Ateist marjinal çapulcu vatan haini solcu entel tayfa" diye hakaret ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 22 Ekim 2016; 17:02:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nekrotizan Fasiit

Ne nankör adamlarsınız siz?!!

Babanız anneniz yağ su kuyruğunda beklerken, siz iPhone 7 kuyruğunda bekliyorsunuz bu mu düşük yaşam standartı?

Eskiden hastanelerde rehin kalırdık, şimdi keyfine hastaneye gidiyoruz bu mu düşük yaşam standartı?

Cehape döneminde ekmek karneyle verilirdi, dedem ekmek almaya gittiğinde karnesinde 1 tane 4 var diye ekmek vermemişler rahmetliye. Şimdi yediğimiz önümüzde yemediğimiz arkamızda, bu mu düşük yaşam standartı?

Lan 20-30 yıl önce iphonemi icat olmuştu ?

Ne içipte geldin şu foruma

Yağ kuyruğu neden oldu biliyormusun ? Kıbrıs barış hareketından dolayı abdnin ambargo koymasından dolayı oldu

Ekmek neden karneyle verildi ? 2.dünya savaşından dolayı dünyadaki krizden dolayı ozamanlar ingiltere gibi ülkelerdede ekmek karneyle verilmişti

Bunları bilmeyecek kadar bilgisiz insanlarsınız işiniz gücünüz parti fanatikliği yapmak

Sağlık sistemi şimdide iyi sanki gelipte burada akp propagandası yapma

Tabi etin kilosu olmuş 50 lira bir market alışverişi 80 lira ülke gelişti kalkındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 22 Ekim 2016; 17:03:55 >

• 1000 Liraya Afrikada kabile beslenir kabile!
    Abartmayın isterseniz.
    4 kişi yaşıyoruz Ve mutfak masrafımız 300Tl yi geçmiyor.( Bekarım sık dışarı çıkarım bu onun dışında ve keyfe keder)
    Şükür arabam var. Araba fiyatları yüksek fakat benim daha çok takıldığım nokta ev fiyatları arsa fiyatları veya kiraları aşırı fahiş.
    Böyle saçmalık olmaz araba olmasa da olur ama başını sokacak ev şart.
    Konut fiyatları fahiş fahiş fahiş!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

1000 Liraya Afrikada kabile beslenir kabile!
    Abartmayın isterseniz.
    4 kişi yaşıyoruz Ve mutfak masrafımız 300Tl yi geçmiyor.( Bekarım sık dışarı çıkarım bu onun dışında ve keyfe keder)
    Şükür arabam var. Araba fiyatları yüksek fakat benim daha çok takıldığım nokta ev fiyatları arsa fiyatları veya kiraları aşırı fahiş.
    Böyle saçmalık olmaz araba olmasa da olur ama başını sokacak ev şart.
    Konut fiyatları fahiş fahiş fahiş!

4 kişi 300 lira mutfak masrafı imkansız bir market alışverişine 60 lira verdik türkiyedeyken içinde et bile yoktu.
  • Hamdolsun buna da şükür , bu kadarını da bulamayanlar var.
  • Yazım gayet açık
    Türkiye(bu toplum) yaklaşık 200 yıldır avrupadan geri ve bunu bilmeyende boş adamdır ve boş adamada birşey anlatamazsın. Bunun farkındasın degilmi?

yani bu tip konular açarak boş yapıyorsun, başka birşey degil.

---
    sen hakarette bulunmayabilirsin ama senin gibi

"oleyyy ben avrupadan geri oldugumuzu keşfetim, biliyorum biliyorum amanın oy may gat biliyorum , gidip bir konu açayımda herkes bilsin görsün, Türkiye kötü kaka tuuu, aman ne pis Türkiye öyle ıyyyy, Türkiye gelişmiş zannedenler muhahaha ne iğrençsiniz ıyyy, avrupa best, süperim o ye ooooo yeee mdfk ooyeee" diye 84854641654647646476416 tane konu açınca diger kankalarında hakaret etmeye üşüşeceklerdir ki yukarıda örnekleri mevcut.

Bu arada "ateist, marjinal, solcu, entel " demek hakaret değildir ve 1. 2. 3. köprü arasındaki farklılıklar, 1 ve 2. nin yapılmış olması 3. yü degersizkılarmı yada ülkenin gelişmesine katkısı varmıdırı seninle tartışmayacağım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.