Şimdi Ara

Sudi Arabistan da Mekke de iPhone 4s 1200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler fiyat nasıl aldırmayı düşünüyorum

• Türkiyeye Göre Ucuzda Eğer Iphone 4S'te Kararlı Değilsen Tavsiyem Sana Mekke'de Varsa Motorola Droid RAZR Tavsiyem Eğer Yoksa Samsung Galaxy Nexus Oda Yoksa Samsung Galaxy S2 :D Android Iphone Göre Daha Avantajlı Mesela Androidleri Tüm Dillerde Kullanabiliyorsun Iphone'yi Sanırım Kullanamıyorsun Bir Arkadaşımın Yalancısıyım Almayadan Iphone Gelmiş Dilini Türkçeye Çevirememişler Telefoncuya Falanda Çevirtememişler Dediklerine Göre Kullanamamış Telefonu Eğer Öyle Bir Sıkıntısı Yoksa Eğer Iphone'dende Şaşmam Diyorsan Iphone Al.
  • Türkiyeye göre uygun ancak alırken dikkat edin çakma ürün gelebilir.
  • Benim annemde gidecek pek anlamıyor açıkcası tırsıyorum çakma bir iphone alır diye.
  • nerde 1200tl...bılgı verırmısınız babam orda şimdi.. aldırayım
  • Hocam ben de dubaiden aldırmayı düşünüyorum,ancak fiyatlardan tam emin değilim. Fiyatları bilen birisinden yardım almak istiyorum. Dubai Carrefour'un sitesine baktığımda fiyatlar aşağıdaki gibi,ancak doğruluğundan şüphe etmekteyim Türkiyedeki fiyatlardan sonra Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 2 telefondan birini alacağım;

http://www.ic4uae.com/Product.aspx?productid=52271

http://www.ic4uae.com/Product.aspx?productid=53297

• Evet arkadaşlar verilen fiyatlar doğru annem ve babam da şu an umredeler arabistandaki fiyatlar

İPhone 1200TL,
    Samsung Galaxy S2 1000TL
    Nokia N8 650TL

Yalnız İphone USA Kaliforniya için üretilmiş yani simlock bir telefon, galaxy bir telefonun ebatından çok büyük ve hantal olduğu için ele avuca sığmayan bir yapısı var ondan dolayı da N8 16GB getittiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFANER

Evet arkadaşlar verilen fiyatlar doğru annem ve babam da şu an umredeler arabistandaki fiyatlar

İPhone 1200TL,
    Samsung Galaxy S2 1000TL
    Nokia N8 650TL

Yalnız İphone USA Kaliforniya için üretilmiş yani simlock bir telefon, galaxy bir telefonun ebatından çok büyük ve hantal olduğu için ele avuca sığmayan bir yapısı var ondan dolayı da N8 16GB getittiriyorum.

Hocam N8 vasat bir telefon aldırmayın pişman olursunuz. Çok yavaş bir telefondur performansı yerlerdedir.
    Ucuz yollu bir android aldırın daha iyi. Gerçekten sıkıntı yaşarsınız. Ağabeyim aldı 2 ay kullanamadı sattı S 2 aldı.
    Benden söylemesi. Uğraş dur yok symbian anna belle yükle bilmem ne sizi çok uğraştırır.
  • Arkadaş doğru söylüyor. Kesinlikle samsung s2. tavsiyedir. Benim imkanım olsa hemen alırım ben wave 2 kullanıyorum gayet memnunum. N8 performans açısından çok kötü.
  • quote:

Evet arkadaşlar verilen fiyatlar doğru annem ve babam da şu an umredeler arabistandaki fiyatlar

İPhone 1200TL,
    Samsung Galaxy S2 1000TL
    Nokia N8 650TL

Hocam saçmalama SGS2 büyükse N8'i hiç incelemedin galiba.En azından SGS2'den daha kalın

Bırak saçmalama git bir tekno mağazaya .Androidli bir telefon incele.Birde Nokia incele farkı gör

• Hantal lafi beni resmen cileden cikardi yahu neresi hantal ?

