Şimdi Ara

Suicide Squad Filmi İçin Yeni Posterler Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      DC evreninin süper kötü kahramanlarının dünyayı kurtarmak için bir araya geleceği film Suicide Squad'in yeni posterleri yayınlandı.

Oyuncuların sosyal medya hesaplarından kendi karakterlerini paylaştığı çalışmaları esasen, ismi açıklanmamış sanatçı tarafından yapılmış kuru kafa illustrasyonları. Bütün karakterlerin bir arada olduğu versiyonunu da filmin yönetmeni David Ayer paylaşmış durumda.

Filmin yeni fragmanı ise, bu hafta Wonder Woman, Batman v Superman: Dawn of Justice ve Suicide Squad'ın sözlerinin geçeceği, DC Entertainment'tan Geoff Johns'ın ve Matt Damon, Ben Affleck gibi isimlerle çalışmış, çizgi roman hayranı yönetmen Kevin Smith'in katılacağı DC Films Presents: The Dawn of the Justice League özel programında ilk defa gösterilecek.

12 Ağustos 2016'da Türkiye'de gösterime girecek Suicide Squad filminin yeni posterlerini aşağıda bulabilirsiniz.

• deadshot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketchup. -- 19 Ocak 2016; 1:11:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harley Quin çok iyi uyarlanmış ama daha iyileri olabilirdi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Will Smith en sevdiğim aktörlerden birisi fakat nedense bana hep bu role oturmamış gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diablo çok şekil olmuş.
  • Bakalım Joker tutacak mı çok merak ediyorum. Will Smith'i de bu rolde görmek çok garip geldi yakıştıramadım. Film çıkınca görücez artık.

• Zerre umudum yok şu filmden çok kötü patlayacak gibi geliyor bana.

• Hepsinin bir arada olduğu poster çok iyi olmuş arka plan resmi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.