Şimdi Ara

SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.109
Cevap
30
Favori
137.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Farukp

Kasa bu 54 sokakta ordu caddesi makbulun onunde
    Bende Lastikçi'nin oradayım ama hala bir şey göremedim gene en son bize gelecek galiba :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da cami durağı

Üstünde SD05 yazmakta, anlamlandıramadım TT dolaplarına benzemiyor ama SD'i Telekom kullanırdı genelde.
    SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 24 Haziran 2020; 2:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Bu da cami durağı

Üstünde SD05 yazmakta, anlamlandıramadım TT dolaplarına benzemiyor ama SD'i Telekom kullanırdı genelde.
    Aynısından makbulun oraya da koydular Türk Telekom ekibi çalışma yapıyordu orda onlar değiştirdiler ayrıca üzerinde yazan hangi bina girişindeki eski kutuda üzerinde yazıyorsa oralara hizmet veriyordur

• İsmetapaşa bölgesinde hala bir değişiklik yok, kutular yerli yerinde bekliyor. Birde eğer kutunuzun üzerine spray siyah boya ile yazılar yazıdlığında aktifleşecek.
  • Harry Kewell kullanıcısına yanıt
    Makbulun onundekikeri bugün aktif ettiler bende o kutuya bağlıyım müşteri hizmetlerini arayıp VDSL geçmem gerekiyormuş şuan adslden 21mb alıyorum vdsle geçince hay degerlerini atarım buraya bu arada makbulun onundekiler tip-7 bu attığınız fotoğraflardakine benzemiyor

• Sonunda
    SULTANGAZI FIBER INTERNET BILGI PAYLASIMI

• Vay be bugünleri de mi görecektik :) Gerçi daha bizim daha kutu falan koymadılar 5-6 ayı var daha sanırım:((
  • quote:

Sonunda
    hayirli olsun darisi bize 🙂

• Farukp F kullanıcısına yanıt
    Vay hocam hayırlı olsun vdsl demişsiniz ama bizim sokağa fiber çekmişler yan sokaklara falan da vdsl çekilmiş acaba bizim sokağın ne özelliği var da fiber çekilmiş :D
    Bu arada makbule bende yakınım yenimahalle istasyonunun orda oturuyorum 2 3 haftaya bana ulaşacak gibi görünüyor.

• quote:

Sonunda
    Hocam hangi makbulun orası paylaşır mısınız? Ayrıca yeni hat çektiler bizim binaya 3 ay oldu fakat kutu takılmadı eski hat üzerinden mi alıyorsunuz

• quote:

Sonunda
    Gözlerim yaşardı hocam İsmetpaşa mahallesinde 130 mbps altyapı. Darısı bizim başımıza.

Evlendiğimde aldığım ev ile babamların evin arasında 3 adet tip-7 ve tip-23 kutu var, yeni evimin önündeki kutu ve eski evimdeki kutu hala aktif olmadı ortadaki kutu aktif oldu.

İnşallah bu hızlara bir an önce kavuşuruz.

• Türknet YAPA'cılar bayram edecek :) umarım bizde sene sonuna kadar görürüz.
  • quote:

Türknet YAPA'cılar bayram edecek :) umarım bizde sene sonuna kadar görürüz.
    Hocam yapa alt yapısındakiler faydalanabiliyor mu o zaman uçarız 😄 bildiğim fiber alt yapıdan hizmet veremiyor onlar

• quote:

Orijinalden alıntı: FaefuL

Hocam yapa alt yapısındakiler faydalanabiliyor mu o zaman uçarız 😄 bildiğim fiber alt yapıdan hizmet veremiyor onlar

Alıntıları Göster
    Bu dolaplar FTTH değil, VDSL yararlanırlar.
  • quote:

Bu dolaplar FTTH değil, VDSL yararlanırlar.

Alıntıları Göster
    Fttc mi diyorsunuz yani ayrıca Uğur mumcudayım bizim sokağa yeni kablolar da çekildi Apartmana kadar çektiler kablo ama 130 mbps alan arkadaşa yeni kablo çekilmemiş sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: FaefuL

Fttc mi diyorsunuz yani ayrıca Uğur mumcudayım bizim sokağa yeni kablolar da çekildi Apartmana kadar çektiler kablo ama 130 mbps alan arkadaşa yeni kablo çekilmemiş sanırım

Alıntıları Göster
    Uğuğr Mumcu, Cebeci oraların parsellenmesi daha iyi, çekebilirler de. Daha Sultançiftliği, İsmet Paşa tarafında görmedim hiç.
  • quote:

Türknet YAPA'cılar bayram edecek :) umarım bizde sene sonuna kadar görürüz.
    Türknet ile YAPA altyapısı düzeltilmediği sürece biz bu kutulardan faydalanamayacağız. VAE altyapısı olanlar faydalanabilecek. Bende VAE yada başka bir ISS'ye geçmeyi düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Kewell

Türknet ile YAPA altyapısı düzeltilmediği sürece biz bu kutulardan faydalanamayacağız. VAE altyapısı olanlar faydalanabilecek. Bende VAE yada başka bir ISS'ye geçmeyi düşünüyorum...

Alıntıları Göster
    2016'dan beri İstanbuldaki adresimde Türknet YAPA kullanıyorum, çok nadir sorunla karşılaştım, 16mbit %90 uptime diyebilirim. Yüksek hızlarda durum ne olur bilemiyorum ama sırf upload için mecbur Türknet kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 26 Haziran 2020; 12:22:46 >
  • FaefuL kullanıcısına yanıt
    Sağolun İsmetpaşa makbul akbankin karşısındaki sokak Sultangazi istasyonunun orada fiber kablolar kutulara kadar geliyor kutulardan bakır kabloyla eve geliyor binaya kadar fiber cekmediler

• Turknet yapadakilerin bayram edebilmesi için bağlantının vdsl olması gerek çekilen kablolar fiber olduğu için telekom turknete izin vermez yapadakiler sabit hız almaya devam eder.Eğer sadece vdsl var ise vae geçiş yapıp 100mbps civarı hızlara ulaşabilirsiniz.
    Sizin bağlantıyı aldığınız kabinin fotoğrafını paylaşma şansınız var mı kabinden dışarıya fiberoptik çıkış kablosu var mı acaba bilginiz var mıdır?
    Eğer varsa binanıza çekilirse 1000mbpsye kadar hız alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.