Şimdi Ara

SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.108
Cevap
30
Favori
137.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bence beklemeyin. Yapacağınız en iyi iş en azından vdsl olan bir yer bulup taşının eğer çok ihtiyacınız varsa. Ben öyle yaptım. Yemin ediyorum çağ atladım resmen. Hayatımda ilk defa 30 mbps üstünü gördüm kendi evimde. 15 senedir 8 den daha fazlasını görmedim. Altyapı 88 destekliyor ama şuan 35 rahat yetiyor. Şunu anladım ki aslında fiber değil, vdsl bile çoğu eve yeter ama çok yavaş çalışılıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gelişme varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turktelekom 24. sokaktaki dolapta (ordu Caddesi üzerinde) şu anda kazı çalışması yapıyor.
    Sultançiftliği Mahallesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can2355 -- 11 Eylül 2021; 22:52:59 >
  • Zübeyde Hanım mah. de VDSL 50Mbps internete geçtim arkadaşlar Millenicom üzerinden. 1470 sk

• quote:

Orijinalden alıntı: Can2355

Turktelekom 24. sokaktaki dolapta (ordu Caddesi üzerinde) şu anda kazı çalışması yapıyor.
    Sultançiftliği Mahallesi

Telefoncunun oradaki dolap mı hocam?

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• Ben de 178. sokakta oturuyorum. Tam 1 ay önce her sokağın başına saha dolabı koydular. Evimin önüne geldiklerinde denetlemeye gelen mühendisle konuştum. Fiber değil hiper dedi yani vdsl. Ne kadar sürücek dediğimde normalde 2 ay sürüyor ama burasının aciliyeti var o yüzden 1 ayda aktif olur dedi tam 1 ay oldu hala yok bi çalışma da yok. Ne kadar daha sürer acaba. Bir de ben şu an telefon kablosuyla kullanıyorum vdsl geldikten sonra cat5 ya da cat6 ile değiştirmeme gerek var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caspian12 -- 13 Eylül 2021; 16:52:15 >
  • Arkadaşlar fiber veya VDSL geldi şuan da internet yok sadece arayüze giriş yapabiliyorum bu değerler tam olarak hız nedir belli olurmu buradan
    SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI

• Adresimde 45 Mbps alırken aniden Türk Telekom 16 Mbps satmaya başladı. Neden aniden 16 Mbps paketleri satmaya karar verir.

Türknet, netspeed ADSL2+ internet hızı çıkıyor. Comnet ve gibirneti kontrol ettiğimde VDSL verdiğini idia ediyor. Tuhaf bir durum var?

Netspeed:

Comnet:

Gibirnet sonucu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novaz -- 18 Eylül 2021; 22:41:10 >

• Arkadaşlar Perşembe günü saha dolabı aktif oldu bir ay sonra sabah 9.30 da internetler kesildi bu bölge de neyse saat 3-4 civarı çalışanların yanına gittim muhabbet sohbet abi sağolsun senin interneti açayım dedi olur abi iyi olur dedim evden çalışan biriyim çünkü herşeyi halletti orada eve git gir bakalım dedi gittim sabit sadece dsl ışığı yanıyor ve 3 gün oldu neredeyse internet gelmedi şuan üst katimda bile var benim yok kurulum felan yaptım olmadı telekomu aradım genel arıza olduğu için bakamıyoruz felan herkesin geldi surda 300 kişi varsa fibere kavuştu 1 kişi ben hayla internet gelecek diye bekliyorum bu arada benim de fiber olarak görünüyor sadece dsl ışığı sabit internet ışığı hiç yanmadi bu konu hakkında bana yardımcı ve bilgi verebilecekler varmı ?

• drakrass D kullanıcısına yanıt

Merak etme hocam biz de kavuşamadık kavuşamayacağız da

• Yok kral geldi gelmesine aslında şuan üst katım yan binam felan fiber hep ama benim şuan sabit dsl ışık yanıyor internet gelmedi Perşembe fiber açıldığından beri modem de yeni fiber destekli herkes kullanıyor mahallede benim internete hepten bişey oldu bu sefer hiç internet gelmiyor yok yani sevindim o kadar geldi diye bu sefer hiç internet yok saçmalık

• drakrass D kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun o zaman hocam çok kısa sürede çözülür o en önemli süreçler geçmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: novaz

Adresimde 45 Mbps alırken aniden Türk Telekom 16 Mbps satmaya başladı. Neden aniden 16 Mbps paketleri satmaya karar verir.

Türknet, netspeed ADSL2+ internet hızı çıkıyor. Comnet ve gibirneti kontrol ettiğimde VDSL verdiğini idia ediyor. Tuhaf bir durum var?

Netspeed:

Comnet:

Gibirnet sonucu:

En son internet bağlatan kişi 16 mbit almış hocam, fiber değilse genelde böyle güncelleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: drakrass

Arkadaşlar Perşembe günü saha dolabı aktif oldu bir ay sonra sabah 9.30 da internetler kesildi bu bölge de neyse saat 3-4 civarı çalışanların yanına gittim muhabbet sohbet abi sağolsun senin interneti açayım dedi olur abi iyi olur dedim evden çalışan biriyim çünkü herşeyi halletti orada eve git gir bakalım dedi gittim sabit sadece dsl ışığı yanıyor ve 3 gün oldu neredeyse internet gelmedi şuan üst katimda bile var benim yok kurulum felan yaptım olmadı telekomu aradım genel arıza olduğu için bakamıyoruz felan herkesin geldi surda 300 kişi varsa fibere kavuştu 1 kişi ben hayla internet gelecek diye bekliyorum bu arada benim de fiber olarak görünüyor sadece dsl ışığı sabit internet ışığı hiç yanmadi bu konu hakkında bana yardımcı ve bilgi verebilecekler varmı ?

Devre numaranızı biliyorsanız, santrale uğrayın onlar yardımcı olurlar hocam.

• Bana da hala gelmedi, 29. sokakta oturuyorum ne fiber var ne VDSL

• Gazi Mustafa Kemal CD. Uzerine fiber bir aya aktif olur dedi çalışan arkadas

• merhabalar konuyu okudum bende adsl mağduruyum SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI  31. sokak sultançiftliğinde oturuyorum ve buralarda hiç bir aktivite yok SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI sanıyorum sene sonu bile bana hayal olabilir SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI 

• ressi1 kullanıcısına yanıt

Reis devre numarasını bilmiyorum ayrıca santral nerede tam olarak pek anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim

• Sanırım ciddi bir port sorunu var ve sorgulamalar hep bozuk maalesef...

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.