Şimdi Ara

Suicide Squad hakkında ilk eleştiriler gelmeye başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Margot Robbie peygamberliğini ilan etsin müridi olalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Batman ve superman formatının aptalca olduğunu söylemiştim. Tutmaz demiştim. Çünkü dedikleri gibi sinematik evren için uyumlu değiller. Demir adam ve hulk arasında kurulan o mantıksal bağ gibi olamazdı. Aslında Thor karakteri de bu evrende kötü duruyor ama marvel durumu diğer karakterlerin mantıklı uyumu ile kurtarmayı başarıyor. Ama Thor yerine xmen bu filmlerde kullanılabilirdi ama hiç yapılmadı. Xmen zaten kendi evrenini yaratmış durumda.

X-men'i aslında Marvel kullanabilirdi ama tıpkı Spiderman ve Fantastic Four'da olduğu gibi zamanında batmak üzereyken bu karakterlerin tüm haklarını FOX'a sattılar.
    Spiderman için Ciwil War öncesi özel anlaşma imzaladılar FOX ile.

Spider-Man'in hakları Sony'de. Fox ile alakası yok.

Aynen ya Sony'di :) Sonuç olarak haklar Marvel'de değil ve bu karakterleri gönlünce kullanamıyor.

Mesela Spiderman liderliğinde bir X-men, Fantasti Four birarada olduğu bir film süper olurdu :)

Spiderman liderliğinde bi xmen mi ??? Spiderman in liderliğe ne yaşı ne de karakteri uyar. Belli ki hiç çizgi roman okumamissin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rotten sitesi beğenmediyse %100 güzel film. 2 tane marvelci eleştirmenin gazına gelip izlemeden filme laf etmeyin. Kendi görüşünüz hiç mi yok arkadaş.
  • Ergen filmi ettiler resmen her yerde görüyorduk fotoğraflarını

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jared leto filmde sadece 7-8 dakika gözüküyormuş.
  • Belli ki sen okumamışsın :) Bir araştır derim ;) Doctor Doom'a karşı nasıl bir ekibe liderlik ettiğini.
    Neden sadece "çocuk spiderman" de takılı kaldığın senin çizgi roman seviyeni gösteriyor.
  • Hatunu izlemeye gideriz
  • Marvel'ın filmlerinin iyi yanı eglenceli ve bağlantılı olması ama bana kalırsa ilk avengers ve guardian of galaxy ve belki ciwil war filmleri dışındakiler fazla abartılıyor.rotten tomatoes star wars 7 gibi kopya bir filme bile 91 vermiş bir site...IMDB dışındakilere pek güvenmiyorum bvs harbiden kötüydü ama yeni justice league ile ben affleck etkisi açıkca gözüküyor ve iyi olacaktır.Bana kalırsa superhero filmlerinin zirvesi felsefi bakımdan nolanin batmani ve deadpool.Diğer filmler akım filmleri ve etkisinin yitirecekler zamanla...

• Meizu mx5 diye okuyanlar artilasin

• quote:

Belli ki sen okumamışsın :) Bir araştır derim ;) Doctor Doom'a karşı nasıl bir ekibe liderlik ettiğini.
    Neden sadece "çocuk spiderman" de takılı kaldığın senin çizgi roman seviyeni gösteriyor.

Kardeşim merk etme hepsini biliyoruz. Sen olayı anlamamissin. Film sektöründe halı hazırda bi spider var zaten. Onun üzerinden konuşuyoruz. Sen olayları kavrayamadin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • assault on arkhamda karakterleri çok güzel işlemişlerdi. Umarım suicide squad tada karakterleri güzel işleyebilmişlerdir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.