N8 den daha hafif on kat hizli ve zarif bir cihaz kabalik diyorsan bende ilk aldigimda oyle dedim sonra kullandikca gayet iyi koy en dar kotunun cebine egil kalk ard arda bak kabami degilmi. bazen unutuyorum telefon nerde hangi cepde idi diyorum okadar hafif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

quote:

İPhone 1200TL,
    Samsung Galaxy S2 1000TL
    Nokia N8 650TL

Hocam saçmalama SGS2 büyükse N8'i hiç incelemedin galiba.En azından SGS2'den daha kalın

Bırak saçmalama git bir tekno mağazaya .Androidli bir telefon incele.Birde Nokia incele farkı gör

saçmaladığım falan yok her iki telefona da baktım BIRAK SAÇMALAMA GİT BİR TEKNO MAĞZAYA falan ne kadar saygısız bir üslubunuz var? tanımadığınız insanlarla ne şekilde konuşulacağını bilmiyorsunuz, sizin kadar benim de iki gözüm ve aklım var piyasada N8 de satılıyor motorolada iphohe da samsung da her ürünün farklı alıcı kitlesi vardır. Benim aklıma da N8 yattı samsung u ya da başka bir markayı kötülemedim benim için performans birinci öncelikli konu değil neticede bilgisiyar değil telefon alıyorum ve aldığım şeyin de telefon olduğunu biliyorum. Evet tekrar ediyorum samsung un en ve boy oranı bir telefonun olması gereken ebatlarından çok büyük ele avuca sığmıyor hele note daha da büyük

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

quote:

İPhone 1200TL,
    Samsung Galaxy S2 1000TL
    Nokia N8 650TL

saçmaladığım falan yok her iki telefona da baktım BIRAK SAÇMALAMA GİT BİR TEKNO MAĞZAYA falan ne kadar saygısız bir üslubunuz var? tanımadığınız insanlarla ne şekilde konuşulacağını bilmiyorsunuz, sizin kadar benim de iki gözüm ve aklım var piyasada N8 de satılıyor motorolada iphohe da samsung da her ürünün farklı alıcı kitlesi vardır. Benim aklıma da N8 yattı samsung u ya da başka bir markayı kötülemedim benim için performans birinci öncelikli konu değil neticede bilgisiyar değil telefon alıyorum ve aldığım şeyin de telefon olduğunu biliyorum. Evet tekrar ediyorum samsung un en ve boy oranı bir telefonun olması gereken ebatlarından çok büyük ele avuca sığmıyor hele note daha da büyük

Hocam biz burada sadece öneri yapıyoruz.Biz öneririz sen kafana yatan hangisi ise onu alırsın.Ayrıca kaba bir tabir değil o yazdıklarım.Zaten forumda herkes beni yanlış anlıyor.Neyse yeni cihazınız hayırlı olsun o zaman.Benim anlamadıgım madem hangisini alacagınıza karar verdiniz neden böyle bir başlık açma gereksinimi duydunuz ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

Hantal lafi beni resmen cileden cikardi yahu neresi hantal ?

N8 den daha hafif on kat hizli ve zarif bir cihaz kabalik diyorsan bende ilk aldigimda oyle dedim sonra kullandikca gayet iyi koy en dar kotunun cebine egil kalk ard arda bak kabami degilmi. bazen unutuyorum telefon nerde hangi cepde idi diyorum okadar hafif.

arkadaşım hantal derken cihazın teknik özellikleri bakımından hantal demedim ebat olarak büyüklüğünden dolayı hantal dedim yani bana göre bir telefondan ebat olarak çok büyük ele avuca tam sığmıyor nerdeyse tablet pc gibi
  • Başlık ve konuyu açan ben değilim NKAPLAN nickli arkadaştır. Sadece bende telefon almayı düşündüğüm için burada fikirlerimi paylaşmak istedim. N8 almamdaki en büyük etkenler,
    1- Boyutları,
    2-Fiyat/performans
    3-İlerde değiştireceğim zaman değerini diğer markalara göre daha iyi koruması

ayrıca andorid işletim sistemi kullanan telefonlarda belirtilen işlemci hızları reelde %15-25 arası daha düşük hızlarda kullanılır. yani işlemci hızı 1ghz ise bu kullanıcıya 850-750mhz arasında yansır. İşlemcinin çok güçlü olması demek fazladan enerji tüketmesi ve bataryanın erken bitmesi demektir. aynı aracın motoru gibi düşünün 2000cc motor mu çok yakıt tüketir yoksa 1300cc mi?birde ekran büyüklüğünü eklerseniz günümüz telefonlarına batarya yetmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.