Şimdi Ara

Suisei no Gargantia (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Açıkçası şu an için düşünceme göre seri, değil Gen Urobuchi, herhangi biri tarafından yazılabilecek bir fanfiction'dan fazlası değil. Bölümün %90'ı Ledo ve Chamber'ın para kazanmak için yol arayıp balıkları hasarsız yakalamaya çalışmaya çalışmaları, arada flatchest dansözlerle geçti. Hani son %10'da suyun dibindeki gemi enkazları üzerinden seriyi bir plot'a bağlayacaklar derken Ledo bir ahtapot görüp onla savaşmaya (?!) girerken bitti. Yahu uzayda cooldown süresi bile kullanmadan discoguns türevi lazer atışlarıyla savaşan bir Mecha bu, 5-10-15 metrelik bir ahtapottan mı dayak yiyecek, nasıl şakadır bu seri anlayamadım ama en azından hayatımdaki en anlamsız cliffhanger'ı görmüş oldum, o açıdan takdir etmem lazım.
  • o transların kovolaması makaraydı ama kan ter içinde kalıyodu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

Chamber konuştuğu sürece izlerim gintokinin sesi var onda da yakında espiri de yaparsa tam olur :)

Durdu durdu ve vurduuuu chaaambeeeer şeref golünü attı 90+1 de iyi güldürdü . Güzelde final yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Chamber konuştuğu sürece izlerim gintokinin sesi var onda da yakında espiri de yaparsa tam olur :)

Durdu durdu ve vurduuuu chaaambeeeer şeref golünü attı 90+1 de iyi güldürdü . Güzelde final yaptılar

kaçıncı bölümde bitti? en son 9 u ızlemıstım galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

quote:

kaçıncı bölümde bitti? en son 9 u ızlemıstım galiba

13. Bu hafta yayınlandı son bölüm. Daha fırsat bulup izleyemedim. Öyle harddiskte duruyor hüzünlü hüzünlü.

• Hikaye güzel de karakterler tırt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Hikaye güzel de karakterler tırt.

Chamber Reis yeter tek başına
  • 7. bölümden sonra uzun bir ara vermiştim. Bu gece izleyip bitirdim. Fena yere bağlamadılar güzel bir sondu ama bazı ara bölümler cidden çok anlamsızdı. Gene de beğendim.
  • 14 & 15 OVAları izleyen var mı??
  • Merhaba, izlemiştim. Fakat bahsettiğiniz 2014 te çıkan yeni ovalar mı yoksa 13 bölüm ilaveten çıkan bölümler mi?
  • Adamsın Chamber.

Hikaye iyi işlenseydi daha sağlam bir seri olabilirdi . 13 bölümü bile dolduramamışlar.araya filler tarzı sahnelerle doldurmuşlar. Yoksa hikaye sağlamdı. aklımda tek kalan karakter chamber di.. bir de çizimler iyiydi yalan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 17 Şubat 2015; 21:05:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robotların olduğu animeleri sevmiyorum ama Birgün zorlayacağım kendimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

Robotların olduğu animeleri sevmiyorum ama Birgün zorlayacağım kendimi

Çok daha iyi alternatiflerin var ve bence Gargantia bunlardan birisi değil.

quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

14 & 15 OVAları izleyen var mı??

14 de serinin içindeki birçok bölüm gibi fiiler'dı, 15in serinin finali olacağını biliyoruz ama o da 5 Nisan'da gelecek.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.