Şimdi Ara

Sun online Dungeon Team(Klippe server)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sun online oynayanlar çok iyi bilirki sürekli dungeon görevli karşımıza çıkıyor ve tek başınıza oynuyorsanız dungeonlar bazen büyük bir hayal kırıklığı yaratabiliyor dungeon için party aramakla çok uzun süre kaybediyoruz bende DH olarak bir clan ve dungeon team önerisinde bulunmak istedim gereksiz görülürse silebilirsiniz ^^
    Server:Klippe
    Level:25
    Class:Dragon Knight(dragonic)
    Nick:batuhan
    Msn:batucler@hotmail.com
    isteyen arkadaşlarımız bu forum üzerinden yardım alabilirler bende fazla zamanım olmadığından oynayamıyorum sürekli olarak ama msn adresimden bana ulaşırsanız hiç yoktan tek değil iki kişi gireriz dungeonlara ^^
    Not:Genellikle ben okuldan arkadaşlarla giriyorum sizede yardım edebiliriz 3 kişiyiz zaten bir yardıma ihtiyaç duymuyorum ancak size yardım edebiliriz düşük level dungeonlarda ama sormam gereken bir ton soru var oyun hakkında bulamadığımız ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siber_batu -- 18 Şubat 2010; 23:17:52 >

• olum 25 levlede dungeon'a girsern nolur girmesen nollur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDanG3R

olum 25 levlede dungeon'a girsern nolur girmesen nollur :D

bi kere party bulmak kolay az beklesen 2 3 kısı gelir
  • Webzenin açtığı serverde 51lvl DK vardı dragonic ama bıraktım ve avrupa sunucularına transfer edemedim asıl sebep bu

Ayrıca söyliyim 51den sonraki dungeonlar ömür törpüsü eğer partyde 60+ birileri yoksa 3 saatten aşağı bitmiyor..

Mesela 51lvl dungeonunu 51lvlde yaptım ve partydeki en yüksek lvl bendeydi akşam 9da başladım gece 12 civarı bitti...

60+ dungeonları siz düşünün
  • 1 saate biter 87lv 1.30 saat surer o kadar abartmışın
  • Hayır abartmadım 51lvl dungeonu full party girdik ben 51lvldim party hep 40 küsür lvldi istersen dene ve gör... Tabi 6 mage 1 tank 1 healer yaparsanız daha kısa sürebilir
  • DonanımHaberdeki arkadaşlara Dungeonlar için yardımcı olabilirim. Oyunda hatırı sayılır bi karakterim var.

Nick: Wolky
    Lv : 100
    Class: Elementalist (Hybird)
    Guild:İmmortals

Pm atıp donanımdan oldugunu sölemeniz yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTy_TiMe

Hayır abartmadım 51lvl dungeonu full party girdik ben 51lvldim party hep 40 küsür lvldi istersen dene ve gör... Tabi 6 mage 1 tank 1 healer yaparsanız daha kısa sürebilir

Arkadaşım bi lafımda sana anladığım kadarıyla karakterini Klippeye geçiremediğin için oyunu bırakmışsın. 51 lvl karakter nedirki max. 3 saatimi alır. Char kasmak okadarda zor deil tabi yüksek bi karakterin yardımı gerekir
    Hızlı kasmak için. Pm i verdim dungeonlarda yardımcı olurum.
  • Evet haklısın 51lvl 3 saat alır yüksek bir karakterin yardımıyla

Ama benim 3 günümü aldıOyunda birçok Türk vardı çoğu yardım etmedi guilde bile girememiştim.. Dragon barehand transform görevi çok zamanımı almıştı o görevi hiç yüksek bir karakterin yardımı olmadan yapmak resmen işkenceydi

Oyunu bırakalı aylar oldu ve tekrar dönmeyi düşünmüyorumAma yardım teklifin için saol geri dönersem ilk sana gelicem

• Oyunda bir amaç var mı? Sadece lv kasmaktan başka? Biraz oynayıp ara verdim belki tekrar oynayabilirim ilerde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.