Şimdi Ara

Sunny 7 kg kurutma makinesi 589 TL (75 TL worldpuan) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ferman1987

quote:

Orijinalden alıntı: mask345

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

http://www.hepsiburada.com/grundig-gdh-80-a-8-kg-16-programli-isi-pompali-kurutma-makinesi-pm-mtgrugdh80

Kurutma makinesi ihtiyacınız varsa bu ürün fiyat performans canavarı. 1 buçuk ay önce aldım.Isı pompalı A+ çamaşır makinesinin üzerine kurdum. Su biriktirme haznesi var fakat ben kendi borusuyla çamaşır makinesinin giderine verdim. Sadece filtre temizliği var. Harika kurutuyor seside az. Arasıra indirime gidiyor takip edin.ben 1214 liraya aldım. Hatta axess kartım olsa 1114 liraya gelecekti.

Servisi Arçelik mi? Oyleyse iyi

Evet arçelik kuruyor. Ama çamaşır makinesi arçelik yada grundig olmazsa üstüne kurmuyorlar. Ben rastgele bi yere kurdurup sonra çamaşır makinesinin üstüne koydum. Aparata falan gerek yok titreme oynama yapmıyor

Yine de dikkat edin, servis aparatsız olarak başka markanın üzerine konulduğunda düşebileceğini, hatta düşeni gözleriyle gördüğünü söyledi.

Servis ya sallamış yada üstüne koydukları makinenin yüzeyi çok dardır. Deprem olmadığı sürece düşmez makinenin üzerine tam oturuyor. Yüzey kenarlarıda 1 tırnak yüksek olduğu için kurutmanın ayaklarının kayma ihtimali yok. Denemek için baya ittirip çektirdim yerinden oynamıyor

Ben yine de uyarıda bulunmuş olayım. Benim Çamaşır makinesi arçelik, kurutma makinesi grundig. Yani servisten başka bir marka üzerine kurulum talebim olmadı. Buna rağmen kurulumu yapan servis çalışanı muhabbet esnasında çamaşır makinesinin üzerinden düşen kurutma makinesi gördüğünü söylemişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• shensakrak kullanıcısına yanıt
    Ben lgnin kurutmalı yıkamalı makinasını kullandım. Kurutmada çamaşırları öyle bir kırıştırıyorduki ilk 1 ay kullandım sonra bidada kurutmadım. Ütü yemiyordu.

Kurutmayı ayrı makinada yapınca ne değişiyor bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.